BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

13 lata 7 miesiąc temu #467886 przez karolina238
Cześć Mamusie :)

Katiuszka współczuję powrotu do pracy, też miałam wracać jednak zdecydowaliśmy z mężem, że idę na wychowawczy. Teraz nie wyobrażam sobie żeby mogło być inaczej :)

Kami jak możesz to wrzuć zdjęcionka śpiworka bo też szukam jakiegoś i nie moge się zdecydować, i zabaweczeczek ja też poluję na jakieś :)

Asiale super piłka, też zamówiłam i będziemy ćwiczyć z Juleczką :)

Beadka jejku współczuję Małemu,może jak byłaś na wizycie to nic jeszcze nie było widać :( może podaj nurofen dla dzieciaczków albo jakiegoś czopka przeciwbólowego, szkoda maluszka i Was :( jak ma temperatuę 38 to można jechać na pogotowie, bo jak jest poniżej 38 to nie uznają tego za gorączkę tylko stan podgorączkowy i odeślą do domu. Pisz jak będzie dalej, kurcze jak ja nie lubię jak dzieciaczki cierpią chciałby się wziąć wszystko na siebie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #467896 przez beadka7
Karolina ja podaję małemu Ibufen dla dzieci i czopki na zmianę jak ma gorączkę i też jak mocno płacze (pewnie wtedy go boli)- oczywiście nie przekraczam dziennych zaleceń- tzn max 3 razy na dobę Ibufen i max co 4 godziny czopek, ale czsto to też nie pomaga.. teraz w dodatku słyszę, że mały trochę charczy, więc i pewnie gardełko go boli, bo też jak odbija po jedzeniu to od razu płacz po odbiciu.. mnie też go szkoda, najwyższą gorączkę miał 38,5 dzisiaj w nocy. Boję się kurcze, że ja go zaraziłam, bo chodziłam taka podziębiona od tygodnia. Sobie będę teraz w brodę pluć za to.. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #467923 przez asiale26
Beadka strasznie współczuje Tobie i maleństwu. Jak się to czyta to aż się płakać chce. Musi być u ciebie jakiś ostry dyżur. Prywatne kliniki mają swoje dyżury. Trudno, jak się tak strasznie dzidzia męczy to pal sześć z kasą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #467934 przez asiale26
Katiuszka Fajnie by było spotkać się w takiej kawiarni dla mam, chętnie zobaczyłabym jak tam jest.
Oczywiście jeśli zrobisz zdjęcia dzidzi to odeślij, ja jestem tutaj nadworną obrabiarą zdjęć ;)
W przyszłym tygodniu raczej nie dam rady się spotkać bo robimy Kubusiowi pokoik, ale po 19.11 myślę, że już będzie wszystko zrobione i posprzątane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #467935 przez aga2+1
Asiale, katiuszka tak po 19 mi też pasuje, bo teraz mała chora to nawet nie ma o czym mówić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #467944 przez katiuszka
Beadka kochanie, szukaj dyżuru pediatrycznego albo pogotowia. Takie maleństwo powinni bez problemu przyjąć.I mów że ma powyżej 38 stopni, jak z powodu pół stopnia mieli by Was nie przyjąć. Trzymam kciuki za Krzysia:*
Kami Max chyba się na walkę Kiczko i Wacha obudził:)
A ja mam fajną wieść, Sonii przebił się w końcu pierwszy ząbek! Może teraz nie będzie tak cierpiała:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #467989 przez aga2+1
katiuszka gratuluję pierwszego ząbka:) A u nas cisza z zębami:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #467991 przez dziewczyna84
katiuszka również gratuluję ząbka :)
Ja kupiłam od razu szczoteczkę dla niemowląt w rossmanie (sugerując sie książką iż wyrabiam dobre nawyki dziecku). I gdy ja myję zęby to mu pokazuję,(uśmiecha się) a po jego kąpieli te dwa ząbki myjemy jego szczoteczką to się TAK CIEEEESZY. Polecam :D

beadka też trzymam kciuki. Najgorzej to jak nie mamy jak pomóc same. ech biedactwo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #468002 przez akciak84
misia

gratuluję umiejętności pisania blogów i czasu:) ja nie mam:( pod koniec stycznia ten cholerny egzamin i jakieś 4 h. dziennie muszę wkuwać tą lepszą przyszłość...

ewel

no filmik boski!Mały cwaniaczek!:) Rzeczywiście nie skazi się podnoszeniem pupy :P
Mój jednak podnosi wysoko dupkę i potrafi się gibać przód tył ( na kolanach) i czołgać się tak jak Lilka do tyłu. Ale jescze nie zajarzył jak to zrobić do tyłu.he. Jak będzie czas to nagram.

beadka
koniecznie ostry dyżur! No przecież o pół stopnia nie będą się kłócić. Trzymam kciuki za zdrówko.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #468004 przez akciak84
tzn. miało być jak zrobić do przodu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #468008 przez akciak84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #468084 przez MartiO
Dziewczyny mam pytanie z konkursem bebilona... też wysyłałam... jak się znalazłyście? bo kombinuję ale nie udaję się...

my po weekendzie u dziadków... u młodego też różnie ze snem... często się budzi z płaczem ale jak dostanie smoka to na ogół zasypia...

Katiuszka gratulujemy ząbka :kiss:

Beadka... ja bym nie czekała tylko jak coś to izba przyjęć...

Bartuś super pełza ;) mojemu jeszcze nie wychodzi... dużo bardziej skupiony jest na "sprężynowaniu" i w każdej pozycji próbuje... próbuje też ciągle dosięgnąć choćby paluszkiem podłoża i stanąć na nogi... w piątek podnosiłam go za rączki do siedzenia, tzn sam się dźwigał... ale efekt był taki, że wcześniej czasem lądował na takich ugięgtych nogach ala dżin ;) a w piątek wyprostował je i stanął prosto... pewnie oberwie nam się od pediatry... ale nie bardzo mam na to wpływ bo nie wiem jak miałabym go trzymać żeby chociaż nie odbijał się nogami... no i poza tym sam siedzi :lol:

Akciak fajny Rasta ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #468094 przez dziewczyna84
AKaciak - wygląda super :D
pomijając najwazniejsze tutaj czyli stylizację ;) - ale ma anielską buźkę na tym zdjęciu. taką delikatną....Oj życzę ci żeby on taki był na codzień ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #468176 przez KAMI
MartiO do mnie maila wysłali z linkiem do mojego tekstu :)

Katiuszka gratulacje za ząbek :) u nas cisza w tym temacie

Akciak super rasta, a tak w temacie to na minimini oglądamy bajkę rastamysz - dla mnie bomba bajka i zawsze z morałem !!!!

Beadka kurcze kobieto współczuje strasznie, pędź do lekarza na izbe albo wołaj do domu pediatrę.

Maksio znowu harcował w nocy (tym razem walki nie było hehehe, spał w ciągu dnia wprawdzie sporo bo wybraliśmy się na długi spacer przez łąki w nosidełku i Maksio spał prawie cały czas, zaszliśmy z Katowic do Sosnowca :) z powrotem wskoczyliśmy w przejeżdżający akurat tramwaj i Maksio zaliczył pierwszy raz w środkach komunikacji publicznej, nie omieszkał tego wyśpiewać na cały tramwaj :) potem ok 19,00 przyszła ciocia i Maksio już był sprzedany, nie chciał spać tylko się w ciocię wpatrywał a ona się z nim bawiła. Jak ciocia poszła to brzdąc rozochocony śpiewał do 1,00 w nocy, myślałam, że pośpimy dłużej ale co tam o 7 pobudka !!! teraz leży na łóżku i gada z lokomotywą. Jest obłożony poduchami ale nasłuchuję i doglądam co chwilkę. Fajnie, że może się trochę sam pobawić, chociaż tyle :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #468197 przez katiuszka
dzięki dziewczynki:*
Ewel Bartuś jest świetny! Spryciarz mały silne rączki ma... ja już nie mogę się doczekać kiedy Sonia zrobi taki postęp:)
Akciak Arturek przesłodki w tej czapie:)
Dziewczyna to ja też zakupię szczoteczkę:) Nie spodziewałam się że tak to szybko nastąpi.
Dzisiaj już drugi ząbek się pojawił :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl