BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 1 tydzień temu #351632 przez akciak84
o masakra:) ale super!teraz to się popłaczę!ale szybko urodziłaś i ci chyba nawet nie podali znieczulenia co? czy coś przegapiłam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #351650 przez beadka7
Misia tylko pozazdrościć tak szybkiego porodu :) Jak zaczęłaś pisać o Twoim mężu to aż mi łezka poleciała, bo też chciałabym mieć to za sobą. Twój mąż wstawił zdjęcie n fb waszej córci- cudna jest :) To tam teraz odpoczywaj kochana :)


akciak świetnie że u Ciebie ok :) ciekawe kiedy Ty się rozpakujesz hihihi :)

Katuszka ja też mam ochotę rzucić wszystko w chuj i iść gdzieś gdziekolwiek tak mam go dosyć ! (Przepraszam za przekleństwa, ale najlepiej oddają w tym momencie moje uczucia :P)

Jeszcze kurde 30 kwietnia ta nasza rocznica ślubu... nie mam ani trochę ochoty świętować..


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #351661 przez ewel7
misia czytam Twój post i łzy mi same ciekną... cieszę się razem z Tobą, widać, że jesteś szczęśliwa, ale wiesz co, nie dziwię się wcale. W końcu urodziłaś zdrową, śliczną Niunię :) każda z nas czeka na ten moment, że zobaczy swoje Maleństwo i dowie się, że wszystko z nim dobrze. Malutka pewno śpi dużo bo zmęczona przyjściem na świat, dla Niej to też był mega wysiłek. Gratulowałam w smsku, ale robię to ponownie! No i dla Taty szczęśliwego gratulacje, wspaniale się spisał z tego co t czytam. Oby każda z nas miała takie wsparcie i urodziła bez większych problemów, jak Ty Kochana :) :kiss:

buzialki dla Was i naklikaj choć parę słów jak tylko znajdziesz chwilkę :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #351669 przez akciak84
pozwoliłam sobie też Liliankę na fb zobaczyć. CUUUUDDDDNA!!!! Jeszcze raz gratulacje!

beadka
ciekawe kiedy każda z nas się rozpakuje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #351670 przez aga2+1
akciak jak znalazłaś zdjęcie Lilianki? Szukam i u Eweliny i u jej męza i jakos nie potrafię znaleźć :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #351679 przez akciak84
a co do facetów
mój mąż ma urwanie d... w pracy, ale ma taką że ma być zrobione, często nie musi w niej siedzieć. Może coś dorobić w domu.Mam wrażenie że jak najwięcej chce zrobić przed ujrzeniem potomka:) Umówiliśmy się tak, że jak będzie W to on wychodzi z pracy i spotykamy się na IP instytutu MiDZ. no chyba ze bedzie noc.Jakoś mi się udało dopakować go do naszej rodzinnej torby. A teraz niech pracuje bo później z domu po porodzie z jakieś 2 tygi go nie wypuszczę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #351683 przez akciak84
aga
na tablicy u misi męża :) nie w zdjęciach
spryciura jakaś ewel7 wykryła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #351687 przez Ingrid29
Ja też obejrzałam zdjęcie Lilianki-śliczna niunia. Ja też bym chciała urodzić w 38 tygodniu.

Mój mężuś będzie miał 30 dni urlopu-specjalnie zbierał z zeszłego roku-mieliśmy gdzieś pojechać w grudniu 2011, a tu się okazało, że będziemy mieli dzidziusia-więc wszytkie wolne zostawił, żeby wykorzystać po narodzinach dzidzi (czyli 1,5 miesiąca pobędziemy w trójkę).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #351695 przez beadka7
Ale macie fajnie, że tyle wolnego mężusie będą mieli dla Was jak się dzidzia pojawi. Mój niby ma firmę i niby mógłby sobie zrobić wolne, ale wtedy pracownicy by się opierdzielali, wiecie jak to jest- jak kota nie ma... mam nadzieję, że chociaż będzie wcześniej wracał i w weekendy odpuści sobie pracę. Ehh czemu to wszytko nie może być tak jak byśmy chciały dziewczyny ?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #351696 przez katiuszka
nie mogłam się powstrzymać żeby jeszcze nie zajrzeć. Jestem juz u siostrzyczki i chciałam jej pokazać niunie misi ale też nie mogę znaleźć nawet na tej tablicy jej męża:(
Misia jak będziesz miała chwilkę to wstaw proszę Wasze zdjęcie, tak bardzo chciałabym ją zobaczyć :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #351701 przez katiuszka
beadka7 napisał:

Ale macie fajnie, że tyle wolnego mężusie będą mieli dla Was jak się dzidzia pojawi. Mój niby ma firmę i niby mógłby sobie zrobić wolne, ale wtedy pracownicy by się opierdzielali, wiecie jak to jest- jak kota nie ma... mam nadzieję, że chociaż będzie wcześniej wracał i w weekendy odpuści sobie pracę. Ehh czemu to wszytko nie może być tak jak byśmy chciały dziewczyny ?!

Wiesz u nas też dużo winy jest w tym, że on wiecznie jest w pracy. Jak nie jednej to drugiej a wcale nie musi zasuwać na dwa etaty. Ale nie mamy wogóle czasu dla siebie a jak już jest w domu to jest zmeczony i wszystko go wkurza... Jak to mi kiedyś powiedział ktoś mądry :życie to nie bajka kochanieńka :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #351712 przez akciak84
na naszej grupie na fb dałam wam linka do dzidzi od misi88

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #351714 przez misia88
poszlo bez znieczulenia, nie wiem jak to sie udalo, ale sie udalo, a rodzilam w 37t6dni, wiec ciaza donoszona. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #351721 przez aga2+1
nie widać zdjęcia:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #351723 przez akciak84
misia
bo nie miałaś czasu się zastanowić? 6 godzin - to jest pyk i wypadło. ja też tak chcę.

aga i katiuszka misia musi was mieć w znajomych...chyba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl