BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 2 miesiąc temu #74991 przez paulina2209
ja się maluje tylko wtedy jak muszę wyglądać poważniej. ale odkąd nie chodzę do pracy to żadko mi się zdarza dlatego nie mogę znaleźć żadnego zdjęcia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74994 przez Emme
moje jest z przed 3 lat chyba, mam mało zdjęć siebie. i tak teraz doszłam do wniosku, że jakieś by się przydały

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74997 przez martela89
Emme napisał:

Marleta ja mówię o kilkulatkach, a nie nastolatkach. a to jest różnica. a maluchom nie są potrzebne takie "dobra". słyszałam o 4 latku, który przeprowadzał transakcje na allegro. a rodzice się cieszyli, że takie bystre dziecko.
do pewnego momentu można uchronić dziecko przed różnymi rzeczami i wcale nie mówię o zamknięciu dziecka w pokoju i niewypuszczaniu, traktując jak Amisza.
Nie będę robiła Ci wykładu na ten temat, ale właśnie dlatego jestem za kursami pedagogicznymi dla rodziców. ludzie z wielu rzeczy nie zdają sobie sprawy, nad wieloma się nie zastanawiają, patrzą przez pryzmat własnego życia. "buntują się" bez żadnych refleksji..


Emme jeżeli chodzi o kilku latki to się zgadzam 100% :)

Wiesz co Ty jesteś pedagogiem,jesteś po studiach i dużo wiesz na takie tematy z teorii
,ale w trakcie wychowywania dziecka życie nauczy Cię dużo więcej bo ono jest najlepszym nauczycielem :)

Ja w wieku 15 lat byłam już z moim M rok :)
A jak chodziłam do gimnazjum to malowałam rzęsy i farbowałam włosy :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75000 przez martela89
alutka1011 napisał:

Groszek napisał:

A ja się nie maluję wogóle :) do tej pory makijaż miałam 2 razy :) na studniówkę (delikatnie) i na ślub (trochę mocniejszy)

Ja jedynie podkreslam oczy tuszem i na kości policzkowe nakładam perełki brązujące :) bo nic mi więcej nie potrzeba ew.ale rzadko cienie :)


Ja też ale jeszcze maluję cienką kreskę na powiece :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #75008 przez Emme
ale zeby byc nauczycielem, to trzeba mieć wiedzę, bo czasem nasze przekonania i doświadczenia są krzywdzące.
poza tym nie o wiedze chodzi a otwarte oczy


see you later

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75013 przez martela89
no tak-dokładnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75026 przez paulina2209
znalazłam zdjęcie mojego makijażu. święta bn 2009
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75047 przez sunaja21
co do makijazu to przyznam sie szczerze ze bez niego nie ruszam sie z domu :) oczy tusz i czarna kreska na dolnej powiece / rzadko cien/ no i perelki brazujace i blyszczyk na usta :) jak jestem w domu to perelki i kreska na powiece:)

tez juz w gimnazjum sie malowalam ale farbowalam wlosy chyba o 3 klasy gim kurcze nie pamietam juz :P

moj pierwszy raz 17 lat nieststy nie z moim obecnym mezem i bardzo tego zaluje :(

az boje sie pomyslec co czeka nasz dzieci - teraz 13 latki juz sie "bzykaja" szokkkkkkkkk!!!!!wiekszosc za kase lub ciuchy z dzisnymi facetami cos okropnego co to teraz za czasy!


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75096 przez sylwus136
Ja sie maluję codziennie.Bez makijażu moge rzecz jasna wytrzymać ale lubię poprostu ładnie wyglądać.Nie chce być zaniedbaną mamuśką w wieku 20-paru lat.Codziennie zakładam coś ładnego,dopasowanego,do tego lekkie makijaż i zrobione ładnie włosy.Taka juz jestem i tak się czuje świetnie.Czuje ze się nie zaniedbuję i do tego wszystkiego mam wspaniałego synka.

Dziewictwo straciłam w wieku 18 lat z moim mężem.Nie żałuję że tak długo czekałam bo wiem że warto.

a co do tych 13 latek dających tyłka za fajne ciuchy...kłania się film "Galerianki" jak któraś z was widziała.Dla mnie to masakra.Tylko szkoda że z tych dziewczyn przeważnie nic dobrego nie wyrasta...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #75124 przez _aga86_
Ja stracilam dziewictwo w wieku 19stu lat z moim M i jestem z tego dumna :) Jezeli chodzi o makijaz to jak wychodze z domu zawsze maluje rzesy, uzywam niewielka ilosc pudru. Oczywiscie na jakies okazje malowalam sie troche mocniej, ale nie ekstrawagancko- nie lubie mocnego makijazu.
A co do prezentow na komunie- obled. Moja chrzesniaczka ma w Komunie w maju, ale nie ma zbyt duzych wymagan :) Ode mnie dostanie rower, bo wiem, ze o nim marzy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75138 przez mariosponge
Dziewczyny, trochę odskoczę od tematu.
Jak usypiacie swoich maluszków? Na rękach a później do łóżeczka, czy może w wózku? Ja ciągle próbuje nauczyć dzieciaka usypiać samemu w łóżku, i nawet przez długi czas już sam usypiał, ale ostatnio strasznie dużo marudził, ślinił się i wkładał do buzi wszystko co się dało, więc stwierdziłam że pewnie ząbki idą i pozwalałam mu usnąć u mnie na rękach. Ząbków nie widać, a ja od początku zaczynam walczyć z tym spaniem w łóżku.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75148 przez Emme
ja kładę małą do łóżeczka, włączam migającą lampkę, daję odrobinę herbatki i zostawiam, czasem jak marudzi, to chwilkę pokołyszę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75154 przez martela89
Ja moją do 5,5 mies usypiałam na rękach,a w końcu sama wybrała łóżeczko bo na rękach marudziła i płakała i jak położyłam ją do łóżeczka to trzymałam ją za rączkę nuciłam i zasnęła.
I od tej pory tylko tak zasypia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75162 przez Groszek
Moje Słońce zasypia przy cycu :) Uwielbiam jak wlepia te swoje ślipka we mnie i rączką dotyka mojej twarzy... Słodkości :kiss: W tych oczach zakochałam się od pierwszego wejrzenia :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75167 przez Emme
jaki elegancki kawaler :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl