BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 1 miesiąc temu #78984 przez mariosponge
Cześć dziewczyny, jestem z powrotem. Trochę nalataliśmy się po lekarzach, a później weekend, chciało się trochę odpocząć po takim szalonym tygodniu, więc nie miałam siły pisać co u nas.
Szczerze mówiąc to ja już wszystkiego nawet nie pamiętam, ale w skrócie, jeśli chodzi o tą krew z sutka... no więc okazało się że przez tą moją dietę, zaleconą przez naszego lekarza (czyli sam ryż i chude mięso) mały dostawał dużą ilość hormonów, ale niestety nie tylko moich, a również tych zawartych w mięsie. Dlatego dostał siarę w piersiach (podobno to się zdarza u dzieci). Ale w lewym sutku miał krwiaka. Tłumaczyli nam że musiał ktoś mocno nacisnąć na sutek wtedy, kiedy miał je zwiększone. To oczywiście mógł być każdy, my z mężem (np.przy podnoszeniu) lub lekarze (przy badaniach, bo wtedy dużo lekarzy obskoczyliśmy). Ponieważ nasz chirurg to zignorował, z krwiaka się zrobił naczyniak. Żeby sprawdzić czy to na pewno nie jest nowotwór ( a się okazało że jest taka możliwość), musieliśmy obskoczyć onkologa, usg i t.p. W każdym razie dużo latania i stresu, ale na szczęście nic groźnego. Teraz musimy się leczyć u onkologów którzy się specjalizują na naczyniakach. Podobno można tego nie leczyć, samo zniknie, ale my stwierdziliśmy że lepiej nie ryzykować, wyleczyć i mieć z tym spokój. Teraz mamy tyle badań na głowie, co 2 dzień mamy wizytę na usg lub u lekarza. Właśnie teraz zbieramy się na usg stawów biodrowych, mam nadzieje że wszystko w porządku...

aha, i śliczne Wasze dzidziusie, słodziutkie jak miodzio!

ja też jakiś czas temu wyrwałam się na zakupy po spodnie, i wróciłam z książeczkami i kosmetykami dla Andrzejka, spódnicą i butami dla siebie, a spodni nie kupiłam. Wkurza mnie to że nie wchodzę już w rozmiar 34, a 36 jest za duży. Dlatego stwierdziłam, że mam to gdzieś, póki nie schudnę, nie kupię sobie spodni!

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79005 przez Martynka__89
No właśnie to jest mój problem, a jak przyjdzie co do czego to chyba "nago" muszę chodzić :P



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79137 przez Goss_
Ja w piątek byłam też na zakupach miałam sobie kupić spódniczke bo teraz mamy chrzciny i trzeba jakoś wyglądać, a co kupiłam? bod skarpetki dla małej spodenki bluzeczki itp a dla siebie? nic :D
U nas jest bardzo ładna pogoda moja dwójka dzieci jedno duże drugie małe (mąż i mała) poszli na spacer więc mam chwile dla siebie;D mała jest coraz fajniejsza ;D śmieje się w głos też mowi "nie""agu" itp nawet udało jej sie "mamuu" powiedzieć;D
poprostu jest taka słodziutka że nie moge;D wczoraj jak wieczorem ją nakarmiłam i chciałam żeby jej się odbiło wzięłam ją a ona się wtuliła w piersi i zasnęła słodziutko :kiss:
Dziewczyny takie troche intymne pytanie, jak u was z miesiączkami? bo ja miałam w styczniu 4 tyg aż a teraz ni widu ni słychu;/ juz test zrobiłam ale wyszedł negatywny wiec nie wiem... przecież przy tabletkach powinno się uregulować troche

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79141 przez Emme
ja miałam już 2 razy (2 spóźniona, strachu się najadłam :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79168 przez SISUNIA88
u mnie z tym akurat nie ma problemu..wszystko już wróciło do normy..ale jak karmisz piersią to mogą być miesiączki nieregularne..

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79199 przez paulina2209
a ja jeszcze nie miałam nie wiem kiedy powinnam zacząć się martwić. boję sie ze znów będzie jak przed ciążą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79290 przez Emme
paulina po ciąży często się polepsza, więc się nie zamartwiaj :)
a karmisz dalej piersią? bo jeśli tak to bez obaw, @ nie musi tak szybko przyjść.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79399 przez paulina2209
karmię dalej i mam nadzieję na poprawę. tak miałam okres 4 razy w roku :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #79459 przez Emme
ja najdłuższy cykl miałam ok 100 dni, później już nie liczyłam :)

no i oczywiście wszystkiego dobrego KOBITKI :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79479 przez Goss_
ja przed ciążą miałam regularną miesiączke a teraz nie karmie bo po antybiotykach straciłam pokarm więc dlatego dziwi mnie brak miesiączki. Jutro ide do gin to może powie mi od czego.
Może od tego że pierwsza miesiączka po ciąży trwała 4tyg i byla bardzo obfita, aż gin zapisał mi tabletki na zachamowanie krwawienia.

Najlepszego Kobitki te duże i te malutkie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79555 przez Martynka__89
Ja miałam miesiączkę tylko w styczniu, a później już nic. Wczoraj byłam na zakupach i znów to samo małemu nakupowałam, a sobie tylko jedną bluzkę :P



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79562 przez Groszek
:) my w niedzielę jedziemy na zakupy i może kupie coś dla siebie :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79596 przez Emme
Martynka to zawsze coś, ja jedyne co mam nowego to jak siostra mi kupiła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79723 przez SISUNIA88
Babeczki wszystkiego dobrego z okazji naszego święta:)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79732 przez _aga86_
Co do zakupow mam to samo!!! Ide sobie cos kupic, a wracam z wyprawka dla malej. Moj M juz sie ze mnie smieje. Ale wczoraj kupilam sobie laczuszki na lato :) Moj M byl w szoku, ze tylko sobie kupilam :D Zrobilam tak, bo wczoraj byla piekna pogoda i nie chcialam marnowac jej chodzac po sklepach, a ze mialam w palnach kupic malej jakies polbuty, czy adidaski to weszlam do obuwniczego, ktory byl w drodze do parku, a ze nie bylo nic ciekawego dla Julki- kupilam sobie :D
Jeszcze troche i czeka mnie dluzsza wyprawa po sklepach- w koncu wiosna i lato sie zbliza i trzeba powoli myslec o zmianie garderoby dla mojej Niunki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl