BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 3 miesiąc temu #71314 przez Ewa26
Rzeczywiście wielkolud! Śliczny :kiss:

Eh... Dziewczyny pamiętacie jak wam pisałam że Julka jest marudna bez powodu płacze i budzi się też z płaczem? Wyjaśniło się. Byłam u lekarza z wynikami moczu i krwi. Prawdopodobnie nawróciło jej zakażenie układu moczowego :( Po urodzeniu byłyśmy w szpitalu dłużej bo właśnie u Julci wykryto zakażenie, niby wyleczyli ale jak widać... Mamy skierowanie do szpitala ehhh... Ciekawe ile będziemy siedzieć pewnie 7 dni :( Dlatego tak płakała bo ją bolało. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #71326 przez Emme
oj biedulka :(
oby szybko wróciła do formy, czekamy na wieści.

a jak się dostaje skierowanie dla dziecka to rodzic może z nim być w szpitalu? to się załatwia ze szpitalem czy jak?

a andrzejek to faktycznie dorodny. masz co nosić:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #71342 przez Ewa26
Z tego co wiem nie we wszystkich szpitalach można u mnie w szpitalu na szczęście jest możliwość zostania z dzieckiem 24h/d nie wyobrażam sobie jak bym miała ją zostawić chyba bym się zapłakała :( I tak jak wychodziłam od lekarza to mi się łzy zbierały eh.... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #71358 przez Martynka__89
Jak dostałam skierowanie do szpitala, to powiedziałam że dziecka samego nie zostawię. Umieścili nas w części "hotelowej" były pokoje dwu osobowe z dwoma łóżeczkami. Mamy karmiące tylko piersią do 3 m-ca życia dziecka miały za darmo. Mamy nie karmiące piersią i z dziećmi powyżej 3 m-ca płaciły chyba 10 zł za dobę.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #71359 przez Emme
współczuję...
mam nadzieję, że nie będziemy musieli sprawdzić jak to jest w naszym szpitalu. cieszę się tylko, że mamy dużo znajomych pielęgniarek na różnych oddziałach, a na dziecięcym najwięcej. moja mama kiedyś pracowała w laboratorium w naszym szpitalu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #71383 przez sunaja21
Andrzejek to faktycznie pączuszek :) jak 74 nosi Dawidek 62/68 zalezy od firmy ciuszkow
Dawidek tydz temu jak byl na szczepieniu wazyl 5810 i jak go mierzylam 60cm:)

u nas tez polozna byla 3-4 razy i powiedzialam jej ze jest ok i nie musi przyjezdzac a pielegniarki wogole nie bylo:P


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #71389 przez Emme
ja na rozmiary nie patrzę, raz Tola mieści się w 54 raz 68 ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #71401 przez Martynka__89
Mateusz nosi rozmiar 68.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #71476 przez paulina2209
Julcia szybkiego powrotu do zdrowia. a andrzejek to rzeczywiście wielki mały człowiek

co do rozmiarów to ja zakładam 68 i czasami body 74. a kaftaniki dalej 56. zależy od firmy. najbardziej mnie denerwuje jak teściowa kupuje ciuchy bo nigdy nie pasują. ostatnio dostałam koszulkę kupioną przez nią na oko i poleży jeszcze w szafce z jakieś 1,5 roku. i dostałam takiego "ślicznego" pajacyka. ocieplany grubym misiem zapinany po całej długości z tyłu!!! paranoja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #71478 przez Goss_
naprawde duuuży z niego chłopak ;)
Moja jak się urodziła miala 54 i 3750 a 17stycznia wazyla juz 5150, teraz za tydzien idziemy na szczepienie wiec dowiemy się ile teraz wazy ;)
Domi sie miesci jedynie w 68 bo 62 jest za ciasne i za krotkie;) dzieci tak szybko rosna:)
My tydzień temu tez miałysmy wizyte w szpitalu na cewnikowaniu posiewach itp i na szczęście nic nie było :) ale nadal nie wiemy czemu często ma napady histerii i to nie że kolka czy coś bo ma tylko raz dziennie ok 16-17. znajoma nam poleciła wizyte u neurologa bo to moze byc na tle nerwowym, więc chyba skorzystamy ;) chociaż na szczęście od piątku jest spokój z histerią ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #71480 przez paulina2209
Goss jak chcesz iść do neurologa to się zapisuj bo długo się czeka. ale może histeria to pokaz charakterku? :laugh: ja czasami daję mojej małej herbatkę jak krzyczy bez powodu i się uspokaja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #71485 przez Goss_
no właśnie wiem, ale mam do tej neurolog też numer zeby isc na prywatna wizyte więc jeśli wrócą jej histerie to zadzwonie i się umówie prywatnie bo do tej babki czeka sie i nawet 5-6miesięcy, podobna to jedna z lepszych u nas ;)
No chyba że odziedziczyła zadziorny charakterek po mamusi haha :D i chce pokazac kto tu rządzi, wkońcu skorpionkiem jest ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #71487 przez paulina2209
no skorpion mój mąż też jest. aż się boję co mnie będzie czekać w przyszłości z nimi :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #71494 przez Goss_
Mój też ;)
u nas tak się złożyło że on jest z 17 a mała z 18 ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #71496 przez paulina2209
mała się urodziła 7 a mąż 18. ja jestem spokojny bliźniak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl