BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

12 lata 9 miesiąc temu #154754 przez Asiersa
racja! :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #154757 przez Emme
hehe

ale się cieszę, że będę miała pomocnika w sprzątaniu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #154758 przez Asiersa
odkurzacz :D




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #154797 przez paulina2209
Ale mnie dziś głowa boli. mam wrażenie że nie wiem momentami o czym piszecie. pewnie coś minęłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #154820 przez ilona
Cześć :)

No Emme normalnie jak znalazł ten odkurzacz na nowe mieszkanie :laugh:
Gratuluje.
No u nas dziś pogoda okropna. Wychodziliśmy trzy razy na spacer i za każdym razem nas zmoczyło :dry:

A co do pytań o chodzenie to normalnie mnie szlag trafia, jak moja teściowa codziennie się pyta czy Wiktorek zaczął chodzić. CO za szurnięta wariatka. Dziś się z nia tak strasznie pokłóciłam, że az mi teraz głupio.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #154831 przez Asiersa
Paulinka, moze jakiś ibuprom lub apap?
Ilonka, pozwól że zacytuję Ciebie: Wątroba to nie mięso, teściowa to nie rodzina :silly: :silly:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #154837 przez ilona
Asiu ja cały czas o tym pamiętam i dlatego tak sobie dałam dziś upust w stosunku do niej :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #154842 przez Asiersa
aż tak ostro było? :lol:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #154904 przez Emme
Teraz na spokojnie mogę wszystko od nowa przeczytać :)
Asiu ja też nie mogę się doczekać kiedy Tola będzie mówić po swojemu i przekręcać wyrazy, uwielbiam słuchać takie gadułki.
Paulina ja często wracam do tych pierwszych zdjęć i nadziwić się nie mogę, że to wszystko to nasze wspomnienia, czasem nie dociera do mnie, że jesteśmy rodzicami, normalnie jak w jakimś śnie :)
Sunaja super, że zabawa się udała, u nas póki co nie zapowiadają się żadne wesela :)
A Dawidek pewnie jak Oliwka pokaże wszytko na raz, coby się nie rozdrabniać :D
Pati czekamy na zdjęcia i relacje z pierwszej wizyty u fryzjera :)
Mufa pewnie przez te wszystkie dolegliwości Karolcia troszkę zgubiła, ale pewnie szybko nadrobi :)
Asiu a gdzie teściu mieszka?
Ilona współczuje :P
u nas dopiero się wypogodziło, wcześniej nawet zmarzłam. Sz podpisał umowę (w końcu :P) i okazało się, że nasi właściciele będą mieszkali po 7, a my po 8 :D (daleko się przeprowadzają :D). kupili mieszkanie, które jest dwupoziomowe, czyli tak naprawdę są właścicielami 2 pięter. nad naszym mieszkaniem i nad tym nowym jest jedno pięto tego nowego mieszkania i na tym samym poziomie co nasze jest "parter" tego mieszkania. ciekawe skąd mają tyle kasy :D- może zdradzą nam tajemnicę hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #154930 przez asia26
Ilonko mnie tez szlag trafia na takie komentarze ale z drugiej strony Oliwka tak pozno wszystko zaczyna robic ze juz sie przyzwyczailam i nie robi to na mnie najmniejszego wrazenia. najpierw pytali o zabki teraz o chodzenie a niech ich wszystkich diabli :D moj tesc mieszka w niemczech i tak srednio go lubie ale chce wyrwac sie od skoczowa choc na chwile uciec od tych wszystkich smutnych spraw nie wiem tylko jak bez chodzenia do mamy sobie dam rady ale musze w koncu sprobowac... Sunaja nic sie nie martw pewnie bedzie tak jak Emme mowi :D Paulinko mnie tez dzis niemilosirenie znow glowa bolala musialam wziasc tabletke normalnie :( Pati czekamy na zdjecia Fifiego po fryzjerze :) Mufa Przepraszam ale Oliwka w koncu dogoni waga Karolke :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #154932 przez ilona
Emme to jak już się dowiesz wszystkiego to daj nam tu po cichutku przepis na taką kasę. :laugh:

No moja kochaną teściówka poszła dziś po bandzie :laugh:
Przylazła jak zwykle na zwiady i ni z gruszki wali, że zaraz przyjdzie nowy kelner do pracy, syn jej koleżanki, ale porządny i zna się na robocie :angry:
Już miałam wysokie ciśnienie ale jak go zobaczyłam to nie wytrzymałam i się zaostrzyło. :laugh: :laugh: Łysy z brodą, koks i nic wspólnego z gastronomia bądź kelnerowaniem :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #154942 przez Emme
Ilona a teściowa pełni jakąś funkcję w Waszej firmie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #154949 przez asia26
ale chyba go pogonilas zeby nie dac jej satysfakcji??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #154952 przez ilona
Naczelnego zwiadowcy :laugh:

Nie po prostu to była kiedyś ich firma, oni zakończyli tam swoją działalność i poszli na emeryturę. Przez rok nic się tam nie działo, a ja po roku znajomości z M. zaczęliśmy od nowa na własny rachunek. Jak ona twierdzi przychodzi tam "pomagać".

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #154958 przez ilona
asia26 napisał:

ale chyba go pogonilas zeby nie dac jej satysfakcji??


Asiu kazałam mu usiąść żeby porozmawiać o jego kwalifikacjach, ale nie wiedział nic ten koleś o pracy kelnera. Kulturalnie mu podziękowałam, a ona do mnie "ale ja obiecałam Celinie, że on będzie miała prace bo ma problemy"
To jej powiedziałam, żeby go zatrudniła w swoim ogrodzie na przykład do przesadzania drzewek :laugh:
No i się zaczęła wojenka :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl