BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

12 lata 9 miesiąc temu #157550 przez mufa
Karola robi dokładnie to samo z puzzlami piankowymi. A zaraz Wam pokażę co to moje dziecię robi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #157551 przez Emme
ah no tak, zapomniałam z wrażenia przeczytania tak pięknego zdania napisać, że cieszę się z Oliwkowego kroczku do samodzielnych kroczków :D
Ilona współczuję i pogody i braku snu :P

mówiłam już, że wkurza mnie teściowa? wczoraj byłam z Tolą w parku, huśtała się na huśtawce i nagle widzę ją... teściową. ona na szczęście nas nie widziała, ale Luśka się przestraszyła i zaczęła płakać i ta cholera poznała ją po płaczu :P stwierdziła, że nam potowarzyszy. a że nie chciało mi się z nią łazić, to mówię, żebyśmy poszły na kawę :S a tam miałam Tolkę na kolanach i co chwile przykrywała a to stół pieluszką, a to podłokietnik w krześle, bo.... JEST BRUDNY i jak tylko wyszłyśmy to umyła ją prawie od stóp do głów jakimiś chusteczkami! normalnie zagotowało się we mnie, ale myślę wytrzymam. i tak idziemy sobie, duchota straszna, powietrze gęste, że siekierę szło powiesić i jak lekko zawiał ratujący mnie od padnięcia jak mucha wiaterek to ta wypaliła- Tolusia zimno Ci? może załóż jej czapkę!! aż mnie poty oblały! co 10 metrów się pytała czy jej nie zimno i sprawdzała czy oby nie ma zimnych rąk! pytam dziś Sz czy on był sterylnie chowany? a on, że chyba nie. to się pytam po jaką cholerę ta dezynfekuje mi dziecko! że ma jej coś powiedzieć, a on mi na to że moja babcia też mówi, że za lekko ubrana, że trzymać plecki itd... normalnie .... ehhh zabić to mało

a na puzzlach mamy póki co ząbkowe pieczątki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #157553 przez mufa
Oto moje szalone dziecię

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #157555 przez Emme
mufa napisał:

Oto moje szalone dziecię


BRAWO!!! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #157564 przez mufa
I jeszcze takie zdjęcie z kiedyś


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #157573 przez mufa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #157611 przez Asiersa
Hejka :kiss:
Asieńko, cieszę się, że Oliwcia pokazuje co jeszcze potrafi :kiss: :kiss:

Ilonko, współczuję Ci ogromnie :( Ty to się chyba nigdy nie wyśpisz :silly:

Emme, Twoja teściowa jest bardzo przewrażliwiona na punkcie Toli a za to moja nie zwraca uwagi na takie rzeczy typu: pies, kot, brud. Wiadomo, że nie można wychowywać dziecka w sterylnych warunkach, ale jakiekolwiek podstawy trzeba zachować. Ona ze swoimi pupilami (kot i pies) śpi w jednym łóżku a później do tego zbioru jednej wielkiej sierści chce kłaść Tomka :(
Poza tym, ona (tak jak już kiedyś pisałam) chciała dać Tomkowi truskawki jak miał 5 m-cy :angry: Ojjj dużo tego, żeby wymieniać :( U mnie jest skreślona na całej linii :S

Mufa, brawa dla Karolki :) zdolniacha z niej :kiss:
a te maty fajne, ale strasznie drogie :ohmy: :(

Tomek też się podnosi i wstaje na nóżki. Najlepiej mu to wychodzi w łóżeczku :) Ostatnio jak się podniósł to strasznie kombinował no i przekombinował. Skończyło się to upadkiem na główkę :( ale nawet nie płakał, więc chyba nie było to aż tak groźne jak wyglądało :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #157615 przez Emme
Dzień dobry :)
widzę, że u nas słonecznie, ale na szczęście jakiś wiaterek wieje. Postanowiłam dziś posprzątać siostrze grobek więc mam nadzieję, że nie będzie upału (choć tam dużo drzew na szczęście). Tola będzie musiała iść ze mną bo Sz pojechał nurkować :P
Mufa też oglądałam te puzzle wielofunkcyjne, ale faktycznie trochę drogie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #157621 przez Asiersa
Tomcio łapie bańki mydlane :)

No i Tomek ze swoją chrzestną (moją siostrą :P) szczotkuje ząbki :lol:




Mój dzielny chłopczyk :*:*
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #157622 przez asia26
czesc Kochane jakos nie moge sie z Wami zgrac :( ale zaryzykuaje moze ktors jest i to chetna na kawke :) wczoraj Oliwka miala pierwszy bardzo powazny wypadek oparla sie na podworku pod wiata o pudelko to sie zlozylo i spadla pomiedzy nie a drewniana wiate obila sobie glowe z czegfo jest ogromny guz i obdarla se bok :dry: no coz nie pierwszy nie ostatni choc taki mocny pierwszy wypdek :dry: nastepnym razem musi bardziej uwazac :) ja czekam az zaloza nagrobek mojej Mamie maja czas do 30 lipca wiec juz niedlugo nie moge sie doczekac czy bedzie ladny. Tomus slodki a Oliwka banki mydlane na raczkach goni i do buzi lapie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #157623 przez Emme
Tomcio ma super fryzurkę :D włos mu się rzucił że ho ho
no tak wypadki się zdarzają, ale "jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz" więc Oli jest bogatsza o nowe doświadczenie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #157625 przez asia26
no bardziej ja najadlam sie strachy niz ona :dry: Was tez juz to czeka jak dziciaki wstawaja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #157629 przez Emme
wczoraj Tola prawie wpadła za materac w sypialni. spała rano ze mną, ja później wstałam, a ona dalej spała. za jakiś czas słyszę, że płacze. wchodzę, a ona leży głową w dół (byłam na to przygotowana- poduszka już na nią czekała hihi), innym razem zasłoniłam kontakt poduszką, żeby go nie zauważyła. słyszę, że się obudziła, ale sobie gadała więc nie leciałam do niej, nagle podejrzanie cicho się zrobiło, wchodzę, a ona już majstruje przy kontakcie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #157630 przez asia26
Oliwka tez chce majstrowac przy pradzie :dry: male elektryczki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #157700 przez Asiersa
Biedna Oli :( ucałuj ją od nas Asieńko :kiss:

Emme, Tomek też już zaliczył upadek na twarz z materaca :blush: Na szczęście chyba go nie bolało :silly:
Co do kontaktów to jak na razie nie jest zainteresowany <uff> :side: ale mam w planach kupić takie zatyczki: allegro.pl/ikea-zatyczki-zaslepki-blokad...szt-i1675288465.html :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl