BezpiecznaCiaza112023

Harmonogram dnia maluszka

14 lata 2 miesiąc temu #2300 przez Mirella
Bo to jakoś tak jest, właśnie koło 5 miesiąca, że dziecko woli jeść w nocy, bo wtedy pokarm jest bardziej tłusty i się najada :) Ja niestety tak długo piersią nie karmiłam, Klaudia też się budziła w nocy na butlę, ale jakiś miesiąc temu kupiliśmy bebilon dobranoc i jest ok. Dziś na przykład 10 godzin przerwy w jedzeniu! Nie żeby tyle spała, poszła spać koło drugiej w nocy jak zwykle, ale to mi średnio przeszkadza bo ja zawsze chodziłam spać bardzo późno, (chociaż gdyby usypiała ze dwie godziny wcześniej to by nie było źle:) i przyznaję, dziś trochę zaspałam i dopiero koło 10 dałam jej butlę przez sen. Zazwyczaj daję jej wcześniej, bo bardzo ssie palucha i całą butlę przez sen wciąga, ale się nie budzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2310 przez jedynaczka
mój mały budzi sie tradycyjnie dwa razy na karmienie... o 2.30 i o 4.25
punktualnie co do minuty :)
zje i śpi dalej niestety tylko do 6.30... eh.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2342 przez Scholastyka21
tak sobie myślę, że wypróbowałam wszystkie produkty na noc, oprócz właśnie Bebilonu na noc, i może warto by było spróbować? co o tym myślicie?? tylko normalnie Hippa daję w dzień i w nocy i czy teraz w dzień Hipp a w nocy Bebilon to by nie zaszkodziło?? bo z tego co wiem Bebilon jest cięższy niż np. Bebiko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2990 przez tysia178
a mój maluszek od dwóch dni budzi się w nocy tylko raz:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3185 przez Scholastyka21
tysia zazdroszczę, chociaż tak naprawdę przyzwyczaiłam się juz do tych pobudek i pewnie dziwinie by było sie tak nagle wyspać :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3187 przez tysia178
mój maly budzi się tylko raz bo stosuję metodę z tej całej książki " uśnij wreszcie" jak na razie jest dobrze :) zobaczymy jak się dalej potoczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3196 przez kasiora
jedynaczka napisał:

Scholastyka21 napisał:

tysia to i tak dobrze, bo mój mały ani razu całej nocy nie przespał, a najlepsze, ze wypróbowałam już chyba wszystkie dostepne na rynku produkty na noc i nic, ciągle tak samo, po prostu jest głodny i koniec, ah ten żarłok mój :),
ale mam nadzieję, że w końcu mu się unormuje ta nocka :)


skąd ja to znam ??
od 5 miesięcy żadna noc nie przespana w całości :pinch:

ja od ponad 7 miesiecy calej nocy nie przespalam :dry: ... ale takie sa uroki macierzynstwa :woohoo:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3212 przez Agnieszka
ja te nie przespałam w całości nocy odkąd się pojawiła mała, ale za to odsypiam razem z nią w dzień do 12 najczęściej:)



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3220 przez andziaa35
tysia178 napisał:

mój maly budzi się tylko raz bo stosuję metodę z tej całej książki " uśnij wreszcie" jak na razie jest dobrze :) zobaczymy jak się dalej potoczy :)

napisz mi jaka to metoda moze moj maly wkoncu zacznie normalnie spac :) ( w lozeczku)
chociaz od paru dni budzi sie tylko raz ale tylko dlatego ze wzielam go do lozka, wiem nie powinnam ale juz nie wytrzymywalam bo jak sie budzil w nocy 2-3 razy na jedzenie to nie tak od razu zasypil tylko min pol godzinki musial cos tam pogaworzyc, czasami sie zdarzalo ze 2 godz musialam z nim bajki ogladac. A teraz problem znikl zasypia 22 budzi sie 6 na mleko, zasypia a o 9 juz wstaje. Ale nie chce go przyzwyczaic do sapania z mamusia bo jeszcze zostanie mami synkiem :blink:


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3224 przez Scholastyka21
andzia mój Florek spał z nami na początku przez jakieś dwa trzy miesiące, a w dzień usypiał tylko na rękach, ale teraz na szczęście polubił swoje łóżeczko i sobie tam śpi, choć nie raz biorę go o 4 rano do wyrka bo chce się do mamusi przytulić, i jak tu nie być miękkim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3229 przez Agnieszka
my w nocy wstajemy do karmienia góra dwa razy, gdzie przy drugim karmieniu mała już zostaje ze mną, bo wcześniej śpi pół nocy sama w łóżeczku obok naszego łózka, tak bym w każdej chwili mogła zerknąć na nią



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3235 przez andziaa35
ja tez mam lozeczko zaraz przy lozki ale ten moj synus jakos za dlugo nie chce w nim spac... ostatnio probowalam sposobu z superniani na samodzielne zasypianie synusia... po 20 minutach placzu wymieklam- wzielam malego na rece i od razu zasnal.


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3238 przez Agnieszka
andziaa35 napisał:

ja tez mam lozeczko zaraz przy lozki ale ten moj synus jakos za dlugo nie chce w nim spac... ostatnio probowalam sposobu z superniani na samodzielne zasypianie synusia... po 20 minutach placzu wymieklam- wzielam malego na rece i od razu zasnal.



może trzeba tak po woli go przyzwyczajać, wiadomo, ż eza pierwszym razie się może nie udało



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3245 przez andziaa35
narazie ucze synka zasypiac bez bujania w wozku czy na rekach- musialam nawet po godzinie bujac, teraz zasypia po 15 minutach ale w lozku a ja kolo niego. Maly tak fajnie trzyma raczke na moim policzku ze nie potrafie odejsc...


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3265 przez Agnieszka
ja się obawiam, ze już mała się nauczyła że fajnie jest jak ją się weźmie na ręce, i że krzykiem to na nas wymusi
kilka dni temu zaczęłam ja wkładać w dzień do wózka żeby ja pobujać trochę a nie brać na ręce za każdym razem, jak na razie się sprawdza, i do usypiania też to jest dość dobry sposób



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl