BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 2 miesiąc temu #65522 przez _aga86_
O wlasnie Ewa tez slyszalam o ty, ze jak sie zlapie to powinno ustapic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65534 przez Emme
mój sz ma 30 i czasem go pytają o dowód
a co do problemu to nie mam pojęcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65536 przez Groszek
Mnie też dają poniżej 18 :) ani razu nie kupiłam alkoholu bez dowodu :) obrączka nie pomaga :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65555 przez violi27
Witajcie!!!!

Eh jak dawno mnie tu nie było i mam wielkie zaległości.Ale to przez to ze nie mam teraz za dużo czasu bo zajmuje się moim Skarbkiem.Od czego tu zacząć?Może na początek pozdrowienia i podziękowania dla wszystkich co trzymią za nas kciuki od Hani i mamusi :)jak już wspominałam 2tyg temu, jesteśmy już w domku dokładnie wróciłyśmy 21stycz. z oddziału kardiologi gdzie Hania leżała już ze mną 3 tyg.tam dopiero miałam możliwość poznawania cudów macierzyństwa zajmowałam się nią i przebywałam 24 na dobę.A na kardiologi dlatego ponieważ lekarze zastosowali kurację propranololem, jest to lek na serce który leczy naczyniaki i w tym celu Hania musiała przejść rutynowe badania serca czy w ogóle nadaje się na stosowanie tego leku który obniża ciśnienie i poziom cukru we krwi.Dzięki bogu Hania dobrze toleruje ten lek i wypisali nas do domu.Jesteśmy mega szczęśliwi bo najgorsze minęło ale jeszcze wiele przed nami.Kuracja propranololem jeszcze jakieś 3 miesiące a później już na pewno operacja chyba ze propranolol rzeczywiście zdziała cuda i obejdzie się bez operacji.:)

Hania jest cudownym dzieciątkiem jest bardzo wesoła,grzeczna płacze tylko jak jest głodna lub śpiąca, rozwija się bardzo dobrze, z dnia na dzień zaskakuje mamę czymś nowym a mama roni łezkę ze szczęścia :)

a oto ona :)


[/size]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65556 przez violi27
a to najaktualniejsze zdjęcie z dziś rana


[/size]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65558 przez Emme
Violi! miałam właśnie wyłączyć komputer, a tu wiadomość od Ciebie.
Cieszę się, że wszystko idzie ku lepszemu. mam nadzieje, ze będziesz znajdowała choć chwilkę żeby od czasu do czasu napisać jak się macie :)
pozdrawiamy gorąco

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65559 przez paulina2209
violi tak strasznie się cieszę ze nawet nie potrafię tego opisać. Haneczka jest cudna. teraz jak jesteście w domku to koniecznie choć raz na jakiś czas musisz dać nam znać bo my tu czekając na wieści od ciebie prawie jajka zniosłyśmy

BUZIAKI DLA WAS

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65560 przez martela89
Violi super,Hania jest kochana :)

Tak jak dziewczyny piszą daj co jakiś czas znać co i jak u Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65561 przez Emme
Śliczna jest :)

wiecie co, już zaczynam się martwić tym, że Tola nie trzyma tak główki... podnosi na kilka cm, ale tak się nie podpiera, a raczej ściąga łopatki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65562 przez martela89
Emme nie martw się moja też długo nie podnosiła główki-taki mały leń z niej był :)
A dzisiaj powiedziała "mama" :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65565 przez violi27
dzięki dziewczyny, jak na razie wszystko jest ok czekamy na skutki propranololu

a teraz już zmykam bo Hania czeka na kąpiel

POZDRAWIAM :kiss:


[/size]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65569 przez asia26
Violi Hania wspaniala! ja mialam stycznosc z propananolem w leczeniu zaburzen autyzmu jest to jedyny lek ktory przy autyzmie moze byc stosowany a wszystkie inne nie powinny brane przez autystow. no dobra wyvaczcie moj wywod na temat autyzmu ale zajmowalam sie terapia dzieci z autyzmem pisalam na ten temat prace i wogole to moja pasja pomimo choc teraz jestem tylko teoretykiem to ciagle staram sie byc na biezaco w najnowszych badaniach :) Emme moja oliwia zaczela tzrymac gklowke tak ladnioe jakbym chciala dopeiro po 3 miesiacu i lekarz moj mowil bo tez sie tym martwilam ze nie wszystkie dzieci robia wszystko tak jak w ksiazkach i czasami robia cos pozniej a cos innego wczesniej wiec chyba nie ma co sie martwic nie wiem mnie wtedy lekarz uspokoil i teraz Oliwia mostki robi :)



tutaj chociaz nie widac lezy wlasnie na brzuszku i gloweczke tak do tylu wygina moja mala foczka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65576 przez Emme
mam nadzieje, że to tylko lenistwo. jak ją kładę na brzuszku to potrafi tak się rozpłakać, aż się zanosi.
Gratuluję Martela, pewnie super uczucie. Tola na razie zgrabnie śpiewa "MA", czasem uda jej się powiedzieć "ma ma"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65590 przez martela89
Pewnie,ze super uczucie,ja do niej mama i układałam sobie w szafie ciuchy stałam na krześle,ona zaczęła mlaskać i nagle 2 razy mama,prawie z krzesła zleciałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65599 przez sunaja21
violi- super ze sie odezwalas Hania jest przesłodka :) trzymam kciuki za Was cały czas :)

dzisiaj bylam po wyniki Dawidka i okazalo sie ze ma infekcje ukladu moczowego i dostal lekartwo ktore mam mu dawac przez 5 dni potem kolejne badanie moczu i zobaczymy!ale juz 3 dni z rzedu zrobil kupke :))) mam nadzieje ze juz zaczyna mu sie wszystko stabilizowac :)

emme- co do glowki to Dawidek tez jest leniwy i az tak mocno i dlugo nie umie utrzymac dlatego chce z nim isc do neurologa chociaz profilaktycznie bo bede spokojniejsza a dodatkowo lubi ta prawa stronie wiec wole to skontrolowac!


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl