BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

11 lata 11 miesiąc temu #381512 przez misia88
Dziewczyny, współczuję Wam tych nieprzespanych nocek i bolących piersi. Uwierzcie, że ten ból piersi minie, muszą się po prostu przyzwyczaić. Ja też to przechodziłam...

Jeśli chodzi o nocki to ja nie miałam tego problemu i nie mam. Teraz Lila śpi od 23 do 5 rano, a potem do 10-11. Ja od początku starałam się jej zrobić stały plan działania, o tych samych porach jedzenie, spanie, spacery i kąpiele.

My ostatnio mieliśmy szczepienie na rota i pneumokoki. Lilkę ciężko było dobudzić, żeby wypiła szczepionkę rota, ale w końcu się udało :P Liluś w środę ważyła już 4875g :) Kluseczka moja :D

A ja chcę schudnąć i nie mogę. Chciałam zacząć już ćwiczyć. Byłam wczoraj u gina i zapytać czy już mogę, a się okazało, że po nacięciu krocza zrobiło mi się tzw. dzikie mięso i musiał to wyciąć. Teraz 2 tygodnie ma to się goić... :( Dostałam też receptę na tabsy anty. :P Za 2 tygodnie zacznę brać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381539 przez beadka7
MartiO masz rację spróbuję go w innych pozycjach nakarmić jak zacznie wariować, chociaż szczerze wątpię czy to o to chodzi. Ale zobaczymy, wszystkiego trzeba spróbować, dzięki :)

Misia ja zawsze miałam też problem z utratą kilogramów, a teraz chyba Krzysiu ze mnie wszystko wysysa, bo już zrzuciłam prawie 19 kg. Fakt, że 10 przy porodzie, ale w 3 tyg po porodzie zeszło mi kolejnych 9 kg.

A co do antykoncepcji... ostatnio z mężem właśnie gadałam o tym i stwierdziliśmy, że teraz to przerąbane bo trzeba się konkretnie pilnować, żeby od razu drugiego nie zrobić maluszka :P i tak trzeba będzie się pilnować do końca życia hihi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381540 przez Miki007
Dziewczyny a czy mozecie wyrazic opinie na temat mleka enfamil ?
Czy wiecie moze ktore mleko modyfikowane jest najbardziej zblizone konsystencja/smakiem itp do mleka matki ?
Podobno enfamil jest najbogatszy pod wzgledem skladnikow itp, rozwazam jeszcze bebilon oraz hipp.
Bede wdzieczna za wszystkie informacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381544 przez beadka7
Miki ja podaję Enfamil od dzisiaj więc nie mogę się jeszcze wypowiedzieć, ale mój synek chętnie to mleczko je :)

Nawet nie miał problemu ze złapaniem butli, a potem ze złapaniem cyca i na odwrót co mnie cieszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381558 przez marzenieeee
Miki007 napisał:

Dziewczyny a czy mozecie wyrazic opinie na temat mleka enfamil ?


Moja mała zaczęła od tego dla wcześniaków potem weszłam na 1 zwykłe i AR bo strasznie ulewała po nim już się uspokoiło lubi to mleczko ale sporo kosztuje najtaniej w rossmanie bo jest za 24,99 400g, kupiłam teraz w rossmanie to ich mleko babydream jest za 16 zł 600g więc się opłaca, zobaczę jak jej podpasuje na razie zjadła 2 butle


mama 3 aniołków 08.09 5tc, 03.10 9tc, 15.05.11 Lenka 21tc [*],

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381573 przez labelo
Misia,to super CI mala śpi,nasza,pomimo stałego schematu dnia,zasypia ok 23,budzi się ok1,potem ok 5 i juz raczej nie śpi dalej.
Ajak po tych szczepieniach?,bo słyszałam,ze dzieci są senne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381578 przez marzenieeee
Nasz Olcia zasypia koło 23 śpi do 4/5 a potem wstaje koło 8/9
My na szczepienie idziemy w poniedziałek


mama 3 aniołków 08.09 5tc, 03.10 9tc, 15.05.11 Lenka 21tc [*],

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #381582 przez labelo
Marzenie,a karmisz tylko piersią,czy wieczorem też sztucznie?


[/url

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381591 przez Brzuszek
Sukces! Udało się Małej podać butlę, na razie tylko 30 ml, ale wypiła chętnie.
Ile Wasze dzieci jedzą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381609 przez Miki007
Lilka misi jest chyba tutaj najgrzeczniejsza :) Pozazdroscic takiego ładnego spania w nocy.
Kupilam dzisiaj enfamil, chyba jutro wyprobuje w ciagu dnia aby obserwowac maluszka.
Nie wiem co sie dzieje, ale od kilku dni bardzo malo je i troszke sie martwie :(

U nas po szczepieniu na szczescie zadnych objawow typu goraczka itp
Szczepilismy 6w1 + pneumokoki i rotawirusy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381614 przez nataleczka_92
Kochane mamusie podpowiedzcie jak to jest u was, podajecie pierś na zadanie czy w jakichś odstępach czasu regularnie i wzbudzaćie maluszka? Jak poradzić sobie z nawalem pokarmu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381654 przez nataleczka_92
Ach i jeszcze jedno... Odkąd wyszłam że szpitala łapie mnie jakiś dołek. Myślę ciągle czy nie będę bardziej kochać małego niż córki, ciągle na nią krzycze o bzdury w sumie, jakieś głupie słowo u mnie od razu wywołuje płacz. Czy którąś z was to przechodziła?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381758 przez misia88
Ja się o mleku modyfikowanym nie wypowiem, bo go nie podaję :P

labelo My miałyśmy szczepienie 5w1. Mała zniosła je bezproblemowo. :)

Moje dziecko mnie dzisiaj zaskoczyło, bo przespało całą noc. Zasnęła o 22 i spała do 6! :D Zjadła i jeszcze pospała do 9, a teraz sobie leży i gada w łóżeczku :) Anioł, a nie dziecko :)

nataleczka Ja już kiedyś pisałam tutaj co robić przy nawale. Najważniejsze to nie odciągać pokarmy do pustego, bo będzie go jeszcze więcej. Najlepiej odciągać po troszku między albo przed karmieniami, żeby piersi takie troszkę flaczki były.

Co do dzieci to się też nie wypowiem, bo mam jedno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381769 przez Brzuszek
Misia naprawdę anioł, a nie niemowlak! Zazdroszczę takiego komfortu psychicznego. Choć moja Basia nie jest wyjątkowo rozdartym dzieckiem, to do Twojej córeczki jej daleko.

Wczoraj wieczorem udało nam się podać butlę, Mała wypiła 75ml ale ani myślała o pójściu spać, cycek był jej w głowie. I takim oto sposobem nie spała od 23 do 1.30 Więcej butelki nie podam bo to się mija z celem, po niej miała szybko zasnąć i spać długo, a tu nic z tego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381772 przez aga2+1
nataleczka nie mart się to normalne, ze wszystko cię denerwuje. U mnie też tak było przxy drugim dziecku. Młoda miała 3 latka i chciała, żebym jej też czas poświęcała, a tu noworodek, który cały czas wisiał na cycku. Najgorsze były 3 pierwsze miesiące potem jakoś wszystko wróciło do normy, bo mały potrafił już czymś się zająć, a mała stała nad nim i mu grzechotką machała przed oczami hehe Ja miała więcej czasu i nie byłam już taka zestresowana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl