BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

11 lata 7 miesiąc temu #442479 przez dziewczyna84
Iabelo, pewnie że trzymamy kciuki :)
Ale fajnie masz z tym turlaniem. My Maciusia tak sami turlamy to się chichra, ale sam jeszcze nie umie z plecków na brzuszek. może niedługo da radę :) Od piątku zaczął już raczkować za to troszeczkę. Cięzko mu idzie ale przeszedł (pod moim okiem) pół łóżka, a na podłodze też trochę. Ale musi mieć dzieć. Nie zawsze ma ochotę na długie zabawy na brzuszku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442529 przez katiuszka
dziewczyna gratuluję!:) Zdolna bestia z synusia:) Ja też muszę cześciej kłasć malą na brzuszku.
Super zdjęcia Waszych pociech, Aga fajne masz krzesełko do karmienia, będę musiała się za czymś takim rozejrzeć ale będę kupowała używane napewno.
Jeśli chodzi o dodatkowe posiłki to odpuściłam narazie i póki co karmię wciąż tylko piersią więc nie ma pośpiechu a jak idę do szkoły to mi przyprowadzają Sonie w przerwie i karmię więc jest dobrze.
A Sonia jest ostatnio też marudna choć trudno mi to wiązać z ząbkami, nic tam nie widzę:(
Zasypia tylko przy piersi, w nocy budzi się 4-5 razy a w ciagu dnia najchętniej przesiedziałaby w moich ramionach a jak ma drzemkę to też tylko przy piersi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442537 przez dziewczyna84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442563 przez ewel7
labelo trzymamy kciuki za Mężusia:)

dziewczyna niesamowite, że Mały już raczkuje, mój póki co próbuje się odpychać na brzuszku, ale na razie tyle :) trzymam kciuki za spotkanie z nianią:)

my właśnie wygrzebujemy się z łóżka, dziś czeka nas prasowanko, cała sterta ;) :silly: najgorzej się zabrać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442665 przez dziewczyna84
dam znać PO jak poszło.
co do raczkowania, żeby nie było wątpliwosci: to nie jest jeszcze jak na reklamach ;) wkłada w to duuuuuzo wysiłku, udaje mu się cofać przy prostowaniu rączek. macha tym tyłeczkiem i prostuje nóżki i rączki i tak mu jakoś wychodzi. w sobotę tatus był odwrócony do niego plecami, siedział przy stole, i nagle poczuł takie napierające nóżki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442715 przez beadka7
labelo też trzymam kciuki :)

Sylwia to super, że mały tak ćwiczy, mój to dopiero ledwo się na boczki zaczął obracać, a nawet nie można tego nazwać obracaniem, a raczej tak się kula na lewo i prawo :P no i powodzenia z nianią :P

a my byliśmy dziś u pediatry, bo mały dzisiaj zaczął kaszleć i chciałąm, żeby go tam osłuchała. Wszystko jest ok, dała jakieś syropki kropelki i różne takie no i 60 zł zostawiłam w aptece.. kosmicznie drogie te leki.. :( dodatkowo mamy robić inhalacje z soli fizjologicznej, właśnie jesteśmy po pierwszej i mały niebardzo wiedział o co chodzi i otwierał buźkę jak do jedzenia i lizał tą nakładkę, którą mu trzymałam :) no, ale zawsze to coś pomoże. No i po inhalacji frida poszła w ruch to tyle wyciągnęłam z tego noska, że aż dziw, że on mógł oddychać :P Na szczęście obyło się bez antybiotyku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #442948 przez Ingrid29
Witam dziewczyny.
U nas normalnie anomalie pogodowe-najpierw padał deszcz-no to okej, potem śnieg, a na końcu burza z gradem.
A dzis Arturek wszamał 3/4 słoiczka śliwek-normalnie tak się cieszył i otwierał buzie jak tylko łyżeczkę zobaczył :lol:
A tu macie filmik jak Artur się śmieje po opyleniu słoiczka ze śliwkami:



Jutro zupka jarzynowa w menu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442965 przez katiuszka
Ingrid Arturek jest świetny:)
Labelo pewnie że trzymamy kciuki! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #442967 przez Ingrid29
LABELO ja też trzymam kciuki, oby się wszystko z pracą udało! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443039 przez aga2+1
ingrid super filmik:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443205 przez akciak84
labelo
trzymam mocno kciuki

ingrid
no boski Arturek!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


aga
niezła szamaczka stolika:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #443390 przez Dotka
Witajcie:)
Moja Alicja nie siada ale probuje sie podnosić za to nóżki cały czas w buzi ma :)i to wszystkie pięć paluszków na raz więc cała stopa w buzi :) ale słodko to wyglada :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

wczoraj byliśmy na szczepieniu jakos dzinie ukula ta pielegniarka(zawsze inna kuła) jakos tak dlugo i został póki co slad małej a po tam tych nie było ani sladu teraz ma takie czerwone? miałyście tak?
a tak poza tym czerwonym czymś to mamy 66,5cm i 6800g :) w 5 miesiącu :)
ingrid ale duży ten twój skarbek :)

wow ale sie słodko śmieje :))))


moja Ala tez bobovity nielubi hipp tez tak sobie najlepiej gerber:)
ewel dobrze że nic sie nie stało :) a dzieciaki teraz coraz bardziej ruchliwe dziś się nie przekrecaja a jutro jz tak trzeba uważać

agaale słodkoo ciumka stolik :)

labelo trzyma kciuki za twojego meża oby sie powiodło
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443523 przez aga2+1
Dotka ale fajne zdjęcie:) Tosia jedynie łapie się za nogi, ale jeszcze nie wpadła na to, żeby włożyć stopę do buzi hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443607 przez akciak84
dotka
ale słodkości ta twoja Alicja:) Mój tak jeszcze nie robi, ale czasami się przewraca już z pleców na brzuch...jak na filmie. Ciekawe czy w ogóle tak będzie robił.

Mój nie miał żadnego śladu po szczepieniu, ale chyba miejscowe zaczerwienienie może być.
Mój waży dziś 6900 :) i ma około 62 cm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443609 przez karolina238
aga ale Tosia fajnie próbuje stoliczek :) i odlatuje na zdjęciach na facebooku :D

Ingrid słodzutkiego śmieszka masz w domku :) a jak tam ząbki, pokazały się już?czy dalej marudowanie?

Akciak mały akrobata Ci rośnie :) wogóle Wasze dzieciaczki strasznie ruchliwe, moja Julka to leniuch straszny

Dotka słodzutko Alicja wygląda z nóżką w buziaku :)

Dziewczyna i jak po rozmowie z nianią?

Labelo trzymamy kciuki za pracę Mężusia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl