BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

13 lata 2 dni temu #111816 przez Renia2108
Monia nie umrze :D Nie boj sie ;) Teraz sie wiosna robi wiec kazda z nas czesciej na dworze niz w domku :)

Wola wiec jak trzydniowka to nie masz sie co martwic ;)
Tak tak z Natala jedziemy, nie zostawilabym jej za nic samej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 dni temu #111829 przez wola82
A tutaj kochane dzieciaczki :laugh: rocznik 2010 rzadzi :silly:
Lukaszek, Zosia- wrzesien i Kamilek- styczen :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 dni temu #111985 przez paulinkaaa2202
Wola fajne dzieciaczki :)

będą się razem bawiły

Monia chciało ci się czytać cały wątek wielki podziw :) :P

Na pewno wątek nie umrze :P ale nie mamy tyle czasu co w ciąży siedziałyśmy i czekałyśmy....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 dzień temu #112241 przez iwkaa
my juz po weekendzie wrocilismy do domu:) Maja ma 2 zabki!! tzn oby dwa jej sie przebily dopiero dzien po dniu i troszke marudzi ale za to jak sie usmiecha to przeslodko z nimi wyglada malutki kroliczek no ja czesto zagladam na forum ale malo pisze bo nic sie tu nie dzieje ciagle cisza:( wola a jak bylu u nas w PL nie teski ci sie za wiejskim powietrzem:D???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 dzień temu #112268 przez wola82
IwkaaW polsce bylo super, spokuj cisza, swierze powietrze ehh :dry: A teskni mi sie bardzo, najgorsze sa pierwsze dni po powrocie do wiednia, troche przybita jestem, a do tego ta goraczka u Lukaszka i tez marudny jest strasznie ale dzisiaj juz ma tylko 37, takze mysle ze juz jutro powinno byc ok.
A jak wyjezdzalam z Polski to ryczalam jak "bobr" :( ale sama wybralam zycie tutaj.

Gratulujemy zabkow Majeczce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 dzień temu #112436 przez iwkaa
no ja ci sie nie dziwie ze tesknisz ja mieszkam 13 km od domu rodzinnego jak sie wyprowadzilam to tez ryczec mi sie chcialo i tesknilam strasznie codzinnie chcialam do domu jechac a teraz jak mi sie chce to jade ale to w kazdej chwili moge szkoda ze ty masz tak daleko na weekendzie u moich rodzicow byl brat z rodzina z krakowa choc maja nie daleko bo jakies 300km to sa 2 razy w roku tylko i jego coreczka 3 letnia jk odjezdzala to tak plakala ze az sama malo sie nie poryczalam tak bardzo chciala tu zostac i jak nigdy wszedzie bez mamy i taty tylko babunia albo ja bidulka mala chciala z Majeczka byc albo ja zabrac tam do sebie szkoda mi jej bo malenka chciala by tu byc caly czas ale jej mojej bratowej sie tu na wsi nie podoba mieszczuch!!ehh!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 godzin temu #113569 przez Renia2108
Iwka tak to jest w zyciu. Dobrze ze masz chociaz blisko do domu. Ja sie boje wyjazdu bo wiem ze tam oszaleje po prostu.. Ja jak nawet do szpitala jechalam z mala to jak weszlam do domu to takie dziwne uczucie jakby mnie tam wieki nie bylo i sprawdzalam co mi sie zmienilo w domu :D Wola nie dziwie ci sie ze tesknisz...

Dziewczyny ma ktoras z Was moze taka spacerowke ?
allegro.pl/coneco-flash-wozek-spacerowy-...0zl-i1576667184.html

lub

allegro.pl/wozek-spacerowy-scoter-coneco...din-i1577729720.html ? Albo ktos znajomy ? Moze mi ktoras cos powiedziec czy warto czy nie ? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 godzinę temu #113690 przez martela89
Renia ja będę miała tą:http://allegro.pl/bebe-beni-wozek-spacerowy-hallo-lekki-4xgratis-i1598485007.html
Bo fajnie się prowadzi,kosz jest duży i ma całą rączkę,a to dla mnie ważne.
A co najważniejsze podniosłam ją z Vanesią w środku bez problemu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 godzinę temu #113695 przez Gosiaczek31
Renia2108 napisał:

Iwka tak to jest w zyciu. Dobrze ze masz chociaz blisko do domu. Ja sie boje wyjazdu bo wiem ze tam oszaleje po prostu.. Ja jak nawet do szpitala jechalam z mala to jak weszlam do domu to takie dziwne uczucie jakby mnie tam wieki nie bylo i sprawdzalam co mi sie zmienilo w domu :D Wola nie dziwie ci sie ze tesknisz...

Dziewczyny ma ktoras z Was moze taka spacerowke ?
allegro.pl/coneco-flash-wozek-spacerowy-...0zl-i1576667184.html

lub

allegro.pl/wozek-spacerowy-scoter-coneco...din-i1577729720.html ? Albo ktos znajomy ? Moze mi ktoras cos powiedziec czy warto czy nie ? :D

Iwka tak to jest w zyciu. Dobrze ze masz chociaz blisko do domu. Ja sie boje wyjazdu bo wiem ze tam oszaleje po prostu.. Ja jak nawet do szpitala jechalam z mala to jak weszlam do domu to takie dziwne uczucie jakby mnie tam wieki nie bylo i sprawdzalam co mi sie zmienilo w domu :D Wola nie dziwie ci sie ze tesknisz...

Renia pożyczyłam od koleżanki spacerówkę traffic firmy coneco i jest nawet ok. O taka: allegro.pl/coneco-traffic-wozek-spacer-p...0zl-i1575481046.html

Plusem jest budką,którą można powiększyć tak, że nie razi słońce i rozkładane do leżenia siedzisko. Minus to że koszyk na zakup jest dostępny tylko wtedy gdy siedzisko nie jest rozłożone do lezenia. Sama zastanawiam sie nad zakupem spacerówki bo tę pożyczyłm tylko na podróż do rodziców. Ale nie mogę się zdecydować.

Dziewczyny czy jest jakac spacerówka typu parasolka,która daje radę po śniegu? Nasze maluchy pewnie już będa smigac na nogach w zimę ale wózek czasem się przyda i zastanawiam się czy mogę sprzedać mój wózek wielofunkcyjny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 godzinę temu #113699 przez Gosiaczek31
Dziewczyny na streetcomie jest kampania dla mam. Do testowania kaszki do picia dla maluszków. Gdyby któraś chciała spróbować to podaję link:
www.streetcom.pl/language/pl-PL/StrefaEksperta/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 godzinę temu #113700 przez martela89
Gosiaczku ja swój wózek sprzedaję :)
A muszę się pochwalić moja małą pije soczki z kartoników z rurką :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 51 minut temu - 13 lata 48 minut temu #113707 przez Gosiaczek31
Ja się zastanawiałam nad kubeczkiem z rurką. Ale jeszcze nie próbowałam tych soczków z rurką.
Kubusiowi wychodza 3 ząbki na raz. Masakra.

Martela widziałam na jakiejś fotce, że masz kwiatka na podłodze. Czy Vaneska się do niego nie dobiera? Ja musiałam wszystko usunąć z podłogi. A kwiaty, które zostały zagrodziłam fotelem. A mój smyk i tak się do nich dobiera :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 49 minut temu #113709 przez iwkaa
renia ja bym ci polecila ten pierwszy coneco flash mi tez sie spodobal i troszke o nim poczytalam i ma prawie same pozytywne komentarze tylko z ta waga kazy podaje inna tez sie przymierzam do kupna nowej spcerowki ale tak jeszcze czekam ze moze cos jeszcze lepszego sie trafi tzn dla mnie musi byc lekki a zazrazem solidny nie badziewny i przed zakupen musze go zobaczyc w skllepie na zywo jak wyglda no i oczywiscie podniesc go i zlozyc:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 47 minut temu #113712 przez iwkaa
martela jak ty ja tego nauczylas!!! to super ze unikacie smaczka!! tez bym tak chciala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #113805 przez martela89
Mam kwiaty na podłodze i Vanesska próbuje do nich dotrzeć ale jak mówię nie wolno i ją zabieram to je zostawia :) Nie będę nic zabierała bo chcę ją nauczyć ,że wszystko ma swoje miejsce i u mamy w pokoju nie wolno wszystkiego dotykać :)

iwka po prostu jej dałam,na początku nie wiedziała co robić ale jak przycisnęłam kartonik i poleciało picie to załapała i zaczęła ssać :)
Picia nie dostaje już z butelki tylko z niekapka i nie protestuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl