BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

10 lata 3 miesiąc temu #832841 przez ewelinda83
Udalo mi sie dopisac post, bo ciagle mnie wyrzuca :angry:

Gosia wraca jutro to sie odezwie ( tez ma problem z wejsciem na forum ) Ola juz nie miala dzisiaj goraczki, za to Gosia jutro maszeruje po przylocie do lekarza :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833037 przez gaabrysia
Hej;)

Aisod też czuje, ze na dniach Kinia zechce wyjsc;) ja przez porodem pojechałam i miałam 2 cm a już po 3 h 6 cm.

My mamy jutro dentystę już żyje w stresie..

Wczoraj koleżanka z Anglii przyleciała na 3 tyg, ze swoją córeczka. Ale była zabawa i buziaki na dowidzenia;) do nocy chodził i cmokal tak przeżywał;) ale do niedawna tak ładnie się wszystkim dzielił, a teraż "moje" " nie" "daj".
Ciesze się bo mieszkają mniej więcej na tej samej ulicy.

Ewa jeszcze raż gratuluję;) mąż pewnie dumny;)

Obiad ogarniętych, dziecko spi chwila dla mnie ;D

Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833060 przez Wiki81
Cześć Dziewczyny,

Pewnie nie jedna z Was zauważyła, że czytam Was dosyć regularnie (mam córę w wieku Waszych szkrabów:)), ale nigdy nie miałam odwagi jakoś do Was dołączyć. Zmobilizowała mnie niestety przykra dolegliwość mojej Ali, a mianowicie to, że ma sklejone mniejsze wargi sromowe:( czytałam już taki wątek na tym forum, ale nie dowiedziałam się z niego za wiele:( dlatego postanowiłam napisać i zapytać czy któraś z Was zetknęła się z tym problemem. Może coś o tym słyszałyście? Ja już sporo o tym czytałam, ale dalej mam mętlik w głowie... jedni mówią, że konieczny jest zabieg rozcinania/rozrywanie (jak dla mnie to już ostateczność), inni, że maść z hormonami a jeszcze inni, żeby nic z tym nie robić, bo jak dziewczynki dorastają i ich organizm zaczyna wytwarzać więcej estrogenu to problem rozwiązuje się sam.

Napiszcie proszę czy macie z tym jakieś doświadczenia, będę baaardzo wdzięczna.

Pozdrawiam Was ciepło w ten zimny, ale piękny i słoneczny dzień:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833175 przez ewelinda83
Gabi jeszcze raz dziekuje :) L dumny bardzo ale jednoczesnie sie cieszylismy i smucilismy bo on oblal wczoraj swoj egzamin :( no ale to juz byla duza krowa TIR a nie osobowka ( nerwy wziely gore, bo jazdy mial bezbledne )

aisod rodzisz juz ? :blink:

Wiki mino ze mam dziewczynke to nie pomoge bo pierwszy raz slysze o takim problemie, nawet troche mnie nastraszylas :huh: sprawdze Kinge pod prysznicem.

Gdzie reszta sie podziewa, co z wami dziewczyny :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833202 przez aisod
Jeszcze nie rodzę... chyba... od wczoraj wieczorem męczą mnie skurcze, ale bardzo nieregularne. Do tego dziś doszło plamienie, chyba czop się pokazuje w kawałkach... Mała się rusza niby trochę mniej aktywnie, ale ruch jest, więc na razie czekam. Może dziś w nocy urdzę ;) Zobaczymy.

Wiki ja myślę, że popytałabym lekarza, może są jakieś maści, które nie mają hormonów, a mogą pomóc. To coś podobnego, jak u chłopaków stulejka. Z tego co ja kojarzę, ale ja mamą chłopaka jestem :)

Gabi nie stresuj się dentystą. Będzie dobrze, może okaże się, że to tylko jakieś przebarwienie. Otwieranie buzi wyćwiczone? Michał nie lubi ząbków pokazywać :P

Ewa no widzisz, to jednak to ślęczenie z książkami nie poszło na marne. Skoro angielski masz nie najgorszy ;) No ja jestem pod wrażeniem, że za granicą zdałaś prawko. Pamiętam swój egzamin i niezły stres miałam, a instruktor przecież mówił w języku polskim :P hehe

miłego wieczora

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833220 przez gaabrysia
No to pewnie jutro góra powitacie Kinie- wszystko przed Tobą w temacie dziewczencym;)

buzie to on nawet do mycia zebow otwiera przez 10 sek, a potem "walka" .. Niechcialabym też, żeby to byla taka wizyta zapoznawcza, bo to będzie się poszerzać a on do następnej wizyty i tak zapomni i będzie płacz.. A terminy takie..

I ja nie pomogę co do tematu.. Bo też mam chłopca.
Ale staralabym się wszystkie metody próbować, konsultować z kilkoma lekarzami i w ostateczności podjęliśmy decyzję o zabiegu, sama jestem ciekawa co pow mi na bilansie na temat Adka interesu..

Dziewczyny mają w d... forum, czas czasem, ale muszą być też chęci..

Dorota zlamalas się na zwykłego papierosa czy ciągle na e?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833250 przez georgette102
hej

wiki nie pomogę, bo pierwsze słyszę o takiej przypadłości, ale ja pewnie też poszłabym do kilku lekarzy wysłuchać ich opinii i dopiero wtedy podjęłabym jakąkolwiek decyzję

aisod pamiętaj, żeby nas zawiadomić jak zaczniesz rozpakowywać się z dwupaku, kurcze to już niedługo, jestem podekscytowana, ty pewnie bardziej ;)

gabi nie złamałam się i bardzo rzadko przychodzi mi do głowy taki pomysł, a to już za chwilę 2 miesiące na e- miną :)

ewelinda to mieliście pretekst żeby oblewać i zalewać :) na pewno następnym razem się uda, a tobie jeszcze raz gratuluję

byłam dzisiaj po pracy na zakupach w biedronce, miałam kupić coś do jedzenia i kupiłam, ale do tego zmywacz, mleczko do demakijażu, wodę toaletową i dwa lakiery :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833268 przez ewelinda83
aisod jak to lada moment to w takim razie trzymam kciuki i życzę szybkiego, lekkiego rozwiązania :kiss:

Dorota byl tylko wzniesiony toast, ale w likend sie nadrobi ;)
Dzielna dziewczynka z ciebie, oby tak dalej :) a ze tak spytam :blink: widac oszczednisc przy tych e-papierosach ?
Moja mama jest nałogowa i za nic nie darady jej przekonać do e- fajki :angry: mówi, ze pali bo lubi :(

Gabi trzymam kciuki za wizyte, oby obylo sie bezproblemowo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833277 przez georgette102
Ewa oszczędza się sporo, na początku trzeba tylko zainwestować w sprzęt, najgorszy jest pierwszy tydzień, a później nawet nie ciągnie do zwykłych papierosów, ja też lubię palić i e-fajek jest naprawdę wystarczający

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833361 przez gusiag
hej
ja już z Olą w domu.
Ja chora. Mam antybiotyk przepisany na gardło. Do tego boli mnie głowa i mam katar. Oli gorączka trwała noc i dzień, nie wiem czy od choroby, czy od zębów czy z przegrzania. Mam nadzieję, że nic jej nie jest. Lot jak zwykle taki sam, totalnie na luzie jak w aucie czy pociągu. Pobyt mimo choroby udany bo byłyśmy dwa razy na plaży, raz na starym mieście i z siostrą spędziłam czas :) Ola uradowana bo to jej ukochana ciocia, spacerki i karmienie kaczek i łabędzi bardzo jej się podobało. Tacie po przylocie powiedziała "tęskniłam za tobą" :) zdjęcia widziałyście więc nie ma co więcej opowiadać.



witam nowe dziewczyny na forum

Aisod trzymam kciuki i czekam cierpliwie na wieści :) całujemy mocno
Gabi będę też czekać na info co u dentysty! trzymajcie się dzielnie
Ewa gratulacje raz jeszcze za prawko! i dzięki za przekazanie dziewczynom info o mnie :kiss:
Dorota a jak twoje samopoczucie po 30tce? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833370 przez marigra
czesc dziewczyny

znalazlam chwilke czasu ale przyznam ze jest ciezko....doba za krotka..

u mas narazie ok Zuza chodzi do zlobka ja non stop w pracy pozniej zakupyjakies sprzatanie omoc mamie i jest wieczor kapanie usypianie a pozniej to juz padamy...

Ewa- jeszcze raz gratuluje prawka!!podziwiam ten ruch lewostronny..

aisod- no jak nic sie zaczyna;-) skoro juz czop zlazi tzn ze powoli sie szykujesz...konicznie daj znac

gosia- zdjecia super...bawcie sie dobrze...kiedy wracacie? jak zdrowko?

gabrysia- z calym szacunkiem ale niestety nie kazda z nas ma duzo czasu wolnego wiec nie pisalabym ze dziewczyny maja forum w d.... mysle ze kazda sie stara jak moze odzywac....

emma-jak remont sypialni?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833386 przez gaabrysia
Dam znac jutro co u dentysty, idziemy na 16,30.

Gusiag zdrowka!

Marigra bez urazy, rozumiem Twoja sytuację. To mialobyc taka motywacja ;) i patrz chyba podziałała trochę;)

Ewa ja myślę, ze to duża oszczędnośc, wydajesz 20 zl na 1,5-2 tyg. A nie prawie 20 codziennie..
My dziadkowi kupiliśmy, pali. Ale popilam też zwykłego od czasu do czasu ale to i tak jest sukces.
Ja też bylam nałogowa polaczka ładnych parę lat i gdyby nie ciążą pewnie by mi do głowy nie przyszło rzucić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #833496 przez ewelinda83
Czesc :)

Noc spokojna, Kinia spi dalej a ja sie szykuje do pracy :)

marigra duzo sily, dzielnie sobie radzicie. Ty musisz byc twarda i wspierrac mame tak zeby ona miala sile walki :kiss: buziam was i pisz do nas w miare możliwośći :blink:

Dorora, Gabi zaczynacie mnie przekonywac do tego e-fajka i chyba sama go kupie mamie a noz sie do niego przekona :S
A od jakiego nr olekja zaczac :unsure:
Gabi daj znac jak po wizycie ?

Gosia fajnie, ze juz jesteś :) moze tobie uda sie przywołac tu porzadek :silly:
Zdrowiej :kiss:

Dziewczyny ten ruch lewostronny nie jest raki zly :) ale ja sie z nim oswajalam kilka lat ( jako pasazer ). Mam chwilowy problem jak jade do PL :huh: potrafie kierowcy spytac czy jedziemy po dobrej stronie :P ale po chwili sie przestawiam, i tak samo jest jak wracam z PL do IE :ohmy:
No dla was jak nie macie obycia z ta strona bo moglby byc chwilowy szok :huh: jazda, ronda ... wszystko pod prad hehehe :)

A tak na marginesie u was snieg a u mnie kolejna powodz, centrum miasta zalane :ohmy: wieczorem sprobuje wam zdac mala foto relacje :blink:

Milego dnia :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833542 przez gaabrysia
Hej,

Ewa ja zaczęłam od 8, a teraz pale caly czas 18. Można też mieszać.
Czekamy na relacje, u nas słońce i podobno na plusie. Wieć zaraz jemy śniadanie i idziemy do parku.


Żyje w stresie, a najbardziej się boję ze młody nie da sobie nic zrobić;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833572 przez marigra
czesc laski

dzisiaj nawet w dobrym humorze jestem, bo wczoraj mam odebrała wyniki i badania już się nie pogarszają, wiec mam nadzieję, że choroba się zatrzymała i uda się ją zwalczyć....warto wierzyć w każdy cud:)

gabi - nie stresuj się bo Adrian to na pewno wyczuwa...a po co ma się biedny denerwować...
a co do twojej opinii oczywiście odebrałam to osobiście, bo czytam Was na bierzaco ale już cczasami nie mam nawet siły nic odpisac:)


Ewa - no ja to bym zawału chyba dostała tam u was... na samą myśl ciepło mi się robi - wyobraziłam sobie jazdę rondem w ruchu lewostronnym ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl