BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

11 lata 9 miesiąc temu #400702 przez MoNiaaa
u nas chyba w koncu sukces z nocnikiem :)::):):)strasznie sie ciesze :) tzn u nas wyglada tak ze w domu Julka chodzi caly czas bez pampersa i za kazdym razem zawola i sika do nocnika ale jak gdzies idziemy to jej zakladam pampersa i wlasnie u kogos nie wola?pewnie to kwestia czasu dlugo u was trwalo takie calkowite pozbycie sie pampa od tych poczatkow??
a ja jeszcze tydzien i mam 2 tyg urlopu :):):) w koncu sie pobycze troche mam nadzieje zer pogoda dopisze :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #400784 przez martela89
U nas to ok tydzien i zaczelam z Vania wychodzic na miasto bez ,a po miesiacu w sumie pozbylysmy sie na dobre(bo spi tez juz bez).

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401179 przez MoNiaaa
mam nadzieje ze u nas tez juz pojdzie z gorki :P

cos rzadko tu wsyzscy ostatnio zagladaja:( a mi sie tak nudzi w pracy:P
na szczescie juz odliczam ostatnie dni do urlopu :)
gorzej bo dowiedzialam sie ze moja mama moze pozniej wrocic i zla jestrem jak nie wiem bo sie juz nastawilam..;/

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401326 przez iwkaa
my z dnia na dzien pozbylismy sie pampersa calkowiecie nawet jak z nia gdzies wychodzilam to wolala siku ale ile razy jej sie wydawalo ze chce ale nie sikala czasem mnie to juz wkurzalo bo co chwile musialam szukac miejsca zeby ja wisikac a ona nic nie zrobila ale z czasem opanowala to a jak za dlugo nie wola siku to ja ja po prostu sama biore sikac albo pytam to zalezy jak dlugo nie sikala w nocy nadal mamy pampersa bo jedno sikanie jeszcze ma w trakcie snu a nie chce mi sie jej w nocy zdzierac do wc bo i taka mamy jeszcze zapasy pampersow :) ale nie powiem ze nie zdaza jej sie zrobic siku w majty :ohmy: najczesciej jej sie to zdaza jak jestesmy u mamy wtedy ma ak duzo zajecia ze poprotu zapomina o sikaniu bo w domu nigdy
ale mamy problem bo ja sie czegos boi to od razy wola siku choc jej sie nie chce jak idziemy do kosciola to cala msze potrafi wolac siku bo chce wyjsc :laugh: ale my na to uwagi nie zwracamy bo zawsze przed wyjsciem sika :laugh: mala cfanara :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401492 przez MoNiaaa
to rzeczywiscie cfana jest bestia :P
u nas tez z dnia na dzien sa postepy :) z domu jeszcze nie wychodzimy bez pampersow bomsie troche obawiam ale pewnie jeszcze troche i pozbedziemy sie tez pampewrsow :) strasznie sie ciesze bo myslalam ze juz nigdy to nie nastapi :side:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401859 przez MoNiaaa
my dzis zaliczylismy pierwsze wyjscie bez pampersa i co...ledwa z klatki wyszlysmy i JUlka sie zesikala w majtki :side: ale specjalnie wzielam ja tylko pod blok zeby kreda porysowala wiec jej nawet nie przebieralam.u nas od nowa upaly wracaja.oby na urlopiku tezogoda dopisala :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #402716 przez MoNiaaa
ej laski co z wami????u nas nocnik w wersji domowej opanowany.na polku niestety nie istnieja takie same reguly :P
jesczze tydzien i moja Julka konczy 2 latka :ohmy: czasem mam trudnosci zeby sobie przypomniec jak to bylo jak byla taka malutka...

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #402786 przez iwkaa
ja jestem caly czas:) ja mialam dzisiaj sen jak rodzilam Maje:P jak bym przeżyla to jeszcze raz:D
a mi sie nic nie wydaje za Maja w czwartek skonczy 2 latka pewnie dlatego ze imprezka juz byla i dla mnie ma juz od miesiaca 2 latka:)
A maja 2 dni temu zaliczyla wtope!!!! bylismy w pizzeri gdzie jest "malpi gaj" z pilkami i zjezdzalnia:) weszla na sama gore-na szczescie nikogo nie bylo! i bala sie zejsc albo zjechac bo byly dwie mozliwosci i wolala siku ona ciagle wola jak sie czegos boi ale ja na to nie zwracam uwagi jak nie dawno sikala i tak tez moj maz mowil ze przed wyjsciem duzo nasikala do nocniczka wiec ja namawilaismy zeby zeszla sama az w koncu sama musialam po nia isc i patrze a tam siku w majty zrobila na szczescie nie az tak duzo bo kaluzy nie zrobila ale byla mokra i musielismy zwiac do domu:) wiec niby opanowane sikanie ale juz mam nauczke zeby zawsze cos na zmiane brac:)!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #403387 przez MoNiaaa
IWKA CHYBA NIE BYLAS ZADOWOLONA...NIESTETY TERAZ CZEBA ZE SOBA BRAC PELNA TOREBE W RAZIE W...MY NA POLKO JESZCZE ZAKLADAMY PAMPA ALE JAK BEDE MIEC URLOP TO JUZ SAMA NA SPOKOJNIE BEDE JA BRALA PRZED BLOK BEZ I BEDZIEMY SIE PRZYZWYCZAJAC BO TERAZ CIAGLE KTOS JA PILNUJE I NIE ZAWSZE JEST TAKI KONSEKWENTNY...

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #403472 przez justyna84
Witam dziewczyny czy wasze dzieci jeszcze pija mleko przeznaczone dla niemowlat czy juz normalne krowie? Tak sie zastanawiam czy nei przejsc juz na zwykle mleko krowie 3,2 zamiast bebiko :unsure:.Jak narazie moje dziecko nie chce go pic. Tez chcialabym go oduczyc picia z butelki (pije z niej tylko mleczko ,botak to mamy niekapek) ale kompletnie nei wiem jak sie za to zabrac :unsure:

Pare dni temu przyszedl do mnie znajomy i zdziwil sie ze ja daje jeszcze mojemu 1,5 rocznemu dzieko bebiko ;) wiem ze powinno sie takie mleko dawac do 3 roku rzyciaa ale czy ktos sie trzymie tych zasad? co myslicie o tym?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #403663 przez iwkaa
Maja za 2 dni konczy 2 lata i pije mleko Gerber i narazie nie mam zamiaru tego zmieniac to ma witaminy a krowie nie, poza tym krowie trzeba gotowac (bo dlugoterminowe to straszny syf tego nie dala bym dziecku) choc czasem je krowie z platkami bo chce zeby znala jego smak zeby w przyszlosci nie miala problemu z jego piciem i jak juz mila bys zamiar podac krowie to nie 3,2!! tylko jak juz 2,0 i to z dodatkiem wody przegotowanej tak na poczatek zeby brzuszek nie bolal:) dla nas cenowo wychodzi niewiele drozej od krowiego a przynajmniej mlego robi sie w ciagu minuty co tez jest dla mnie plusem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #403705 przez MoNiaaa
my z kolei nie podajemu juz od dawna mleka modyfikowanego.jesczze niedawno jadla kaszki ale ich cena strasznie poszla do gory wiec odstawilam tez.teraz rano Julce gotujemy grysik na mleku krowim i zjada cala butle a w ciagu dnia je to co my obiad normalny a na kolacje albo jogurt albo parowki czy jajecznice zalezy czy jest glodna

u nas wczoraj poszla pierwsza kupa do nicnika :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #403711 przez justyna84
Tylko ze ja mojego w nocy czasami dokarmiam ;) . Prubowalam juz mu dac zwykle mleko ale nei chce go pic i chyba zostane przy mm ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #403722 przez sylka
Justyna a mały je chętnie np. kasze manną na mleku krowim, kakao czy płatki. Może zacznij tak oswajać go ze smakiem krowiego. Kuba normalnie wypija mleko krowie. Raz na jakiś czas mu daje. Zawsze przegotowane czy to do picia czy płatków bo kasza i kakao to wiadomo :) Z MM nie rezygnuję i podaję mu nad ranem i wieczorem po kolacji 260 ml bo chce je pić. A taj jak pisze Iwka MM nie obciąza tak brzuszka (ma mniej białka) a wiecej wapnia, wit c czy żelaza niż krowie. Póki mały je chętnie pije to bedę podawała. Zwsze możesz ewentualnie naprzemiennie podawać do picia MM i krowe tylko zobacz jak zareaguje Oskara brzuszek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #403735 przez iwkaa
justyna84 napisał:

Tylko ze ja mojego w nocy czasami dokarmiam ;) . Prubowalam juz mu dac zwykle mleko ale nei chce go pic i chyba zostane przy mm ;)

Maja tez nie chce pic krowiego z butelki dlatego z platkami cos zjada ale nie duzo woli z butelki modyfikowane
sprobuj z woda mu podac jak nie bedzzie chcial zostan przy tym co jestes nic na sile :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl