BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 2 miesiąc temu #74747 przez _aga86_
Zgadzam sie z Emme i Sisunia. Gdyby kazdy rodzic myslal podobnie to nie nie trzeba byloby sie martwic, ze bedzie tak jak pisze martela : "Bo co z tego,że ty zabronisz jak dziecko pójdzie sobie do koleżanki..." Ja nie zamierzam dziecku kategorycznie odmowic dostepu do internetu, ale napewno bedzie to pod kontrola moja, badz mojego M. i nie w wieku kilku lat!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74755 przez Emme
dokładnie. ja strasznie nie lubię jak ktoś mówi "bo ja kiedyś tak miała, robiłam i wszystko było ok". po pierwsze nasze dzieci to nie my, to są zupełnie inne osoby, inaczej myślą, czują, przeżywają, po drugie nie jesteśmy w stanie ocenić siebie obiektywie, nie wiemy czy to czy tamto źle na nas podziałało, bo najzwyczajniej w świecie nie jesteś w stanie tego ocenić. rodzice też w tej kwestii nie będą obiektywni oceniając nas (bo tym samym oceniają swoje wychowanie).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74765 przez Groszek
Emme zgadzam się w 100%, ostatnio w przychodni dzieciak na oko jakieś 3 lata z kieszonki wyciąga NOKIE C6 :ohmy: i coś tam w niej grzebie. Mama do niego mówi żeby pokazał jej a on na to "że Ty nie wiesz co się tu lobi" :ohmy: szczęka mi opadła :ohmy:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74780 przez Emme
wiecie co, piszę tą pracę i co przyjdzie mi do głowy to zaraz rezygnuję. nie wiedziałam, że będzie tu potrzebna taka dyplomacja. przecież nie mogę otwarcie krytykować polityki pracy, urzędów i ich pracowników :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74795 przez paulina2209
ciężki temat masz. z chęcią przeczytałabym twoją pracę. a komórkę moja córka ostanie jak będzie chodziła np do gimnazjum bo nie mam tu pod domem i dostanie ją jako "smycz" a nie bajer

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74799 przez paulina2209
a jeszcze a propos prezentów to ja już się naścierałam przy chrzcinach. pytania co kupić za ile kupić wyprowadzały mnie z równowagi więc ogłosiłam wszem i obec że prezenty w postaci pamiątki kupują chrzestni a inni mogą ewentualnie kupić kartkę i wpisać się. nawet się mnie posłuchali

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74801 przez Emme
głównie piszę i "prawdach" czyli zadaniach urzędów i o instytucjach powołanych do świadczenia pomocy osobom pozostającym bez zatrudnienia i o kobietach na rynku pracy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74811 przez Emme
nas to niedługo czeka, a tak mi się nie chce za to zabierać. jak mnie ktoś zapyta, to powiem, że to co się daje na chrzest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74820 przez paulina2209
Monika dostała łańcuszek z Matką Boską i dwie pary kolczyków. myślę że to bardzo dobre prezenty. i cieszę się że mam to za sobą :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74824 przez Emme
moja mama chce kupić łyżeczkę na ząbek, z wygrawerowanym zegarkiem z godziną narodzin i pod spodem data.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74828 przez mariosponge
W ogóle nie rozumiem po co z tej komunii robią nie wiadomo co. Przecież to jest święto religijne, więc co z tego że dziecko dostanie pełno prezentów, jak sensu tego święta nie rozumie, i lepszym katolikiem od tego "świętowania" się nie zrobi. Laptop, telewizor, komórka... a w przyszłości przez cały rok nie chodzi do kościoła, a idzie go komunii jedynie po spowiedzi przed Wielkanocą.
dzieci czekają na tą komunię żeby prezenty dostać a nie żeby "zjednoczyć się z Ciałem Bożym"...

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74841 przez Emme
do nas do salonu przyszła kiedyś baba z "komunistką" i chciała jej tipsy zrobić. moja siostra ją pogoniła w cholerę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74842 przez paulina2209
o matko to już mocna przesada. co to za rodzice :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74853 przez Emme
ja już się takich rzeczy naoglądałam, że mnie nic nie zdziwi.
np jeden instruktor przyjeżdżał do solarium z kursantkami i razem chodzili się opalać (jak sądzę) choć parę razy znalazłam opakowanie po prezerwatywie :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74854 przez paulina2209
super, pare sesji w solarium i egzamin na prawko zdany.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl