BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 3 tygodni temu #351389 przez KAMI
ja całe szczęście dla małego tylko na wyjście musze zabrać rzeczy i chusteczki, pieluszki i ciuszki szpitalne dają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #351395 przez beadka7
Wiecie co dziewczyny, ja już kurde nie wiem wkońcu czy to twardnienie brzucha, skurcze, czy mały się tak wyciąga, że się brzuch napina... zaczynam się denerwować, chociaż dzisiaj dopiero weszłam w 9 miesiąc.

W dodatku przeziębiona jestem i znów ciche dni z mężem... jakaś wogóle porażka..a teraz wsparcie by mi się przydało, bo ciągle mam doła ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #351397 przez Paula88
W moim szpitalu też dają ubranka, ale wolę mieć swoje, bo już kilka razy słyszałąm, że dzieci mają uczulenie na te ich ubranka, bo podobno nie są prane w specjalnych środkach dla dzieci, tylko tak jak cała reszta, dlatego myślę, że warto mieć też swoje, tak jak mówicie mąż przyniesie je później :)



Nothing's gonna change my love for you :*
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32211

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #351423 przez Dotka
a ja dziś jeszcze zostaje sama na 4 dni bo mój jedzie sobie do pracy :( oj zobaczymy jak to bedzie po lekarzu.
Beadka w takich sytuacjach cieszymy się że mamy siebie tutaj na forum :) bo my sie lepiej rozumiemy :)
Ja ostatnio ez mialam ogień ze swoim to nie były ciche dni znaczy troszke ciche ale i z awanturami teraz jakos lepiej ale i tak mnie wkurza często czasem mam wrażenie że jedno dziecko to ja juz mam a teraz drugie będę miała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #351428 przez Dotka
brzuszek tez mi twardnieje tak jak mi misia wytłumaczyła że to nie jest przeciąganie dzieciaczka tylko podobno te skurcze macicy ale tez się w tym gubie za 1,5h dowiem się co to :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #351451 przez ewel7
Mnie się czasem brzuszek napina, ale to wyraźnie jak Młody się w nim porusza bo faluje.
beadka nie stresuj się, Maleństwo na pewno poczeka jeszcze. A Mąż może już i poddenerwowany perspektywą narodzin dzidziusia. My myślami z Tobą, pamiętaj, nie jesteś sama.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #351452 przez Dotka
a czy wam jak napina się brzuszek to mrowi też ?? bo ja mam też często takie mrowienie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #351480 przez KAMI
Beadka nie martw się, teraz już wszystkim nerwy puszczają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #351539 przez martynka790
Misia ogromne gratulacje dla Ciebie i męża oraz dużo zdrówka dla małej księżniczki ;)

Ja też mam jeszcze problemy z ogarnięciem która z Was jest która na FB ;)

Wiecie co???
Koleżanka dała mi do myślenia. Powiedziała, że bardzo często w szpitalach (tych co dają ciuszki dzieciaczkom na pobyt) zabierają dzieciaczki do kąpania, rozbierają i wrzucają ciuszki do szpitalnych i do pralni (nie patrząc na to, że ciuszek może być pacjentki!!!)... jak się zagapisz to po ciuszkach- zostają w szpitalu. Dlatego zastanawiam sie czy nie wziąć tylko na wyjście ciuszków...

Co do skurczów to ja chyba jakaś inna jestem- albo ich nie mam, albo nie umiem ich wyłapać. Nieraz mam takie ściśnięcia w dole brzucha albo delikatne twardnienia (szczególnie jak chodzę) ale to chyba jeszcze nie to....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #351547 przez beadka7

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #351559 przez aga2+1
KAMI tak jestem już na fb w końcu załozyłam konto:)
katiuszka ja miałam lżejszy 2 poród mniej bolało i szybko poszło. Zobaczymy jak teraz będzie po tak długiej przerwie:)
beadka nie przejmuj się mężem wyluzuj oni i tak tego nie zrozumieją niestety. Szkoda nerwów, a poza tym niech się przyzwyczaja, bo w nocy będziesz kilka razy wstawać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #351563 przez martynka790
beadka
kurcze nieciekawa sytuacja... mam nadzieję, że jak Twój mąż zobaczy Waszą kochaną dzidzię i ją do siebie przytuli to wszystko wróci do normy, życzę Ci tego z całego serca!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #351578 przez katiuszka
Beadka nie jesteś sama, ja właśnie tak się pokłóciłam z tym ..... że mam ochotę spakować się i wyprowadzić:( Nic nie może być takie piękne jak byśmy chciały. Ja juz nie mam na to wszystko sił. Mam ochotę gdzieś wyjechać sama na kilka dni i nie odbierać telefonu ale mam dwie córki którymi muszę się zająć bo maja tylko mnie, pozatym szkoła trwa bo tak to bym pojechała z nimi gdziekolwiek. Może by zatęsknił i zrozumiał, że to wszystko nie tak powinno wyglądać :dry:
Mimo wszystko, życzę Tobie Beadko i wszystkim mamusią miłego i słonecznego dzionka, może jeszcze się rozjaśni. Mnie już dzisiaj raczej z Wami nie będzie. Jadę do siostry obiecałam zrobić jej próbną fryzurkę przed sobotnia imprezką a przy okazji wypłakać się w rękaw.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #351604 przez misia88
witajcie dziewczyny! jest wifi w szpitalu, wiec korzystam. przede wszytkim dziekujemy za wszystkie gratulacje. nawet nie wiecie jak jestem szczesliwa, ze to juz za nami i mam swoja Lilianke obok.
no to relacja, dopoki Lila spi, a spi duuuzo jak narazie.
tak jak wczoraj wam pisalam od rana mialam mocno napiety brzuch i malo czulam ruchy. ok. 13 obudzilam meza, bo byl po nocy i mowie, ze lepiej to sprawdzic. to jeszcze weszlam pod prysznic, maz mnie ogolil, wzielismy tylko moja torbe i na ip. nie sadzilismy, ze to juz zaraz sie zacznie. na ip zrobili mi najpierw kth, na ktorym wyszly slabe neregularne skurcze. nawet jedna polozna powiedzila, ze jeszcze mamy czas. ;) no ale przyszla pani doktor, zbadala mnie i okazalo sie, ze ozwarcie na dwa palce. no i do poloznej tekst: "to dzisiaj ją urodzisz". ja galy na nia, maz na mnie i dawaj na oddzial. nie docieralo do mnie, ze to juz.
maz polecial po torbe Lili, a ja czekalam na zwolnienie sali porodowej ok 1,5h. skurcze powoli sie nasilaly, ale jeszcze byly malo bolesne powiedzialabym. jak weszlam na sale porodowa to duzo chodzilam. ok 19.00 przebili mi pecherz plodowy. to nic nie boli, poczulam cieplo ciecz. no i wtedy to juz poszlooo. o 20.00 to byly takie skurcze, ze mowilam, ze ni am rady. usiadlam na pilke i ta pilka w moim przypadku zdzialala cuda. siedzialam na niej do 10cm rozwarcia! nagle poczulam, ze musze przec i 15 minut partych i Lila byla z nami. powiem wam,ze jak polozyli mnie na lozku do badania w czasie skurczow to nie bylo mowy na lezenie. tak mnie bolalo, ze od rau panikowalam (na szczescie byl tylko jeden atak paniki) ;)
trafilam na wspaniala polozna, ktora naprawde mnie mobilizowala, czesto do nas zagladala. lekko mnie naciela, co tez zrobila w skurczu i nic nie bolalo. a jesli chodzi o skurcze to te najgorsze byly co 1,5 minuty i trwaly 45-50sekund. maz mi odliczal. ;) on tez spisal sie na medal. wspieral mnie, trzymal za reke, okrywal szlafrokiem, bo caly porod bylo mi cholernie zimno. jak zobaczyl Lilke to sie rozplakal, a mnie pocalowal. ;) o bolu zupelnie zapomnialam jak poczulam tą ciepla Lile na swoim brzuszku. to jest swieta prawda.
po urodzeniu Lile wazyli i mierzyli, tata obserwowal, a ja w tym czasie urodzilam lozysko i mnie zszyli w znieczuleniu co tez juz nie bolalo. fdy przejechalysmy na sale poporodowa to troche bolalo krocze, ale od razu dostalam zastrzyk przeciwbolowy. niestety Lile zabrano mi na noc, bo stekala czaly czas na sali porodowej i dogrzewali ją. podali jej butle. przywiezli o 6, ale Mala tyle spi, ze udalo mi sie ja raz nakarmic. nawet jej dobudzic nie mozna. :p
teraz wlasnie spi obok mnie i nie moge sie na nia napatrzec. ;) kocham JĄ NAD ZYCIE ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #351620 przez akciak84
misi gratulowałam smsem
ale jeszcze raz bo mi się łezka kręci:MISIA GRATULKI dla rodzinki!!!!

labelo
ok chyba sie już spotkamy rozpakowane :)

dziewczyny a tak się misia śmiała- park moczydło jak nie urodzimy :laugh: normalnie pyk i LILIANKA wypadła! Czekam na focie!!

Matko misia jakiś tydzień przede mną i już urodziła. PANIKĘ mam. Chociaż też chyba jakaś inna jestem. Owszem twardnieje mi brzuch ale nie regularnie to popierwsze a po drugie nie boli tylko takie nieprzyjemne jest. I często jest tak że synek wypina dupkę. Np. dziś mam wrażenie że robi takie V z lewej strony przy pachwinach zapiera się stopą dupkę wypina z prawej tuż nad pępkiem a czkawkę ma raczej z prawej na dole. I to ułożenie jest masakrą!!!! Wczoraj był odwrotnie.

Dopiero niedawno weszłam na forum bo byłam u swojego endo-gino. Powiedział mi co mam robić do porodu i po porodzie, tzn. ile tego hormonu brać. Powiedział, że dobrze jestem przygotowana do porodu :) Posiew z szyjki nazwał negatywnym. Powiedział, że tą candidię to u każdego wychodujemy chyba że mieszkałby na księżycu!!!! B) :laugh: A ja się tak martwiłam. Zbadał powiedział że nie widzi drożdżycy ale abym nystatynę zapobiegawczo dokończyła :) Sprawdził synusia dopplerem i ok :laugh:

następną wizytę mam 09 maja u gina i zobaczymy...może już skurcze będą...rozwarcie whatever :) Zobaczymy czy doczekam i co wtedy powie (10 dni przed porodem).

Torba spakowana, tarczyca ustawiona, nystatynę skończę i mogę rodzić :) nie no jeszcze zdjęcia mam w niedzielę :laugh: hi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl