BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 1 miesiąc temu #81003 przez Martynka__89
Oj Kochane znam to doskonale nasze pociechy dojrzały to już nie są śpioszki, dla nich ruch jest bardzo ważny, a krępując je okryciami zimowymi wprowadzamy je w nerwy do tego kładziemy do gondoli gdzie nic poza naszą twarzą nie widzą to są Dzieciaczki pragnące swobody i obserwacji terenu ;)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81020 przez paulina2209
ja też mocno trzymam kciuki.

a moja mała chce oglądać świat na spacerze a pogoda trochę mało odpowiednia jeszcze do tego. może już idzie wiosna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81021 przez Emme
Tola paradoksalnie nie lubi w wózku być odkryta tak, żeby coś widzieć. muszę jeszcze ją zasłaniać kocykiem ;/ ale na rękach chętnie ogląda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81065 przez Groszek
Super ze chusta się spodobała :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81069 przez SISUNIA88
mnie nachodziło dawniej kupić sobie chustę bo bardzo mi się to podoba ale zawsze bałam się że nie będę umiała dobrze jej zawiązać:(

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81072 przez Groszek
Sisunia a z kąd jestes??

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81088 przez SISUNIA88
podkarpacie a czemu??

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81090 przez Groszek
Bo jeśli w jakimś większym mieście to mogłabyś poszukać czy są organizowane jakieś zajęcia z motania :) np klub kangura itp :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81108 przez SISUNIA88
nawet nie wiedziałam że jest coś takiego. Szkoda że wcześniej nie wiedziałam bo teraz Filip ma już 9 mc...ale przy następnym bobasku to nie będę się już bać...

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81109 przez Asiersa
Tomek w wózku uwielbia jeździć :) Na spacerach jesteśmy często po 4 godz :) Śpi sobie a czasem patrzy na mnie :) A jak do niego "zagadam" to się śmieje na głos :)
Oczywiście muszę z nim jeździć po wybojach, żeby mu dupką trzęsło bo tak po asfalcie jest zbyt gładko i się nie liczy :silly:
Tomek do tego stopnia ubóstwia spacerki, że czasem muszę go troszkę oszukać :blink:
Jak np nie mam czasu a on jest tak marudny to wystarczy mu czapkę ubrać a on już odbiera to jako sygnał "SPACER-SPAĆ" :lol: Jeśli czapka nie zda egzaminu (rzadko się to zdarza) to wtedy ubieram go w kombinezon, wkładam do wózka i na balkon. Pojeżdżę z nim jakieś 10 min, oczywiście do tego muszą być odpowiednie wstrząsy i gotowe :side: Tomcio śpi od 2-6 godzin :lol:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81114 przez Emme
nie, no Tomcio to jest dopiero agent. Czapka? u nas nigdy w życiu !
ale na spacerze też ni może być "gładko". chyba po tych śniegach, gdzie Tolkę telepało przyzwyczaiła się i jej nie pasi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81162 przez Goss_
U nas zalezy od humoru malej jeśli ma dobry to bez krzyku ja ubieramy a jezeli taki sobie to zawsze jest wrzask przy czapce przy kombinezonie juz mniej, ale jak tylko wsadzimy ja do wozka dziecko juz jest zadowolone ;)
a na spacery uwielbia chodzic wogole teraz jak jest taka pogoda. dzis byla z mezem z 2,5 godziny na dworzu a w domu spala w wozku kolejne 2,5;)
Teraz juz tez grzecznie spi sobie :) a ja mam czas dla siebie ;) Mi sie jeszcze nie zdarzylo zebym ja musiala na dworzu na rekach nosic. ona lezy jesli nie spi odkrywamy jej w budce okienko tak ze moze popatrzec na swiat ale i tak po 10 min na powietrzu śpi jak suseł ;)
Dziś podobno jest dzień mężczyzny więc wszystkiego najlepszego dla waszych małych mezczyzn ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81259 przez SISUNIA88
hehe mały Tomuś jest udany:) ale dobrze, że tak lubi spacerki. U mnie jak Filip był mały to płakał i nie chciał chodzić na spacery a teraz to uwielbia ale chodzimy już w spacerówce wszystko widzi i to chyba dlatego...

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81293 przez Groszek
Hehe Tomuś agencik :) Misiaś na spacerach w chuście też zasypia, po jakiś 10 minutach :) żadnych przestojow być nie może bo się budzi :lol: no i powoli rozglądamy się za wózkiem :) bo niestety mój kręgosłup 12 kg odmawia nosić :lol: poza tym Misiek jest długi i jak Go zamotam to nogami uderza w moje uda, co niekoniecznie jest przyjemne :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #81490 przez Martynka__89
U nas przy czapce jest jeden wielki krzyk :( My spacerujemy jak nie ma błota po polach to wyboje ma maksymalne :blink: Mateusz nie znosi ubierania się wózek lubi choć na styk już jest, nie nienawidzi fotelika samochodowego :angry: w sumie nie dziwie się. Kurczę dziś mam znowu powód do radości :laugh: mąż dostał podwyżkę w pracy i przyszła paczka do Mateusza z gerbera i nestle same pyszności. :silly: Kochane nie mam za bardzo z kim dzielić się smutkami, obawami i radościami to chociaż z Wami się podzieli :blink:



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl