BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #156109 przez SISUNIA88

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #156127 przez sunaja21
dziękujemy za zyczenia i buziaki - my oczywiscie tez składamy zyczenia wszystkim slonizantom :DDD
Fifi wyglada super ale w tych dlugich był przesłodki - ale w te upały to napewno bylo meczace!
bylismy na kontroli mały ma 8,5kg i wszystko z nim ok!mam zaczac wprowadzac Danonki i zobaczymy co bedzie - mały ma skaze i dlatego tak pozno!robi sie z niego cwaniak jakich mało
co do nieprzespanych nocek to Dawidkowi tez sie zdazaja ale to chyba nie wina zebow bo narazie nie ma ani jednego!moze to jakies wrazenia z dnia a;bo cos go tam boli albo cos zlego mu sie sni - nie wiem ale tez tak ma!tez dawałam juz nie raz Vburcol mysle ze powinnas paulina sprobowac!
kurcze ta nasze maluchy ale rosna ...szok szok szok

a mam pytanie kiedy zamierzacie wracac do pracy ??????myslalyscie o ty ????


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #156288 przez mufa
U nas nocka taka sobie, bo niby Karo spała, ale przez sen popłakiwała, aż w końcu o 5 wzięłam Ją do nas i dospaliśmy do 9.
W dzień to jakaś taka nijaka, teraz ma już 3 drzemkę, niby nie są za długie, ale nigdy jeszcze nie miała ich aż tylu.
Współczuję pozostałym nocek. Paulina ja też dawałam Karoli te czopki (w sumie to 1/2 czopka - takie zalecenie) i u nas bardzo się sprawdziło, spróbuj może kupić jeszcze Dagomed nr 44 lub Camilię (one są na bolesne ząbkowanie) u nas sprawdzają się świetnie.
Tomuś to chce do perfekcji opanować to raczkowanie skoro tak dzielnie ćwiczy :D
Jaki Filipek wystrzyżony :) Czekamy na więcej fotek.
Sunaja - ja myślałam o powrocie i już wiem, że będzie to 1 sierpień :( no ale kiedyś trzeba, a teraz przynajmniej moja mama ma wakacje to posiedzi z Małą.
Pozwolił Wam pediatra danonki jeść :dry: nam mówiła, że danonki dla starszych dzieci, a te jogurciki specjalne są dla małych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #156320 przez Asiersa
Sisuniu, Filipek wygląda ślicznie :) Teraz taki grzeczniejszy się wydaje :silly:

Sunaja, czy Ty piszesz o typowych Danonkach? Czy o tych jogurcikach np z Bobo Vity?
Słyszałam, że Danonki są od 3 roku życia i dlatego pytam?
Ja ostatnio też myślałam żeby mu kupić Danonka, ale przejdę się do pediatry i porozmawiam na ten temat :) Kuszą mnie te Danonki :lol: No i są o wiele tańsze od tych specjalnych jogurcików :)

Mufa, super że u Was trochę lepiej :) Niech się ząbolki wyżynają i niech to się już wszystko skończy :side:

Kupiłam dzisiaj Tomowi na Allegro puzzle piankowe, o takie: allegro.pl/show_item.php?item=1697147367 :)
Czekamy też na dodatkowe szczoteczki do dziąsełek i na kierownicę z Canpola :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #156361 przez SISUNIA88
Dziękujemy :kiss:

Asiersa tylko się wydaje :) bo mały rozrabiaka z niego :)

co do Danonków to mam wiedzę podobną jak Asiersa... ja daję małemu z BoboVity :)

Mufa dobrze,że u Was lepiej :)

Mój śpioch znowu ma drzemkę :) a później jeszcze spacerek jak już się ochłodzi troszkę :)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #156481 przez Asiersa
Sisuniu no właśnie, tylko tak wygląda :D

Ale tu dzisiaj cisza :(

My dzisiaj nigdzie nie wychodziliśmy bo upał i duchota niesamowita :dry:
Trochę się Tomek na balkonie pobawił i pohuśtał :) Na szczęście balkon od 13:00 mamy w cieniu :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #156530 przez asia26
a my dzis caly dzien na wsi u mojej siostry bylo wspaniale :) mala opalila sie ze hoho mimo iz byla smarowana 5o :ohmy: taki upal ze szok ale dobrze jeszcze bedziemy za tym tesknic :) Fifi fajnie wyglada :) u nas Oliwka ladnie spi za to ma kupki wodniste i zielone nie wiem z czego :( danonki tez slyszalam ze nie sa za dobre dla maluchow ze juz lepiej zwykly jogurt dac niz danonek bo one zeby zamrazac je moc maja wiecej chemii i konserwantow w sobie ale tak tylko kiedys slyszalam w tv ja daje zwykle jogurty owocowe albo te biszkoptowe ale nic sie nie dzieje a na poczatku dawalam po 11 mies te dzieciece nestle albo bobovity. juz nie pamietam znow co mialam jeszcze napisac :dry:

I bylabym zapomniala mimo, iż Alutka nas olała co jest bardzo przykre skladam Jej Majeczce wszystkiego co najlepsze duuuuuuuzo zdrowka, usmiechu na Jej kochanej buzince i szczescia z okazji pierwszego roczku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #156567 przez sunaja21
teraz zescie mnie zaskoczyły bo ja myslalam o tych normalnych malutkich DAnonkach i wydaje mi sie ze pediatra myslala o tych samych - ale jutro zadzwonie i zapytam dla spokoju!
moja siostra małej dawała danonki jak miala 6 mcy i nigdy nic jej nie było!ze znajomymi jak gadalam to tez daja te zwykle danonki na poczatek te malutkie a potem sa te wieksze!
jutro przedzwonie do lekarki i dam wam znac o jakich mowa!


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #156613 przez mufa
A my poszłyśmy na spacer o 17:30 a i tak duchota straszna, ale że mamusi się loda zachciało to trzeba było iść, wróciłyśmy po 21 szybka kąpiel jedzonko i do spania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #156773 przez Asiersa
Moi znajomi tez dają swoim dzieciom danonki i żadnemu nic nie ma :D
Ale ja raczej zapytam pediatry dla pewności :)
I tak muszę iść, żeby mi receptę wypisała na czopki Viburcol.




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #156828 przez mufa
Ja kupiłam bez recepty :)
Dzisiejsza noc bardzo udana dla mamusi i tatusia, a Karolcia też grzecznie pospała do 8:30. Wstaliśmy po 9 a ona już ziewa i chyba śpi.
A ja zbieram się na zakupy, bo muszę siatki do okien kupić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #156838 przez Natka
no właśnie, Asiersa to u was jest na receptę ?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #156863 przez Asiersa
Wczoraj pojechałam do apteki i farmaceutka poinformowała mnie, że od września zeszłego roku, czopki Viburcol są na receptę :dry:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #156876 przez Natka
mhmmm ja jak kupowałam w lutym to bez recepty, ale zadzwonię do koleżanki co pracuje w aptece i się zapytam ( tez będę kupować ) B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #156897 przez Natka
dzwoniłam ( bo mnie to dręczyło) i faktycznie są na receptę :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl