BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

13 lata 1 tydzień temu #117871 przez asia26
Zuziolek jest uroczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #118300 przez MoNiaaa
Zuzia piekne oczka ma :)

a moja Julcia zlapala wirusa jakiegos tak biedna dzis zaczela wymiotowac ze szok :( caly dom na zrzygala tak z niej chlustalo. oczywiscie bylam u lekarza i kazalam poprostu nie dawac jej jedzenia tylko picie zeby rzoladek odpoczal i od wypadku wypisala nam skierowanie dos zpzpitala ale mam nadzieje ze nie bedzie potrzebne bo jest juz lepiej :) wymeczylo ja to bardzo i teraz spi i na szczescie nie wymiotuje i chce pic a to najwazniejsze. a tak biedna u lekarza plakala ze z trudem powstrzymywalam sie zeby sie nie rozplakac tak mi jej zal bylo :(:(:(

a tak po za tym to skonczyla juz w tamtym tyg. 9 miesiecy i jest prze urwis ciagnie ja do wszytskiego co zakazane :side: zaczyna stawiac kroczki przy lozku ( oczywiscie samodzielnie) i ida jej dwojki u gory i pewnie przez to nie chce mi spac w nocy dzis wlasnie lekarka mi je dokladnie pokazala juz je dosc widac wiec moze lada dzien sie przebija

w cierple dni tezspedzamy na polku :) Julka uwielbia patrzec na dzieci :)

buziaczki dla wszystkich maluszkow :*

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #118365 przez Renia2108
Ja wrocilam od tesciow wczoraj, nie bylo zle ale ja tam byc nie lubie :P Bo tam nawet nie ma gdzie na spacer pochodzic. Takie male skupisko blokow to jest a pozniej las, las i las. Ale Natale wypiescili, mama sie wyspala troche :D A Natala ja sie cieszyla jak zobaczyla swoje lozeczko i dom :D

Tez jest ciekawa wszystkiego, wszystkie szafki mi otwiera, do pralki weszla, (potem wstawie zdjecie) pod stol wchodzila u tesciowej na polke, trzeba miec juz oczy na okolo glowy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu - 13 lata 1 tydzień temu #118384 przez wola82
Zuzia sliczna :kiss:

Co do kremu z filtrem to jest jeszcze jakas Ziajka z serii dla dzieci, moja bratowa uzywa, ale ja jakos sie przekonalam do tych z nivea.

Lukaszek tez juz wszedzie zaglada, a jak pralka pierze to moze pod nia przesiedziec przez caly czas prania(pralke mam w kuchni) i probuje lapac jak sie kreci :laugh:

Ale wiekszosc czasu spedzamy na polku i jak przychodzimy do domu to pada ze zmeczenia :)

A tu jeszcze z Polski, w traktorze z tatuskiem :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu - 13 lata 1 tydzień temu #118969 przez Gosiaczek31
Dawno mnie nie było na forum a to przez to, że mam teraz mniej czasu. Na początek pozdrawiamy wszystkie maluszki i ich mamy :laugh: A teraz troszkę o nas.Kubuś rośnie zdrowo. Mamy kolejne ząbki -już prawie 8. Zaczął raczkować, ładnie staje na nóżkach. A poza tym jest strasznie ciekawski:) Dalej budzi się na cyca w nocy, no i śpi ze mną. A dziś kończymy 9 m-cy ;)



Kubuś ma pełno siniaków, a to na czole, na nóżkach i rączkach.Skutki odkrywania świata. Czy Wasze maluchy też tak mają?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119064 przez wola82
U nas jeszcze nie nabija sobie siniakow, czesto sie w cos udeza, ale raczej lekko mysle ze wszystko jeszcze przed nami :laugh:

Kubus jaki duzy i sliczny chlopczyk :) Wszystkiego najlepszego na 9 miesiac :kiss:

Zabkow u nas jak na razie 0. Ale znowu zaczal sie slinic i gryzc wszystko co popadnie :)

Bylam z Lukaszkiem u kolezanki co ma synka 6 tygodni starszego, bawili sie ladnie do puki nie zaczela ich interesowac ta sama zabawka :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119084 przez MoNiaaa
heheh no tak teraz zaczna sie wojny o zabawki :P Julka tez juz tak latwo nie oddaje kuzynowi wszytskiego co chce :P

Julka tez ma ciagle jakies siniaki i guzy a to dopiero poczatek...

buziole dla Kubusia i wszystkiego najlepszego :kiss:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119087 przez asia26
spoznione wszystkiego naj dla Kubunia :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119233 przez Gosiaczek31
Dzięki dziewczyny :) Jutro czeka Nas wizyta u lekarza a Kuba wygląda jakbym go maltretowała. Najgorsze jest to, że jak się zdenerwuje to drapie sobie strasznie uszka aż do krwi.

My nie mamy na razie problemu z wyrywaniem zabawek a to dlatego, że Kuba nie ma towarzystwa do zabawy. Chodzimy na plac zabaw ale on jest raczej obserwatorem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119367 przez iwkaa
hej mamuski:) nie bylo mnie tydzien ale zaleglosci dzo nie mam do czytania:P Maja ma 2 sliczne zabki na dole i jak narzie nie raczkje i chyba nie bedzie siada jeden krok do przod siada itd tak sie przemieszcza na czworaka za rece jak ja trzymam to pedzi jak szalona ale tez nie wstaje raczej sama to przynajmniej moge ja sama zostawic w pokoj bo jak narzie krzywdy sobie nie zrobi przewrocila sie jedynie kilka razy na tym rowerk ale bez guza i siniaka tamten tydzien bylysmy moich rodzicow bo ja do pracy i mama moja tak rozepchala je ze szok caly czas cos chce jesc masakar!! taki zarlok okropny je wiecej niz ja nie wiem gdzi ona to miesci!!!
moja maja to sobie ze swoim kolega zabieraja smoczki ale zabawke tez juz jego jedna do domu przyniosla:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119412 przez MoNiaaa
no to wiadomo kto rzadzi Maja gora !!!!

jak wiac kazde dziecko jest inne i inaczej sie rozwija itp. za jakis czas to wszystko sie wyrowna i wszystkie beda nam pyskowaly i psocily :blink:

moja Julka juz spi a ja padnieta jestem. ostatnio budzis ie znowu w nocy a tak mi sie nie chce wstawac :side: juz bylo tak dobrze i znowu sie jej odwidzialo :( moze za wczesnie ja klade spac ale co zrobic jak ona juz chodzi po 18 padnieta chce tylko na rekach i oczy ma jakby tydzien nie spala ?? i tak udalo mi sie o jakies 1,5-2 godzin przesunac jej spanie.

a dzis jakos tak strasnzie sie wynudzilam bylysmy w parku a tam pustki nie wiem czemu bo w sumie pogoa nie najgorsza w domu tez wydawalo mi sie ze zimno ale jak wyszlysmy to mi goraco bylo :P a ludzie jakby pochowani i tak cicho az glupio :side:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119434 przez martela89
Vanesska już sama umie stać tak 10s tzn bez trzymania się :)
Cały czas rozrabia :)
Dzisiaj kupiłam jej sukieneczkę na roczek-jest śliczna,ale nie tą co wklejałam bo znalazłam inną i od razu kupiłam żeby mi nie wykupili :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119488 przez iwkaa
ja o roczku jeszce nie myslena nrazie mamy inne sprawy na glowie ale napewno ten dzien bedzie wyjatkowy:) w sobota idziemy na wesele oczywiscia Maja z nami ale na chwilke ciekawa jestem jak zareaguje na glosna muzyke i na mnstwo ludzi bo bedzie ok 200gosci jak nie wiecej
Monia a ile twoja julka spi razy na dzien??? Majka dopiero zasnela ale spi 2 razy na dzien raz przed 11 i drugi przed 17 ale nie spi dluzej jak do 18.45 jak jej sie to zdazy to ja budze sama bo pozniej nie chciala by szybko zasnac takze moze sprobuj mojej metody:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119585 przez Renia2108
Mi Natalka spi tak kolo 9-10 a potem kolo 15 no i do 19 broi ale to juz padnieta jest i idzie spac po kapaniu ladnie.

Tez jej cos sie dzieje, co chwile sie budzi, smoczka chce i spi dalej, w nocy to wstaje z 10 razy do niej :/ Masakra...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #119829 przez Gosia
10 RAZY :ohmy:

Kurcze to ja już nie narzekam w ogóle, bo ja wstawałam 4-5 razy ale odpukać od 3 dni jest tak: idzie spać ok.21:30 budzi się ok.1:00 dostaje herbatkę i śpi do 5:00 dostaje cycusia i śpi do 8:00-8:30 :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl