BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

10 lata 1 miesiąc temu #866262 przez aisod
Dziękujemy bardzo za życzenia :)

Dorota zdrówka życzę!

Później wpadnę, jak się uda ;) Jeśli dam radę to wrzucę jakieś zdjęcia :)

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866283 przez ewelinda83
Dorota zdrowka kochana :kiss:

mam problem z Kingi kupkami :huh: robi co dwa, trzy dni i za nim zrobi trzyma sie za dupke i mowi ze ja boli, po jakims czasie juz nie wytrzymuje i musi zrobic ale z wielka meka :( kupy sa twarde, okragle wielkosci nektarynki :dry:
jak myslicie co moze powodowac takie kupy i co jej podawac zeby wrocily do normy :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #866285 przez martyna123
kl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866321 przez ewelinda83
Martyna dzieki :) pupke smaruje jej wazelina, i poki co nic tam sie nie dzieje ale boi sie juz robic bo ja boli :(
jaki masz syrop ?

gdzie jest reszta ?
Gosia widzialam cie na fejsie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866342 przez martyna123
Syrop nazywa się Lactulosum Hasco bardzo słodki syrop o smaku pomarańczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866365 przez emma
czesc, kochane! :)

na poczatku przeprosiny dla dzieciaczkow, ktorych urodzinki mi umknely! :(

zbiorowe STO LAT spiewam!!! :lol: rosnijcie zdrowe i wesole!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Ewa, na zatwardzenia u dzieci soczek jablkowy, tak jak Martyna radzi. Zosia poje codziennie z woda i nigdy nie bylo problemu z kupkami :) oby Kingusi szybko sie unormowalo! :kiss: a jak tam twoje nastroje, lepiej juz? praca sie nie rpzejmuj, nie ta, to nastepna, ja zawsze tak sobie powtarzam, jak cos idzie nie tak ;)

Dorota, na szczescie marzec jutro przechodzi do historii :laugh: mam nadzieje, ze wraz z nim wszelkie choroby i infekcje, bo ilez mozna??? :unsure: mi tez jeszcze kaszelek zostal, ale juz jest ok, za to M sie rozlozyl koncertowo w piatek, akurat na moj wyjazd :( niech juz ta wiosna przycodzi!

Aisod, czekam na zdjecia slicznych maluszkow! :lol:

gdzie reszta? :unsure: budzimy sie po weekendzie! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #866382 przez ewelinda83
emma moj humor jak hustawka, jutro mam dostac @ wiec hormony szaleja :angry:
jutro tez mam spotkanie z prawnikiem w sprawie pracy i zobaczymy co mi doradzi, a przede wszystkim czy mnie utwierdzi w tym ze to ja mam racje :dry: bo moge zle pewne sprawy interpretowac :dry:
znowu mam po dziurki w nosie tej Irlandii, czekam tylko az L zrobi te tiry i bedziemy myslec co dalej :(

Kinga pije duzo sokow i roznych plynow, ale ostatnio dostawala inne niz jablkowe, dodatkowo moja mama ja faszeruje po kryjomu slodyczami, a ja jej na drzemki wprowadzilam zwykle mleko :huh: wiec pewnie cos nie jest do konca przez nia przyswajane :dry:
podajecie juz zwykle mleko ? Jak je przyrządzacie ???

ja wzielam sie za porządki w szafach, u Kingi i u mnie juz posegregowane, jeszcze zostalo posprzatac u L ;)

pozwole sie pochwalic Kini pysznym tortem :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #866402 przez emma
Ewcia, nie krajaj, bo moze w ogole @ nie dostaniesz i bedzie fajnie :lol:
co do sokow to wlasnie o te jablkowe mi chodzilo albo moze i zwykle jabluszko podawac codziennie, jesli lubi, wiesz, jak w tym powiedzeniu "one apple a day keeps doctor away" ;)
a jesli chodzi o mleko krowie, nasza pediatra mowila, ze do 3 roku zycia do picia nie jest wskazane, chyba ze w przetworach: jogurtach, omletach, serach i takie podajemy, a do picia MM. podobno to krowie, nie dosc, ze bardzo uczula, to jeszcze ma znacznie mniej wartosci odzywczych niz MM, ale mozesz dopytac pediatre sama. no i jak ktos nadal podaje MM, na bilansie mowili, zeby tej witaminy D juz nie podawac, bo w MM i tak jest duzo, a nadmiar tego tez niewskazany jest :).

odliczam minuty do domu :laugh:

/edit. tort ZABÓJCZY!!! :lol: daj kawalek!!! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #866424 przez ewelinda83
emma dziele sie torcikiem :) jeszcze zostalo i co chwile sie objadam :silly:
ja dalej daje MM, tylko na drzemki zaczelam jej dawac 120-150 ml zwyklego, ale chyba zrezygnuje i będę obserwowac czy sa postepy kupkowe. owoce je codziennie, a to jablko, sliwka, gruszka, banan wiec moze to te mleko i potajemne slodycze :huh:

jak bylo w Krakowie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866436 przez gusiag
Ewa i co robiłam na tym fb? ;)
jabłko dobre na wszystko tak jak mówią dziewczyny, Ola zjada jabłka, lubi. My nie mamy takich problemów, u nas można powiedzieć na odwrót bo 1-2 dziennie i hop siup i jest.
a tak u Was może być od słodyczy, niestety znów musisz pogadać z mamą, bo krzywdę dziecku robi :(
powodzenia z pracą i prawnikiem!
Emma dobrze, że wróciłaś cała i zdrowa :)
Aisod koniecznie wpadaj i dawaj fotki :)

ja ciągle jak jestem przy kompie to albo robię zdjęcia w sensie przerabiam albo stronkę albo jakieś firmowe rzeczy nasze także wybaczcie ale to że nie pracuję to nie znaczy że nie pracuję ;) też mam sporo do roboty poza opieką nad Olą, a teraz wróciłyśmy z placu zabaw Ola śpi a ja muszę zabrać się za rachunkowość firmy bo koniec miesiąca :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #866622 przez emma
oj cos sie kolezanki obijaja :blink:

Ewa, dzieki za torcik! mniaaam! przez ciebie zlamalam postanowienie postne :silly:
w Krakowie bylo szkolenie, wiec zero balowania. pierwszego dnia siedzialam 8 godzin za kolkiem, bo wyjechalysmy po pracy, czyli zrobilam swoj etat plus etat kierowcy ;) wiec zaraz padlam w hotelu, a i tak z przyzwyczajenia nie moglam usnac od 5 ;). szkolenie super, przydatne i fajne. w Krakowie duzo slonca, ale strasznie piździło :dry: bylo o wiele zimniej niz w Warszawie, ale nie bylo czasu na nic. tylko szybka rundka po rynku, szybki obiad, kupowianie magnesow w sukiennicach ;) i do domu :) nie ma czego zazdroscic ;)

no dobra, nie ma was, wiec robie 3. podejscie do 2. czesci Hobbita... :silly: moze dzis nie usne :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866899 przez gusiag
hej
ale cisza... ja wczoraj wróciłam za basenu po 22 a teraz lecę z Olą na plac i pewnie wrócimy po 19 do domu, także będę wieczorem
Ewa i Ewelina torty świetne, a Wasz Ewelina taki oryginalny z tymi autami, bombowy! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867026 przez ewelinda83
No Gosia plac zabaw do 19 :ohmy: to u was pewnie dalej pogoda piekna, wiosenna :) my wlasnie wrocilysmy ze spaceru, a zmarzlam jak diabli :angry:
Kupilam Kindze syrop Duphalac/Lactoulosum moze cos jej pomoze przy tych kupkach, bo od rana chodz i trzyma sie za pupke i mowi ze boli pupka i brzuszek :(
do mojej mamy niestety nie dociera to ze dziecko ma problemy i ze ma jej nie dawac slodyczy :angry: nawet przed chwila ja sie pytam jej czy moge podac syrop z mlekiem a Kinga mieli cos w buzi, pytam co masz a ona ze czekoladke od babci :ohmy: :angry: no kur.... rece opadaj .... bo jedna jej nie zaszkodzi, ja was trojke wychowalam bla bla bla ....

emma dotrwalas do konca Hobbita ?
Ja wczoraj zniknelam na spotkanie z kolezanka ze szkoly sredniej, przyjechala do mnie do miasta na jakies szkolenie z pracy. Bylo milo, nie widzialysmy sie ok 10 lat ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867081 przez georgette102
emma zanim marzec przeszedł do historii dał nam jeszcze jednego kopa w tyłek, wczoraj Maja dostała wysokiej gorączki 40 st i musieliśmy jechać na pogotowie :( dostała antybiotyk i dzisiaj wygląda już lepiej

ewelinda na twoim miejscu pewnie udusiłabym mamę, ale nie mogę ci takich rzeczy podpowiadać, bo w razie czego dostanę działę za współudział lub przynajmiej podżeganie :silly: a tak poważnie to współczuję i podziwiam, że jakoś to wytrzymujesz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867096 przez gusiag
nie no Dorota dramat jakiś :( co jej jest, na co antybiotyk?? a Tobie przeszło??

Ewa ja pierdziele Twoja mama zachowuje się jakby sama miała 2 lata :(

pogoda u nas boska, Ola w długim rękawku biegała a ja w krótkim, no i wszystkie dzieciaki wyrozbierane i bez czapek bo nawet ruchu powietrza nie ma, przyszłyśmy do domu na obiadek i drzemke i zaraz wyruszamy dalej na plac. a jutro kurs na basenie Oli i też plac zabaw po pływaniu. Fajnie jest. oby tak się utrzymało długo, zieleń inny kolor już ma:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl