BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #389311 przez ruzyczka18
Ja podaje delicol i espumisan. Delicol po 8 kropli na łyżeczkę i do buźki przed jedzeniem. Espumisan dwa razy dziennie o 10:00 i o 17:00 po 10 kropli od tygodnia tak robię i mam problem z kolkami narazie z głowy i nie muszę rygorystycznie jeść jak wcześniej (samo gotowane nic słodkiego mało nabiału )teraz czasem sobie na coś nowego pozwalam.

Mamy teraz piękne kupki.Jest super.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389338 przez beadka7
A espumisan jest jakiś specjalny dla niemowląt?? bo w Espumisan Easy (granulki w saszetkach) w ulotce jest napisane, że nie wskazane dla dzieci poniżej 6 r.ż.

Mój synek robi teraz bardzo rzadko kupki.. dzisiaj zrobił rano ok 10 i teraz ok 19.30.. no i się męczymy, bo mały ciśnie i ciśnie i wycisnąć nie może. Przez to tez nawet jak zaśnie to zaraz się budzi, bo mu coś w brzuszku jeździ.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389342 przez beadka7
Już znalazłam w internecie, że są kropelki dla niemowląt :) poczytałam od razu opinie i są naprawdę dobre- sama jutro go zakupię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389408 przez akciak84
beadka
pokarm odciągnięty w lodówce może stać 24h.
w temp. pokojowej 12h. spokojnie
ja podaje zawsze po jakiś 4 h. max i wszystko w porzo. Nie zdarzę wstawić do lodówki

A dziś nasz synek dał nam gratisa bo przespał od 22 do 3.30 i od 4.30 do 7. Wreszcie sie wyspałam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389444 przez katiuszka
Akciak szczerze zazdroszczę takiego śpiocha:)
Kami 30? Nie wiem czy nie wykorkuje:P Biorę się zatem do dzieła.
Jak dłużej nie będę pisała to znak, że czekam na męża aż wróci z pracy i pozbiera mnie z podłogi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389451 przez katiuszka
Zrobiłam 10 bo podłoga twarda:) Resztę dokończę później. Miłego dzionka mamusie i maleństwa:*
Do później.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389464 przez KAMI
nataleczka_92 napisał:

Mam pytanie do mamus które mają synków. Czy waszym pociechom schodziła skóra w pachwinach?bo mojemu malenstwu schodzi taki pasek z jednej i drugiej strony. I jeszcze na brzuszku po bokach ma takie drobne czerwone krośtki. Nie wydaje mi się żeby było to od pampersów bo używamy orginalnych. Doradzcię kochane


Nataleczka u nas nic takiego się nie pojawia ale przy każdym przewijaniu smarujemy pachwinki i pupcię sudocremem, a co do pampersów to zdarza się że oryginalne uczulają

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389583 przez akciak84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389585 przez akciak84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

ewel
nosidło KANGAROO baby carrier firmy Bertoni za 65 zł.
Ma usztywnianą część na kręgosłup. Niby od 3 miesiaca do 10 mies. Do 9 kg czyli gdzies do 10 miesiąca. Miluch jest wniebowziety :) Słyszalam, ze dzieci sie lepiej rozwijają jak sa noszone w nosidelkach czy chustach.
Na razie podtrzymuje mu głowkę, ale i tak ja coraz lepiej trzyma. Używam tego do odbekania jak trza z 20 min. nosić.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389752 przez marzenieeee
akciak84 napisał:

beadka
pokarm odciągnięty w lodówce może stać 24h.
w temp. pokojowej 12h. spokojnie


spokojnie może stać 48h w lodówce


mama 3 aniołków 08.09 5tc, 03.10 9tc, 15.05.11 Lenka 21tc [*],

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389853 przez ewel7
akciak dzięki za info :) choć my już dziś kupiliśmy takie w mothercare firmy baby bjorn, właśnie z usztywnieniem na główkę (fakt jest taki, że kosztowało prawie 300 zł, także sporo, ale myślę, że warte tej kasy), jest naprawdę super dziś nosiłam go jak byliśmy na zakupach w galerii to był taki spokojny, rozglądał się jak nie wiem, a na koniec mi zasnął ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390002 przez KAMI
marzenieee dzięki wielkie, bez tej nakładki silikonowej ściągnęłam pokarm łatwiej i więcj w krótszym czasie !!!!

powiedz jeszcze, mogę sobie zbierac przez dobę pokarm i potem zlać do jednego pojemniczka i zamrozić? mam takie specjalne pojemniczki do zamrażania. Ile mogę tzrymać pokarm w zamrażarce?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390191 przez Dotka
marzenieeee napisał:

akciak84 napisał:

beadka
pokarm odciągnięty w lodówce może stać 24h.
w temp. pokojowej 12h. spokojnie


spokojnie może stać 48h w lodówce


a zamrożony 3 miesiące ja mam pierwszy pokarm jak miałam nawał zamrożony i bede podawała dziecku niedługo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390254 przez akciak84
Kami, Dotka , Marzenieee
Wiem, ze można zamrażać.ja wolałam nie zamrażać, bo jakos nie jestem do tego przekonana. Czytalam że musi byc -40 stponi i takie tam. Poza tym tez słyszałam, ze lepiej nie mieszać pokarow z rożnych godzin. To mówiły polozne w instytucie. I jeszcze, ze lepiej sciagnac porcje z jednego cyca a nie z dwoch.Chodzi o to, ze najpierw idą cukry a na koncu tluszcze, wiec dziecko moze dostac 2 razy cukier.
Ja zawsze Milusiowi odciagam jak gdzies wychodzę...np dzis byłam u gina i na zakupach :) dokupilam ciuchy na rozmiar 68.
U gina ok:) tylko jeszcze nad tym zwieraczem odbytu musze popracowac :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390346 przez aga2+1
akciak pochwal się zakupkami:) Teraz sa przeceny i tak planuję w czwartek wybrać się na łowy dla małej hehe:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl