BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 2 miesiąc temu #71499 przez Goss_
Ja lew więc też znak dominujący ;P
No a u nas było tak że skurczy dostałam w urodziny mojego M a jego tata ma dzień później urodziny (18) no i 18 o 1:45 urodziłam więc oby dwóm zrobiłam prezent ;) ale to chyba specjalnie było mała specjalnie czekała bo ja już byłam 10dni po terminie;) a tak się każdy śmiał ze urodze jakoś tak a jeszcze 17stego jak bylismy u teściów na obiedzie to dziadzia mówił " zobaczycie mała jutro się urodzi" no i tak było ;) gdyby nie to 19 miałam jechac na wywołanie, więc byłyby 3 dni pod rząd do świętowania ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71501 przez mariosponge
Ewa, współczuję... jak się samemu choruję to jeszcze jakoś to się znosi, ale jak dziecko... ja się ciągle czuje bezradna jak mojemu maluszkowi coś dolega, i to jest najgorsze uczucie. Zdrówka życzymy!!!

Goss
A jak to w końcu jest z kolkami? Nie mogą być raz dziennie? Jeśli się powtarza o tej samej porze, to może jednak kolka?

My postanowiliśmy ubezpieczyć się jeszcze prywatnie, na wszelki wypadek. Bo jednak do lekarzy się często chodzi. A jak coś się nagle stanie, nie będziemy musieli aż tyle czekać na państwowego lekarza, do prywatnego jednak szybciej się dostaniemy.

A co do rozmiarów. Andrzej się urodził bardzo chudy, ale długi. Większość ubranek "na początek" od razu były za małe. Zaczynaliśmy od 58 jeśli się nie mylę. 68 nosiliśmy w 2 miesiącu, a teraz body są 3-6 miesięcy, czasami od 6 miesięcy, a bluzeczki 74 za małe. Pajacyki 74 jeszcze mogą być, ale to tak na chwilę. Niestety dostaliśmy na gwiazdkę kilka kompletów na 3 miesiące i wszystkie już też za małe :/ różnie jest z tymi rozmiarami. Tak w ogóle, to się dziwię że mam takie duże dziecko, bo ja mam 1,60m a mój mąż 1,70. Raczej drobni jesteśmy, a tu taki dzieciak.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71574 przez Emme
Tolka też miała takie wieczory kiedy krzyczała (bo to nie płacz), na rękach się uspokajała a jak tylko ją kładłam to znów to samo. nie była to kolka, tylko raczej napad histerii.

co do znaków zodiaku to siostra i szwagier są skorpionami i czasem nad ich głowami widać iskry;P, ale szybko spięcia mijają. Tolka to ostatni dzień skorpiona, tatuś wodnik, a ja waga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71597 przez Goss_
Emme moja mala miała(ma) to samo) ona nie płacze tylko drze się w niebo głosy... i nie da jej sie uspokoić jedynie chodząc z nią.
No lekarz mówił że to nie kolka, zreszta my cały czas małej dajemy espumisan, bo przez pewien czas miała problem z brzuszkiem.
No rozmiar rozmiarowi nie równy... 62 jest czasem większe od 68 więc ciezko trafić
My też mieliśmy sporo kompletów itp a półowy nie zdązyła załozyc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71624 przez martela89
Moja Vanesska to lew,ja wodnik,a mój M skorpion :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71631 przez Ewa26
Ale się wkurzyłam!!! Dzwoniłam do szpitala żeby zapytać się o której są przyjęcia na oddział dziecięcy zadzwoniłam na dyżurkę do pielęgniarek powiedziałam co i jak że mam skierowanie i że mała prawdopodobnie ma zakażenie układu moczowego itd. ta kazała zadzwonić mi na dyżurkę lekarską :pinch: po opowiedzeniu tego samego lekarka powiedziała żebym zadzwoniła na dyżurkę pielęgniarek! powiedziałam że właśnie one skierowały mnie tu! :angry: Ta stwierdziła że jak dziecko nie gorączkuje to tam... wrrrrr... no więc dzwonie z powrotem ehhh... jeszcze raz wszystko tłumacze ta stwierdza że wyznaczy mi datę, czekam i czekam a ta mi wyskakuje ze na 8 marca :ohmy: że co? Bo nie ma miejsc! Pytam się jej czy dziecku nic nie będzie do tej pory a ta na to że jak będzie gorączkować to mam przyjść wcześniej :ohmy: :angry:
Dziewczyny nie mam siły co to w ogóle ma być? służba zdrowia? pierdziele taką służbę! mam takiego nerwa że szok! Lekarz powiedział żebym poszła jak najszybciej a tu mam czekać niby 2 tyg. :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71639 przez Emme
co za **** !!
na cholerę tyle kasy oddajemy do zusu??
idź do lekarza, niech napisze skierowanie na cito i będą musieli przyjąć.

a ja się pochwalę, że właśnie zamotałam się z Tolą w chustę i pierwszy raz grzecznie siedzi, chyba jej się podoba. mogłam pranie powiesić :D a dziś taka maruda po szczepieniu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71752 przez Groszek
Ewcia wiem co to jest czekać nie wiadomo ile... Nam na badanie kazali czekać 5 miesięcy :angry: dobrze że znalazłam inny szpital który przyją nas od ręki :) ale nasz NFZ jest po prostu chory i tyle :angry:

Emme gratulacje :) Bardzo się cieszę, może następny chuścioch nam rośnie :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71758 przez paulina2209
ewcia paranoja. przecież to małe dzieci!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71857 przez sunaja21
to sie poprostu nie miesci w glowie!!!!!!!!!!!!!!


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71886 przez Ewa26
:( Dziewczyny co oznacza na skierowaniu N-03? Szukałam na skierowaniu Cito jak pisała Emma ale nie mam :( Dzisiaj znów Julcia w nocy płakusiała :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71923 przez paulina2209
N – Ośrodkowy układ nerwowy a liczba oznacza jakieś leki ale nie wiem czy o to u was może chodzić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72072 przez Emme
Ewa daj znać co załatwiłaś :)

ja dziś odetchnęłam z ulgą-dostałam @ :D (już chciałam test kupować), a mój Sz stwierdził, że szkoda..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72085 przez Goss_
jeśli karmisz piersią to nie tak szybko zajśc w ciąze bynajmniej tak moja gin mowiła.
JA dzis tez sie wscieklam na nasza służbę . miałam umówioną wizyte do lekarza i to o wiele wcześniej no i poszłam a co do czego to sie okazało że lekarza nie ma do końca miesiąca ale po co powiadomic pacjetna! a jeszcze wczoraj sie dowiadywalam czy na pewno wizyta aktualna ehh :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72095 przez _aga86_
Goss karmienie piersia nie jest antykoncepcja i mozna spokojnie zajsc w ciaze. Np. Rita z forum jest tego dowodem. A w moim otoczeniu sa 2 takie przypadki: moja ciocia karmila wylacznie piersia i 4 miesiace po porodzie byla juz w ciazy. Moja znajoma po 3 miesiacach.
A co do sluzby zdrowia nie bede sie wypowiadala, bo musialabym uzyc niecenzuralnych slow!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl