BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

11 lata 9 miesiąc temu #419014 przez Mirella
Dziś ostatni dzień konkursu (co oznacza, że więcej Wam spamowac nie będę, cieszycie się?), dzień, w którym każdy głos już jest nie na wagę złota, ale diamentów, platyny i nie wiem czego jeszcze. Dlatego dziś szczególnie proszę Was, zagłosujcie. Niech w ruch pójdą komputery, telefony, Wasze, Waszych męzów i niemężów, rodziców, teściów, rodzeństwa, sąsiadów, no kogo tam macie, może być i pani z warzywniaka :blink: I wrzućcie linka na Waszą tablicę na fb, czy na co się tam wrzuca, nie znam się na fb :blush:

Wszystkim Wam baaardzo dziękujemy za głosy, wiemy, że były, bo punkty Emilce przyrastały lawinowo ostatnio, jesteście niesamowite!

Dla Was i Waszych szkrabów życzymy duuużo zdrówka, radości, słonka na codzień i od święta, i wszystkiego naj naj naj, niech moc będzie z Wami!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #419098 przez aga2+1
Hej :)
Dzisiaj podałam małej mleko z kleikiem (na 150 ml mleka dałam łyżeczkę kleiku więc malutko). Młoda wydoiła wszystko o 12.00 o 13.00 poszła spać i śpi jak zabita:) Jeszcze nigdy tak długo nie spała hehe zawsze tak po 15-20 minut. Pediatra powiedziała, że jak jest potrzeba to można każda porcję zagęszczać, ale ja chyba ograniczę się do 2 razy dziennie rano i wieczorem, żeby jej znowu tak nie zapchać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #419099 przez misia88
Hej Kochane!
U nas smutno, bo mąż już pojechał... Nie wiem kiedy się teraz zobaczymy. Pożegnanie było straszne, mąż płakał jak dziecko, a ja razem z nim... Oby ten czas szybko minął...

Lilce chyba idą zęby, bo ostatnio troszkę marudna się zrobiła. Jednego dnia przez pół dnia nie chciała jeść, a jak jej dziąsła masowałam to nie płakała... Podobno dobry jest Dentantix czy jakoś tak, zobaczymy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #419202 przez Brzuszek
Czy któraś z Was pytała ginekologa o używanie tamponów po porodzie?

Misia głowa do góry. Wiem, że łatwo powiedzieć ale musisz być silna. Pożegnanie było straszne, ale pomyśl jakie cudowne będzie powitanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #419214 przez Ingrid29

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #419231 przez Brzuszek
Też tak myślę, ale dla pewności się zapytałam.
Okresu również jeszcze nie miałam, ale coś mi się wydaje, że się zbliża.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #419245 przez beadka7

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Misia podzielam zdanie Brzuszka.. co to będzie za powitanie hohohoh :)

Aga a jaki kleik podałaś ?? myślisz, że można tak bez konsultacji wprowadzić ?? Mój synek też strasznie słabo śpi w dzień, a w nocy tak jak pisałam coś mu się przestawiło i też się co chwila budzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #419268 przez aga2+1
beadka ja mam kleik ryżowy z nestle. Ja dzwoniłam do pediatry i pytałam czy mogę. Pediatra powiedziała, że jak najbardziej jeżeli widać, że dziecko po mleku szybko jest głodne. Tosia jadła co 2 godziny, a dzisiaj po kleiku wytrzymała 3 godziny. W ogóle coś jej się poprzestawiała, bo zrobiła ogromny skok w jedzeniu ze 100 ml nagle je po 150 ml chyba znowu urośnie:) Za 2 tygodnie jemy jabłuszko i marchewkę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #419313 przez beadka7
Kurcze fajnie, może to dziwne, ale ja jakoś się boje tego etapu jak będzie się wprowadzać nowe produkty.. z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej się boję, sama nie wiem czemu :) może z tą kaszką spróbuję za kilka dni na noc, bo tak jak mówię, coś mu się przestawiło i nie sypia dobrze.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #419335 przez aga2+1

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #419353 przez beadka7

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #419398 przez akciak84
misia
kochana trzymam za Ciebie kciuki...dzielna jesteś

aga
już można kaszki podawać?...wow

a mój jakis dziwny sie zrobil, bo nie chce mojego mleka jeść, które wciąż jeszcze odciągam. Nie smakuje cwaniaczkowi kwaśnomiętowemu ;) Jak podam butle z mm to aż mu się uszy trzęsą! Chyba zamkniemy ten interes z moim mlekiem niedługo :( Ja się boję, że jak podam warzywa, kaszki itp. to nie będzie chciał jeść bo nie będzie smakowało Bebilonem:(
Ogólnie jak wroce do wawy to musze iśc do pediatry sie właśnie opytać co i jak z tym wprowadzaniem jedzonka i zapytać się na co może być uczulony. Dziś jakoś lepiej z tymi krostkami na raczkach...ale strasznie sie stresuję bo ja miewam to samo, niby w testach na nikiel mi wyszło uczulenie. Nikiel jest w większości jedzonka :( Niestety moze być alergikiem jak ja :(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Bylismy na sesji zdjeciowej z Miluszkiem. Dostaliśmy grupon w Olsztynie w prezencie od przyszłej chrzestnej. Powiem wam, ze sesja porażka! Jakaś "sfochowana pani fotograf". Było średnio sympatycznie. Będzie 5 ujęć po trzy odbitki na papierze i na plycie nic :( Aby wam tu wrzucić będę musiała zeskanować :( Szmery bajery. Mały ładnie wyszedł.Tylko ta pani naszym zdaniem zdjeć nie potrafila robić i się rzucała i fochy stroila, że sie nie umiemy ustawić...zlej baletnicy i rąbek u spódnicy przeszkadza...ble, ble, ble. Nie bylam na pierwszej sesji (brzuszna, ślubna), wiec mam porównanie.

Mały się tak zmęczył, że o 19 padł! :laugh:

A w nocy nadal eldorado! :laugh: jupiii od jakiegos tygodnia wykąpiemy o 20.30 i potem pada...momentalnie zasypia i spi nawet do 8!wow...najwczesniej o 6 się budzi, ale na kupę (gdyby nie ona to by spał! ;) :laugh: ) W dzień stał sie upierdliwy, bo trzeba go nosić opowiadać itp. :cheer: Coś za coś!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #419417 przez aga2+1

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #419452 przez misia88
akciak Wiesz co... Moim zdaniem (i wielu moich znajomych) te zakupy grupowe to masakra. Właśnie przez to, że klienci takich zakupów są traktowani gorzej. Ja już się o tym przekonałam nie raz, dlatego już nie kupuję tych kuponów. Poza tym jakość usług też pozostawia wiele do życzenia...

Dziewczyny, mam nadzieję, że szybko dojadę do męża, bo strasznie tęskno... No ale coś za coś. Tutaj by tyle nie zarobił...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #419461 przez beadka7

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


akciak zazdroszczę, że Twój mały tak długo śpi.. u nas rekord to od 20.30 do ok 3.15. Chyba naprawdę spróbuję tej kaszki dodać do mleka, bo tak jak czytam Wasze wpisy, to widzę, że maluchy Wasze łądnie śpią, a mój to jak się obudzi ok 1-3 w nocy to aż się trzęsie taki głodny, potem zje i znów ok 5-6 się budzi..
A co do mleka to ja mam wrażenie ostatnio, że mojemu mm nie smakuje, bo pociumcia 20-30 ml i się krzywi.

A z tą sesja to szkoda, bo w takiej atmosferze to nie dobrze się pracuje, ale zawsze będzie jakaś pamiątka. Chociaż dziwne, ze na płytce żadnych zdjęc nie da- przecież teraz to częściej się zdarza, że dają na płytce a nie wywołane nawet.

Chociaż i tak teraz zamieniłam i najpierw podaję butlę, żeby wiedzieć ile wypił, a jak jest jeszcze głodny to cyca dodatkowo, bo wcześniej pojadł cyca- zasypiał i nie dało rady mu butli wcisnąć, a teraz przynajmniej wiem mniej więcej ile zje.

A mleko 1 do kiedy się podaje ?? kiedy przechodzi się na mm2 ?? na puszcze nie znalazłam takiej informacji.


A widziałyście to ?? demotywatory.pl/3908421 rewelacja!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl