BezpiecznaCiaza112023

Imiona dla dzieci :)

13 lata 1 miesiąc temu #83528 przez _aga86_
Wyszlo male nieporozumienie- myslalam, ze wywnioskowalas to z demotywatora (ja osobiscie nie widze w nim nic zlego). Nie wiem dokladnie w jakim celu EMME to napisala moze lepiej Jej zapytac. Ja chocby nie wiem co pisali o imieniu mojego dziecka nie wywodzilabym sie na ten temat, bo mi sie to imie podoba, a dobrze znam swoj status spoleczny, wiec po co mialabym sie denerwowac, albo udowadniac, ze jest inaczej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #83529 przez Mirella
Ja myślę że Emme wrzuciła to jako ciekawostkę, że w ogóle ktoś zrobił takie badania i wyciągnął takie a nie inne wnioski, a jak ktoś to przyjął osobiście to trudno, brak dystansu do siebie to podobno nie grzech, ale trochę w życiu przeszkadza ;)

Ja mam Klaudię, jak się doczekam drugiej córeczki to będzie Daria, jak powiedziałam o tym mojej przyjaciółce to zapytała czy w ogóle jest takie imię :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #83620 przez kaśku
coś ty Mirella - fajne imiona :) popularne przynajmniej dla mnie - mam 2 dobre koleżanki Klaudie, znam kilka Darii.
Mi tez podobają się niespotykane imiona. Bardziej popularne też są super np. Kuba, Adam, Łucja
Na razie z mężem ustaliliśmy 1 dla dziewczynki i 1 dla chłopca. Może nam się jeszcze odmieni. Wg mnie warto zwrócić uwagę jak imię komponuje się z nazwiskiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #83625 przez Martynka__89
Daria też ślicznie moja ciocia ma drugą córeczkę właśnie Darię i bardzo mi się podoba:) jest o miesiąc młodsza od Matiego ;) dziwne to jest dość znane imię ;)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #83714 przez Emme
Mirella jak zwykle uchwyciła sens.
najgorzej jak ktoś nie ma dystansu do siebie i wszędzie widzi aluzje do własnej osoby.
jak ktoś tak uważnie śledzi moje wypowiedzi to powinien zauważyć, że napisałam ŻE NIE CHCĘ NIKOGO URAZIĆ BO TO JEST CIEKAWOSTKA! Nie jestem jedyną osobą na świecie, która nie przepada za zagranicznymi imionami, choć są i takie które są ładne, ale są też polskie, które mi się nie podobają, np Daria- wiec wychodzi na to, że Mirella ma się na mnie obrazić? A że gdzieś w przykładach padło imię Jessika (bo zdaje się, że padło), to chyba wynikało z tego, że jest jednym z popularniejszych zagranicznych imion, a nie było tu dziecka o takim imieniu.
Trochę więcej dystansu do siebie, przecież nikt nie siedzi na forum tylko po to żeby na każdym kroku komuś dokuczyć. Dajcie sobie już spokój, bo prawie w każdym wątku są jakieś spięcia. opinia na dany temat została wyrażona, więc po co go drążyć temat i wchodzić w pyskówki. Każdy ma prawo do wypowiedzi, ale nie każdemu muszą one odpowiadać, ale to nie powód żeby szukać dziury w całym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #83765 przez MoNiaaa
linki konkursowe prosze zamieszczac tu : www.zapytajpolozna.pl/forum/czas-relaksu...a-mamy/konkursy.html . MODERATOR.

Bardzo prosze o glosy

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #83822 przez martela89
Emme napisał:

opinia na dany temat została wyrażona, więc po co go drążyć temat i wchodzić w pyskówki. Każdy ma prawo do wypowiedzi, ale nie każdemu muszą one odpowiadać, ale to nie powód żeby szukać dziury w całym.


Masz rację Emme,ja też wczoraj wyraziłam swoja opinię na temat wózka z jednym kołem z przodu,bo jest wiele wózków(tak jak imion)i takie mi się akurat nie podobają.
I co wyszło przez to,że ja wyraziłam swoją opinię? Wszystkie na mnie naskoczyły ,a to dla tego ,że napisałam na Twój temat bo na każdego temat Ty możesz się wypowiedzieć negatywnie lub nie ale ktoś na Twój temat nie może.
Uważam temat za zakończony!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #83846 przez Emme
opinię można wyrazić w różny sposób- kulturalnie i nie i taka jest różnica.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #83861 przez SISUNIA88
MoNiaaa napisał:

pl.lennylamb.com/#pieluszki_wielorazowe/konkurs/3154

pl.lennylamb.com/#pieluszki_wielorazowe/konkurs/3157

Bardzo prosze o glosy


mówisz i masz ;) głos oddany...

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #83868 przez Martynka__89
Emme najlepiej nie zwracać uwagi. Imiona polskie są piękne, owszem zagraniczne też. A co do demota to nie trudno zrozumieć sens jego przesłania.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #85263 przez Groszek
Ja zagranicznych imion też nie lubie i nie nazwałabym tak swojego dziecka :)
Ale do Twojej córci Martela ->Vanesia pasuje :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #85277 przez martela89
No nie wyobrażam sobie żeby teraz miała mieć inaczej na imię.
A rozważałam-Julię,Oliwię,Marinę i Tamarę,no i Vanessę.
Ale mój ostatecznie wybrał Vanesskę,na początku go do tego imienia przekonywałam,a potem jak zaproponowałam Julkę,albo jakieś inne to nie było mowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #85304 przez Martynka__89
Dużo jest Julii też rozważałam to imię ale odpadło. Moja koleżanka z pracy ma syna Ksawerego ale chyba pisanego przez X i w urzędzie były problemy musiała podpisać papier że kiedyś wyjedzie za granice.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #85307 przez Groszek
Martela i tak trzymać :) Ty masz Vanessę, Emme ma Tolę a ja Michała :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #85313 przez martela89
U nas z niczym nie ma problemu ani V ani z X-ami bo jesteśmy w UE więc zgadzają się na taką pisownię.

Bo jak bym miała dać Wanessa to w życiu bym nie dała tego imienia to okropnie wygląda-zagraniczne imię i polska pisownia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl