BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

12 lata 9 miesiąc temu #157812 przez mufa
U nas zbankrutujemy na te zatyczki do kontaktów, bo mój D. jest elektrykiem i w każdym kącie w każdym pokoju mamy po 2 lub więcej gniazdek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #157855 przez asia26
no tak my tez jutro na zakupy jedziemy i musimy koniecznie sie zaopatrzyc o nieszczescie nie tak trudno :dry:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #158018 przez Emme
śliczna Panienka :D
ja dziś dostałam zwrot i nieplanowanie kupiłam sobie 2 sukienki i spodnie 7/8 :D
Tola dostała całą masę książeczek, bluzeczki (jedną szczególną się później pochwalę :D
i pełno zabawek :D - czyli babcia wróciła z nad morza hihi
W Biedronce chyba 18tego będą zabawki drewniane za ok 20zł (np taki sześcian, gdzie wkłada się klocki i na bank je kupie :D)
aha, Groszki napisały, że już powoli wracają więc niedługo do nas zajrzą :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #158056 przez asia26
Emme te klocki i ja kupie tylko z rana do biedrony musze uderzyc bo w poludnie juz nic nie ma :dry: wszystkie te zabawki sa super sa 4 rodzaje postanowilam ze 2 kupie malej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #158063 przez Emme
ja chcę tą kostkę i jeszcze takie coś, gdzie też układa się klocki na odpowiednich kształtach :)
w ogóle dużo fajnych rzeczy będzie, ale jeszcze nie dla nas, np farbki do malowania rękoma albo pieczątki z np owocami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #158068 przez asia26
my mamy duzo klockow drewnianych bo kolezanka z niemiec poslala dla Oliwki po swoich dzieciach ale narazie ma schowane bo jest zajeta nauka chodzenia i wogole od 3 tyg nie wyciaga zabawek caly dzien kloci sie z pchaczem i wogole caly czas patrzy na nas i cos opowiada po swojemu a my jej tam np odpowiadamy "naprawde Oliwko" to Ona sie cieszy i mowi dalej i potrafi tak z pol godz :) taka sie juz kochana dzewczynka robi naprawde z dnia na dzien widac jak pieknie sie rozwija to cudowne jest byc mama :) nie wiem jak od wrzesnia przezyje powrot do pracy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #158074 przez Emme
ja się codziennie rano pytam co jej się śniło, mówię jej co będziemy robić i czy jej się podoba- zawsze odpowiada, a interpretacja jest na drugim planie hehe
Dziś Tola raczkowała do tyłu, aż jej się nogi rozjechały w szpagat :D
Asiu jakoś będzie trzeba to przeżyć.. niestety :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #158083 przez asia26
my zawsze rozmawiamy na tematy kuliarne i co bedziemy robic czasem jak ide ulica i z nia rozmawiam ludzie tak dziwnie patrza ale to przeciez wazne by z dziecmi jak najwiecej rozmawiac to je rozwija a ludzie sa daremni :( mam nadzieje ze po nowym roku pojawi sie fasolka kredyt dostaniemy i znow bede mogla w domku byc :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #158084 przez mufa
Asiu dla pocieszenia powiem Ci, że ja od sierpnia wracam do pracy na 8 godzin a z dojazdami to będzie ponad 12 :(

Emme Karolcia tak właśnei zaczynała raczkowanie, teraz już śmiga do przodu.

I Biedronka rulezzz :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #158087 przez mufa
Szybko tą następną fasolkę chcecie, Ja to myślałam, że może jak Karolcia będzie miała ze 2 latka to żeby zaciążyć, al e u nas to się wszystko zmienia szybko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #158094 przez asia26
ja zanim Oliwka jeszcze sie jako fasolka pojawila to mowilam ze szybko bedzie drugie i mam nadzieje ze nie bede miala probleow z zajsciem :) ze bedzie szybciutko jak Oliwka :) a biedronka ma naprawde fajne produkty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #158198 przez SISUNIA88
Witajcie kochane :) jednak wpadłam się jeszcze pożegnać.. wyjeżdzamy do Zakopanego o 7:30 a ja zamiast spać do siedzę na kompie... już od 4 nie mogę oka zmrużyć...nie śmiejcie się ale mam straszne nerwy przed zostawieniem Filipka chociaż wiem,że będzie miał super opiekę...wrócę dopiero jutro ok 22...a on nie zostawał nigdy bez Nas dłużej niż 6 godz...aż mnie żołądek boli...cieszyłam się na to wesele a jak przyszło co do czego to chętnie bym nie pojechała...

Asiu super,że Oliwka robi takie postępy...zdj ma super :) jaka już kobietka się z niej zrobiła :lol: słodziutka jest...

Asiersa my mamy takie zatyczki do gniazdek ale niestety u nas nie zdały egzaminu...Tomuś cudny :) i ten fryz ;)

Mufa Karolka widać o minkach ,że mała aparatka ;)

Emme Tolinka jest mega )szczególnie w pareo :)

jeśli o kimś zapomniałam to przepraszam!! buziaki..do poniedziałku :kiss: :kiss: :kiss:

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #158213 przez asia26
Pati baw sie dobrze kochana i nie martw sie bedzie dobrze :) a ja znow pierwsza ale juz uciekam bo Oliwka juz zjadla sniadanie :) do pozniej kochane :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #158228 przez Asiersa
Sisuniu, miłej zabawy i nie myśl o Filipku tylko zajmij się zabawą :kiss: Filipek jest w dobrych rękach :kiss:

Asiu, cieszę się jak czytam o Oliwce :) Od razu ją sobie wyobraziłam jak kłóci się z tym pchaczem :laugh: :laugh: :laugh:

Emme, Tomek do tyłu jeszcze nie raczkuje, ale doskonali tą metodę do przodu :silly: Dzisiaj nawet udało mu się usiąść z pozycji czworaczej :lol: Jestem taka dumna :cheer:
On się czołga i raczkuje po całym domu :S na czworaka zrobi kilka kroczków i się rozkłada, później czołga i znów raczkuje :lol:

Teraz śpi łobuz jeden :side: :side:

aaa i jeszcze się pochwalę, że ostatnio kupiłam Tomkowi czapeczkę z daszkiem z H&M na licencji Disney'a z Kubusiem Puchatkiem i Tygryskiem za 5 zł - nówka :lol:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #158279 przez Emme
dzieńdoberek :)
nie pisałam, ale zaglądałam rano :)

Dziś Tola powiedziała tata :) (:() o 3 w nocy. chyba stwierdziła, że to najlepsza pora na naukę zarówno mówienia jak i raczkowania. powiedziała coś co brzmiało "tata śoś" :) a rano co chwilę wołała tatę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl