BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

11 lata 9 miesiąc temu #419468 przez dziewczyna84
KOCHANE
ZAGŁOSUJECIE NA MACIUSIA? TRZEBA KLIKAĆ RAZ DZIENNIE DO 12 WRZEŚNIA :)

www.facebook.com/PampersPolska?sk=app_34...2522%253A142021%257D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #419471 przez misia88
beadka Może spróbuj usiąść i pogadać z mężem na spokojnie. Najlepiej sprzedaj komuś dziecko na godzinę albo dwie i porozmawiajcie... Na dłuższą metę tak się nie da, wiem coś o tym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #419477 przez aga2+1
beadka mm2 podaję się w 6 miesiącu. Spróbuj dodać do mleka kleiku na 100 ml jedna płaska łyżeczka na początek:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #419577 przez Ingrid29
Akciak mój też w dzień taki się zrobił, że nawet 10 minut spokojnie w leżaczku nie posiedzi, zaraz krzyk i trzeba go nosić po mieszkaniu ( a ja sama z nim 24h na dobą ,więc czasem mam już dość wszystkiego), mąż na delegacji na Białorusi (u mnie mąż ciągle w delegacji- 2-3 tygodnie za granicą tydzień w domu, albo tylko zjazd na weekend i znów wyjazd). Ciężko jest trochę, ale jakoś muszę dać radę. Za to jak wraca, to gotuje nam obiadki, zajmuje się małym (ja mogę wyskoczyć na zakupy lub do fryzjera), jak to się mówi coś za coś-bo my się nie kłócimy o takie rzeczy jak Ty Beadko (współczuje), ale za to masz męża na codzień.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #419734 przez beadka7
Ingrid nic dziwnego, że się nie kłócicie skoro Twój mąz jest w domu tydzień na cały miesiąc.. wtedy to i ja bym się nie kłóciła, bo szkoda by było na to czasu i nie byłoby kiedy się pokłócić..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #419739 przez Ingrid29
beadka znam takich, co i przez ten tydzień 5 razy się pokłócą-na to nie ma normy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #420010 przez katiuszka
Beadka, dziewczynki jestem, żyję, z malutka wszystko dobrze.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Zdjęcia Wasze i Waszych skarbeczków są przecudne!!!
We wtorek moje słoneczko kończy 3 mc waży 7300 a ciuszki nosi na 74. W przyszłym tygodniu idę na drugie szczepienie. Nadal karmię tylko piersią ale nie wiem czy zdołam odciągać mleczko jak wrócę do szkoły a później do pracy, wydaję mi się że piersi mi zmalały i tego pokarmu nie ma tam za wiele. Próbowałam nadrobić posty ale jest to trudne ze względu na małą która jest bardzo absorbująca, tak jak Wasze maleństwa też potrzebuje ciągłej uwagi i najchętniej noszenia na raczkach łącznie z opowiadaniem co się dzieję, robieniem głupich min i wydawaniem przedziwnych odgłosów które próbuje nasladować.
Zaczyna się też szkoła moich starszych dziewczynek i oprócz zakupów ksiązek, przyborów i innych "potrzebnych" rzeczy robimy porządki w szafkach, półkach, biurkach... Chwilami zapominam że też potrzebuje zjeść, iść do toalety czy na chwile usiąść i odpocząć.
Zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne "azalia" ale po tygodniu stosowania zaczełam plamic, później krwawić i wkurzyłam sie, po czym chyba niepotrzebnie je odstawiłam. Czytałam, że któraś z Was, przepraszam ale juz nie pamiętam która dziewczynka też tak miała. Ponoć po trzech mc ma to przejść? No trudno, chyba muszę zacząć od początku.
Wszystkie Was ściskam i śle buziaki dla maluszków. Postaram się częściej zaglądać, brakowało mi czytania Was. Buziaczki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #420035 przez dziewczyna84
Katiuszka witaj:))) ale duża już twoja królewna jest.
Faktycznie to musi byc ciężki przy kilkorgu dzieciach. Ale za to więcej radości :).
tabletki to nie ja więc nie pomogę. Ja nadal nie dostałam okresu.

kochane a zagłosujecie na Maciusia? raz dziennie do 12 września (do 9:00 rano:) .
:)))
www.facebook.com/PampersPolska?sk=app_34...2522%253A142021%257D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #420113 przez Ingrid29
Wiecie co dziewczyny, wydaje mi się, że mój synuś ma skok rozwojowy

14-19 tygodni (wydarzenia)

Marudne okresy zaczynają być coraz dłuższe, mogą trwać nawet do 6 tygodni i zacząć sie juz w 14-tym tygodniu. Dziecko w 19 tygodniu zaczyna rozumieć zdarzenia, w sensie krótkich sekwencji, czyli może np. nauczyć sie wyciągnąć rękę po zabawkę, złapać ją jedna ręka, potrzasnąć, przekręcić i włożyć do buzi.

Bo właśnie nasz synek zrobił się marudny :( spać nie chce w dzień i jak tylko na krok się ruszę to jest ryk. A była z niego oaza spokoju.

Macie też tak dziewczyny?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #420271 przez aga2+1
Ingrid u mnie też tak jest niestety:( Mała chce cały czas być na rękach, a jeszcze 2 tygodnie temu grzecznie leżała w leżaczku lub na macie i potrafiła zająć się zabawkami nawet przez pół godziny. Teraz marudzi, płacze i wszędzie jest źle. Jedyne co to jak jedzie w wózku i ma mnie przed sobą to jest spokój, bo mnie widzi i smieje się do mnie:)
katiuszka witaj koleżanko:) Ale masz dużą dzidzie:) Miałyśmy pójść na naleśnika i co? Znajdziesz chwilkę czasu?
dziewczyna głosuję na Maciusia codziennie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #420356 przez dziewczyna84
Aga, Ingrid, Beadka dziękuję za głosy,zaposzenie znajomych i udostępnienie informacji u siebie na tablicy. Liczy się każdy przez to 3 tyg. odpóźnienie :(. A jak będę mogłą się kiedys jakoś odwdzięczyć zobię to z największą radością.

www.facebook.com/PampersPolska?sk=app_34...2522%253A142021%257D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #420383 przez KAMI
dziewczyna byliśmy na wyjeździe ale d dzisiaj głosujemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #420386 przez dziewczyna84
kami udany wyjazd? jeszcze ładna pogoda jest to można z maluchami odpoczywać w plenerze też.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #420389 przez labelo
ingrid, u Nas tak samo,Mala od jakis 4 tygodnie,jakby miala ADHD:P,caly dzionek trza jej poswiecic 100% uwagi a w nocy wcale lepiej nie jest, max 5-6h pod rzad przesypia.

My w ten weekend na weselu bylismy w Gorzowie Wlk, na szczescie wzielismy mojego tate ze soba, to byl z Mala w pokoju, a ja chodzilam tylko na karmienie, no to sie pobawilismy, nawet lampke wina wypilam,hehe no i zjadlam w koncu cos w spokoju:P.

jej, za tydzien wprowadzam mm, alez to dla mnie wydarzenie zycia:P:P:P



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #420392 przez KAMI
Dziewczyna każdy wyjazd jest z Maksiem udany :) byliśmy znowu w Wiśle na weekend, od nas to niecała godzinka drogi. W sobotę było mokro ale w niedzielę już ładnie. Zrobiliśmy szlak spacerowy, który był prawdziwym off road'em - Maksio cały przespał a na dole jak chcieliśmy coś zjść to uwalił kupsztala olbrzymiego (takiego po pachy ze zmianą całej garderoby) także powietrze mu służy ! W sobotę jedziemy na tydzień do Bukowiny Tatrzańskiej i chcemy termy zaliczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl