BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

13 lata 2 miesiąc temu #68044 przez martela89
A tu poranne wygłupy :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68052 przez MoNiaaa
to masz dobrze :) ja dalej na rekach usypiam.

moja Julka tez caly tydzien nie widzoi taty niby krotko ale jak przyjezdza to nie spuszcza go z oczu wodzi za nim wzrokiem po pokoju a jak wyjdzie to kuka za drzwi az zazdrosna czasem jestem bo jak jest to tylko tata sie liczy.

niestety julka nie mowi ale do raczkowania sie zbiera staje na kolankach i rusza jak do raczkowania ale jeszcze racxzki musi doptracowac ale w ten sposob juz sie przemieszcza:)
a dzis na lozku do tylu chodzila :side:


dolaczamy sie do zyczen dla Kubusia :***

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68056 przez Martynka__89
Ja Mateuszka nigdy nie musiałam usypiać wykąpałam, nakarmiłam położyłam i zasypiał.A Vanesska śliczna ;) ma ładny kolor oczu.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68120 przez iwkaa
monia to musiasz z tym jak najszybciej powalczyc zeby julcia sie nauczyla sama zasypiac bo im dluzej bedziesz to robila tym bedzie trudniej ja od uczyc no chyba ze nie masz zamiaru przestac tego robic:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #68153 przez Gosia
Kończę dziś pół roczku :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68156 przez Gosiaczek31
Vanesska cudna jak zawsze. Ależ ona ma oczy :silly:

Zgadzam się z Iwką chociaż ja sama się wyłamuję. Kubus juz ładnie sypiał sam w łóżeczku ale od kilku dni budzi się w nocy i nie może zasnąć po jedzonku, no i oczywiście zabieram go do siebie i tak spimy do rana. Zawsze sobie powtarzam ze to ostatni raz ale jak przychodzi co do czego to nie mam siły z tym walczyć. Brak mi konsekwencji.

Zauważyłam że Kubuś ma troszki spuchnięte dziąsełko przy dolnych jedynkach. Czyżby ząbki :unsure: Pytanie do mam, których maluchy mają już ząbki, w którym miejscu puchną dziąsła przed przebiciem się ząbka? Na szczycie dziąsła czy z boku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68160 przez MoNiaaa
wiem ze powinnam z tym walczyc ale jak slysze te krzyki w lozeczku to brak mi sil i chce zeby jak najszybciej zasnela :(

dziewczyny mam pytanie do tych ktore odwiedzaja sklepy pepco jutro wybieramy sie na zakupy i zastanawiam sie czy naprawde mozna duzo fajnych rzeczy dla malucha kupic???zadowolone jestescie z jakosci tych rzeczy???

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68164 przez alutka1011
Gosiaczku u Mai jest tak że ma bardzie spuchnięte po bokach.
Gosiu wszystkiego najlepszego dla Majeczki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68169 przez Gosiaczek31
100 lat i dużo buziaków dla Majeczki :kiss:

No właśnie Kuba ma spuchnięte z przodu przy obu jedynkach. I zaczał sie robić marudny. Nie wspomnę że ślina cieknie mu jak z kranu. Mam nadzieje ze to ząbki. A może tak bardzo chce zeby juz wyszły ze zaczełam sobie wmawiać objawy, he he.

Monia a może spróbuj najpierw usypiać ją na swoim łóżku, połóż się koło niej i głaszcz ją. A jak zrobi się już naprawdę senna to przenieś ją do jej łóżeczka. Może jakaś ulubiona maskotka albo pieluszka czy kocyk. U mnie się to sprawdziło. Musisz próbować różnych sposobów bo na każde dziecko co innego działa. Powodzenia, trzymamy kciuki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68175 przez iwkaa
monia ja ostatnio kupulam dla Maji futerka panterke w tym byly jeszcze dzinsy i bluzeczka i zaplacilam 40zl narmalnie cudo!!!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68176 przez iwkaa
oczywiscie to kupilam w pepko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68194 przez iwkaa
a jesli chodzi o jakosc oczywiscie nie jest to pierwsza klasa ale tez nie jest to brzydkie, jak maja byla mniejsza to kupowalam tam jej spioszki i bylam z nich bardzo zadowolona dobrze sie praly i nie tracily szybko koloru i przedewszystkim nie "mechacily sie"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68195 przez Gosiaczek31
Dziewczyny możecie mi polecić jakiś sprawdzony i skuteczny preparat na dziąsełka? przyznam się ze jeszcze się nie zaopatrzyłam a chyba najwyższy czas:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68196 przez martela89
iwkaa napisał:

monia ja ostatnio kupulam dla Maji futerka panterke w tym byly jeszcze dzinsy i bluzeczka i zaplacilam 40zl narmalnie cudo!!!:)


Też mam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68200 przez martela89
Gosiaczek31 napisał:

Dziewczyny możecie mi polecić jakiś sprawdzony i skuteczny preparat na dziąsełka? przyznam się ze jeszcze się nie zaopatrzyłam a chyba najwyższy czas:)


Żel dentinox.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl