BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

10 lata 2 miesiąc temu #834516 przez emma
Ewcia, jestem spokojna :) ja rozumiem, ale to chyba jasne, że mi najbardziej zależy na wyleczeniu :-) gin uznała, że to co mi dała, wystarczy, a jeśli jie, będziemy drążyć temat dalej.

Wróciłam od internisty -mam zwolnienie do środy... Zosi dałam nurofen i do jutra będę obserwować, innych objawów na razie nie ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834525 przez mariola2041
ja po wizycie i maluszek bardzo ładnie rośnie wszystko w porządku ale jeszcze nie widać tu czy chłopiec czy dziewczynka więc czekamy ja też czuję się dobrze..

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834534 przez ewelinda83
emma zdrowka zycze i tobie i Zosi :kiss: mam nadzieje ze drazenie tematu nie bedzie potrzebne :blink:

Mariola maly uparciuch nie chce sie pokazac ;) na kiedy masz termin ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834544 przez mariola2041
23 czerwca

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #834605 przez asiula2134
/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #834639 przez gaabrysia
Asia walcz z zebem i odwiedz dentyste. Pamietam ze i mi i J jak bolał w zależności co się działo pomagał żel dentosept, on jest taki trochę znieczulajacy, pisze bo może Ci pomoże, chociaż nie wiem co Ci dolega..
A za Kapiego trzymamy kciuki, dzielny z niego chłopiec wieć będzie dobrze.
Wrzuc jakies zdjęcię jego, dawno go nie widzialysmy. Po raż kolejny się powtarzam;)


Dorota fajnie, ze jesteś usatysfakcjonowana praca, zazdroszcze;))

Mi do 30 jeszcze brakuje, chociaż się zayrzymalam dawno temu i jak ostatnio miałam na wadze wiek ustawic to przezywam do tej pory szok jak na nią staje;)
Grunt, ze czujemy się młode:)

Gusiag jak tam się czujesz?

Mariola dzidzia w niepewności trzyma rodziców;) kiedy teraz masz usg?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834727 przez mariola2041
teraz to dopiero pod prawie koniec bo ja tylko mam trzy

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834916 przez ewelina.zak.1991
Czesc dziewczyny :) Meli i wiki wutajcie ;) u nas wszystko w porzadku, przepraszam ze nie pisze na biezaco a siedze np na faceboooku ale mam teraz co tydz zjazdy i kazda wolna chwile poswiecam nauce bo urwanie glowy:/
ale czytam was codziennie :) myslalyscie juz o prezentach dla dziecie na 2 urodziny???? podajcie jkaies pomysly...

Moje maleństwo !!!:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #834928 przez meli1990
ewelina.zak.1991 napisał:

myslalyscie juz o prezentach dla dziecie na 2 urodziny???? podajcie jkaies pomysly...

Witam
Ja kupiłam mojemu synkowi takie puzzle drewniane z alfabetem i kotka maskotkę bo uwielbia kotki i jeszcze się zastanawiam co mu też kupić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #834933 przez asiula2134
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #834934 przez gaabrysia
Hej

Na początku, Gusiag?? Gdzie Ty się podziewasz? Wszystko ok?

U nas będzie przede wszystkim rowerem biegowy, kask- bo ukradli;( i klocki duplo, mamy wiadro ale je bardzo lubi;)
Te duże już w ogole go nie interesują.Może jakies nowe kredki, książeczki. U nas jeszcze jest trochę czasu, chociaż pewnie szybko zleci.
Szukałam ostatnio tych kregli.. Ale nie znalazłam.

Poranną zabawa; zawieszone wiadro do piasku na krzeszlo i rzucanie pluszowa piłka;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834935 przez Wiki81
Napisać coś o sobie... hmmm... ciężka sprawa ;)
Imienia i wieku chyba się domyślacie :) mieszkam w tym samym mieście co gaabrysia i emma. Od kilku lat jestem szczęśliwą mężatką a od prawie dwóch zmęczoną, ale równie szczęśliwą młodą ;) mamą :) Obecnie wykonuję zawód pełnoetatowej kury domowej :), bo jestem na urlopie wychowawczym, ale oczywiści w przyszłości mam zamiar wrócić do świata moich cyferek,tabelek,raportów itp., ale zanim to nastąpi chciałabym jeszcze nieco powiększyć swoją rodzinę :)

Jeśli chodzi o moją córę, to fajna z niej dziewczynka, ale straszna łobuziara, nerwus i nie potrafi nawet na chwilę grzecznie usiąść na pupie :) nawet jak ją karmię to trzeba za nią biegać, bo siedzenie w miejscu dłużej niż kilka sekund jest dla niej awykonalne :)
Jeśli chodzi o rozwój to chyba jest takim normalnym prawie dwulatkiem :) gada już całkiem dużo, ale nie tak fantastycznie jak Ola :) to chyba tyle...

A teraz spadam coś zrobić, póki jeszcze łobuziara śpi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834944 przez gusiag
jestem Gabi dzięki że pytasz
mi jest lepiej ciut, ale Ola kaszle w nocy i ciągle się odkrywa więc śpię tak że co godzinę wstaję i przykrywam a jak kaszle to słyszę i też nie śpię. Pytałaś czy mój R ma wolne, on jest w trakcie otwierania tej kancelarii i jeszcze jest w domu czasami, niedługo ma przysięgę i nie będzie go już całymi dniami jak to ruszy.
Mariola fajnie, że maluszek zdrowy :)
Emma a jak sytuacja zdrowotna u Was?
Asia co z zębem, żeby ketonal nie pomógl to dziwne :( no i jeszcze ten biedny Kapi, co to wszystko oznacza bo ja nie wiem za bardzo?
Ewelina z tego względu że Oli urodziny za 10 dni to mam już gotowy prezent, rowerek biegowy od nas, od babci jednej laptop do nauki literek, cyferek i kolorów a od drugiej to nie wiem pewnie przyjdzie paczka, od cioci dostała już książkę z puzzlami taką 2w1 z Mają.
Będzie tort ze zdjęciem Oli i jakieś baloniki itp, dzieci chyba nie będzie, jedna już odmówiła...
Meli to też fajne pomysły na prezent
Wiki witaj raz jeszcze, to wiemy już o Was ciut więcej :) miło nam teraz tylko musisz pochwalić się jak twój słodki łobuz wygląda Meli Ty to samo, wstawcie zdjęcia dzieci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834951 przez emma
czesc!

u nas tak sobie, Zosia dluzej pospala, ale nie chciala drzemki, goraczke ma miedzy 37 a 38 i jest troche placzliwa :( zaraz wybywamy do lekarza...

Aisod to chyba juz urodzila, co? :lol:

Gosia, dobrze, ze juz lepiej u was! prezenty fajne, a urodzinami sie nie przejmuj, najwazniejsze, zebyscie wy byli zdrowi i w komplecie! :kiss:

Asia, sama raczej nic nie poradzisz, lec do dentysty jak najszybciej! :kiss:

Wiki, szkoda, ze wczesniej sie nie ujawnilas, byloby wiecej osob na urodziny, spacery i kulki, no ale wszystko jeszcze do odrobienia :lol: w jakiej dzielnicy mieszkasz? no i popieram z tymi zdjeciami, wrzucaj! :)

Ewelina, ja jeszcze nie mam pomyslu na urodziny, na pewno zamowie jakis fajny tort, ale co do prezentu to nie pomoge, Zosi pewnie tez, tak jak Gabi, dokupimy klocki, poza tym ma duzo zabawek, wiec nie wiem, moze jeszcze taka duza pilke do skakania :)

Meli, daj znac w niedziele, jak potestujesz, moze sie udalo! :lol: prosba o zdjecia aktualna :)

milego dnia!
ja troche poleguje i podsypiam... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #834963 przez gaabrysia
Gusiag może tylko jedna odmówiła, pow dlaczego? Swinia! Dziecku się nie odmawia w takich sytuacjach..

Jarek też niestety odkąd ja siedze w domu więcej pracuje ...;(

Wiki pisz koniecznie skad jesteś;)))? Może faktycznie będzie okazja spotkać się w większym gronie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl