BezpiecznaCiaza112023

Chrzciny

13 lata 7 miesiąc temu #29974 przez Mirella
jeżeli chodzi o ścisłość u nas też było co łaska, i nawet gdybym nic nie dała to by problemu nie było, takiego proboszcza mamy. Ale wiecie, trochę głupio wykosztować się na ubranko do chrztu i przyjęcie, a na sam chrzest skąpić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29984 przez raczek10
MY JAK CÓRCIE CHRZCILIŚMY TO KSIĄDZ WZIOŁ 50zl na msze w intecji małej no i 150 zł za akta to razem 200 to i tak nie dużo .

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29985 przez Groszek
Mirella masz rację :) U nas Proboszcz powiedział że dzieci kosztują i co łaska, ale przyjęło się że 100 zł tak jak pisałam wcześniej :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30008 przez kasiora
oczywiscie ze u mnie tez bylo co laska :lol: ale 300 zl. musi byc :lol:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30036 przez ilona
u nas ksiądz powiedział.... UWAGA "drodzy rodzice co łaska, ale minimum 300 zł"
:laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30043 przez alutka1011
Ilona no chyba żartujesz?!Niektórzy księża naprawdę mają tupet!Ja jestem strasznie wrogo nastawiona na księży bo tu proszą o ofiarę a za chwile jadą do burdeli albo się wożą takimi autami że głowa mała no szok!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30044 przez Madzia89862
fakt mnie tez to wkurza.mowia co laska a maja wymogi co do minimum wogole takie rzeczy nie powinny byc platne moim zdaniem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30049 przez Mirella
no nie wiem jak u Was, ale u nas w Kościele to my widzimy na co idą pieniądze, nowy ołtarz, nowe ławki, nowa podłoga z podłogowym ogrzewaniem, wreszcie zimą nie marzniemy :) myślicie że z tacy na to ksiądz nazbiera?

alutka, to co Ty piszesz to dla mnie szok!!! Ja wiem ze takie rzeczy się zdarzają, ale właśnie zdarzają się a nie są normą. Wśród nauczycieli też są pedofile i nauczyciele też do burdeli chodzą, to co, wszystkim przestać pensje dawać? W szpitalu też powinno być wszystko gratis, a jak trzeba to sie dopłaca np. do znieczulenia i to duże pieniądze i jakoś nikt o to rabanu nie robi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30052 przez alutka1011
Mirella to powiedz mi po co taki ksiądz zostaje księdzem jak co tydzień jeździ na "panienki"jak to wg ciebie normalne to fajnie masz!Ciekawe masz podejście!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30053 przez jedynaczka
alutka, ale dlaczego uogólniasz? dlaczego pod to co mówisz podpinasz wszystkich księży? znasz wszystkich? jeździsz za nimi że wiesz gdzie chodzą??
zresztą jeśli masz takie zdanie to po co chodzisz do kościoła?
nikt Ci nie każe co niedziele dawać na tace.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30054 przez alutka1011
A kto ci powiedział że chodze?Jestem wierząca ale nie praktykująca!Nie uogólniam ale większa połowa księży tak robi!A po drugie doczytaj co napisałam"niektórzy księża mają tupet!" Ja na szczęście nie jestem zwolenniczką Radia Maryja :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #30056 przez Mirella
Alutka, napisałam ze takie rzeczy się zdarzają, bo niestety zwyrodnienia zdarzają się wszędzie, w każdym zawodzie trafi sie czarna owca, smutne ale prawdziwe. Ale kochana, co Ty możesz wiedzieć o księżach jak do Kościoła nie chodzisz? Pewnie nawet nie wiesz który to Twój probosz. Większa połowa??? Pomijam ze połowy są równe, ale Ty chyba za dużo faktu i super expresu czytasz. Raz zdarzyło mi się spotkać księdza, który się ewidentnie do tego powiedzmy zawodu nie nadawał, ale wcale nie przez panienki, tylko był strasznie nieogarnięty i niezorganizowany, raz nawet zapomniał ze ma Mszę odprawić ;) A tak jak napisałam, gdybym poszła do mojego proboszcza i powiedziała ze mnie nie stać na ofiarę za chrzest, to by powiedział: nie ma sprawy. Jestem tego więcej niż pewna.

Wybacz, ale określenie "wierząca - niepraktykująca" to dla mnie nic innego jak wygodna furtka do życia po swojemu, wbrew nauce Boga i Kościoła, z jednoczesnym asekurowaniem się na wszelki wypadek, gdyby jednak okazało się ze Bóg jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30059 przez alutka1011
Nie czytam wogóle gazet!I wybacz ale twoje zdanie mnie mało interesuje!Każdy żyje po swojemu i nie mówi drugiemu jak ma żyć!Chyba ci za bardzo hormony buzują :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30060 przez Mirella
Publicznie najeżdżasz na to co dla mnie jest ważne, więc będę bronić i księży i Kościoła, tyle w temacie. Reszta jak masz ochotę to na priv, bo nam się wątek "chrzciny" strasznie bojowy zrobił ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30072 przez Madzia89862
hmm..klotni wyszla ja uwazam ze nie powinny byc pobierane oplaty za chrzest z tego wzgledu ze to nowy czlonek wchodzi w kregii religii i kosciola..a co do ksiezy..tu gfdzie teraz mieszkam jest proboszcz ktory ma 2 synow i pobudowal im dom niedaleko naszej miejscowosci.ot na co ida pieniadze.za slub bierze 1300 zł za chrzest podobno 600 ale ja chrzcilam w zupelnie innej paraffii i ksiadz byl w porzadku.typu tak jak ty mowisz mirella wszystko w parafie idzie wlasnie ogrzewanie zalozyl itp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl