BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #859146 przez Tee
hej
rzadko kupuje torty i uważam, że ceny są masakrycznie wysokie i nieproporcjonalne do smaku :blink: jednak dla Zuzi wszystko :laugh: ja osobiście za tortami nie przepadam.

a tak po za tym to Kinia śliczniutka (jak wszystkie dzieciaczki na forum i nie tylko) :kiss: :kiss: buziole od ciotki...
a na pytanie niestety nie odpowiem bo zawsze są dwa wyjścia a w sytuacji gdy nie znam szczegółów nie wiem co poradzić - musisz to przemyśleć i tak jak mówi twój mąż, sama zadecydować

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859180 przez ewelinda83

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

dzieciaki przesliczne, Misiek ma fajne wloski :) ale fajnie ze masz parke w domu :)

Ale fajnie byc w domu poznym popoludniem a nie w nocy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859268 przez georgette102
aisod Kinia przesłodka, jeszcze kilka miesięcy i się wyśpisz :silly:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


wiki współczuję Ali naprawdę, to musi być straszne jak widzisz jak mała się męczy, fajnie, że sama upieczesz tort, ja nawet bym się na to nie porwała, ale ja nie mam takich zdolności jak ty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859484 przez ewelinda83

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859496 przez gaabrysia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859678 przez marigra
czesć dziewczyny

ja was oczywiście czytam ale brak czasu na odpisywanie...

emma, meli- trzymam kciuki żeby tym razem się udało

Aisod - kiniulka sliczna, podobna do brata:D fajna kruszynka

gabi - Twój Adrianek też słodziak, prawdziwy przystojniak:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859794 przez Wiki81
Ewa tak, robiliśmy Ali testy alergiczne z krwi i trochę później takie płytkowe, które się przykleja na plecy, ale to było jakiś rok temu a niestety z alergiami u dzieci bywa tak, że z jednego alergenu wyrastają a zaczynają być uczulone na coś innego :( musimy jakoś w najbliższej przyszłości zrobić jej jeszcze raz te testy i zobaczymy co wyjdzie. Ja używałam maści ze sterydem tylko w baaardzo awaryjnych sytuacjach, bo sterydy niestety nie są wskazane u tak małych dzieci a poza tym mają taki minus, że bardzo szybko działają, ale po odstawieniu w ciągu 2 dni skóra znowu wygląda tak jak przed użyciem sterydu. Teraz Ali skóra w porównaniu do tego co było kiedyś to wygląda cudownie! :) Dlatego cały czas wierzę, że ona z tego wyrośnie, ale jak dopadają ją takie gorsze dni, że na skórze znowu coś wyłazi to mnie dopada dół :dry: ale od razu wtedy myślę sobie tak: 'Kobieto są dzieci z gorszymi schorzeniami, wadami genetycznymi, wadami serca, autyzmem itp.' i stawiam się do pionu i walczę dalej :) no ale chwile zwątpienia miewam.
Teraz wszystko wróciło znowu do normy i jest ok :)

aisod Kinia śliczna! Nawet się nie obejrzysz a będzie taka duża jak Misiek i wtedy się wyśpisz za wszystkie czasy :) Życzę Ci duuuuużo siły i jak najwięcej przespanych nocy :)

A u nas dzisiaj piękna pogoda! Normalnie wiosna! :)

Miłego dnia Laski :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859822 przez aisod
Dzień dobry!

Wszystkiego najlepszego dla kolejnego dwulatka! Sto lat Adrianku!

Ja dziś znów nie wyspana ;) Michał dziś wstał o 5 rano :/ Normalnie wstaje coraz wcześniej... Dobrze, że chociaż zbliża sie zmiana godzin to będzie lepiej wstawać tak wcześnie :D

Dziękuje za miłe słowa o moich dzieciakach :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No nic trzeba się wiosną cieszyć! My już dziś prawie 4 godziny na polu z przerwą na cyca :P Oby jak najdłużej było ciepło, bo w domu już cieżko wysiedzieć, a tak przynajmniej Misiek sie wyszaleje :)

Miłego popołudnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859825 przez gusiag
cześć wszystkim
u nas dziś nie wiosna a lato, ja w topie chodziłam a Ola w samej bluzce, przypiekło ją ciut na buzi. Teraz śpi. Ale pogoda niestety się zmieni i już w niedziele i po niedzieli kilka dni ma byc paskudnie i około 5 st tylko...

Adrianek rośnij zdrowy i radosny, miłego dzionka i pięknych prezentów :kiss:

Aisod piękne masz dzieci! dziękujemy za zdjęcia :) życzymy Ci lepszego spania, ale chyba i tak jest nieźle :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Tee oby tort był smakowity i warty ceny, będzie dobrze, a urodziny dziecka są raz w roku to nie myśl o cenie, bo jeszcze nie wyjdzie i będzie gorzej ;)
Wiki musisz być dzielna razem z Alą, będzie dobrze, z wiekiem będzie znikać poza tym im będzie większa tym większy wachlarz lekarstw będzie dla niej dostępny.
Ewa Gabi a co to za uśmieszki były rano? wiecie coś czego my nie wiemy?? :)
Marigra witamy i Ciebie, szkoda że nie masz czasu.

my dziś idziemy na basen, na dworze pięknie i póki Ola czuje się dobrze, a na dworze nie leje i nie wieje a tak ma być za kilka dni to nadrobimy tą środę co nie byłyśmy na kursie. Ja pójdę na swój fitness a Ola z tatą na basenie obok pomachają nóżkami :)
Dziś na dworze super, dzieci poszalały, Ola śpi, ja zrobiłam zupę i naleśniki i przed 17 pojedziemy rowerami na ten basen.
Jutro idę pierwszy raz robić niemowlakowi zdjęcia, zabiorę całą masę rzeczy i zobaczymy co z tego wyjdzie. Drugie dzieciątko do nauki i portfolio dziś właśnie idzie na świat, 3 tyg za wcześnie ale to chyba nic groźnego. Już od 6 czekamy na wieści ale jeszcze nic się nie urodziło.. Dzieci na placu będą miały niedługo "braciszka".
ok oglądam skoki w Planicy :) miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859827 przez Wiki81
A ja gapa przeoczyłam, że Adrian dziś świętuje swoje 2-gie urodziny.
Sto lat dla Ciebie Adrianku! Rośnij zdrowy i szczęśliwy! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #859897 przez ewelinda83
Adrianku wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, rosnij zdrowo i szczesliwie :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859929 przez emma
Sto latek, uśmiechu, zdrówka i cudnych prezentów dla Adzika z okazji drugich urodzin!!! :kiss: :kiss:
Urodzinowe uściski ode mnie i Zosi!
:lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860059 przez ewelinda83
wiki oby, Ala szybko wyrosla z tych alergii :kiss: ten moj chrzesniak dzisiaj byla znowu w szpitalu, bo jak tylko leki sie skonczyly to te dziadostwo mu wrocilo :( wiec podobna sytuacja jak u was :dry: tyle ze on ma juz 12 lat a chorubsko od 3 roku zycia :(

Gosia widzialam twoje zdjecia i jestem strasznie zazdrosna o slonko :( ty juz prawie w neglizu chodzisz a ja dalej w kurtce zimowej :(
aaa i figura tez niczego sobie ;)
jak Oli idzie jedzenie ? Bo ja musze Kinge pochwalic, ze od czasu kopytek ... je bardzo ladnie domowe jedzonko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860089 przez gaabrysia
Ja tylko na szybko;)

Bardzo dziękuję w imieniu Adrianka, przesyła wam buziaki;*

Cały dzień na dworzu ja padnieta, a młody mógłby siedziec do nocy;)

Już mi jedną koleżanka ta z Anglii bo pluta mają niezłego..
No ale kogo by nie było, młody na pewno będzie szczesliwy;)

Dziś wszystkim ba placyku mówił, ze ma urodziny i ze jutro będzie imprezka;) ale jak pytam czy chce nowi nie, tort- nie, goscie- nie,prezenty- nie;) czyżby bunt;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860241 przez ewelina.zak.1991
U nas zapalenie oskrzeli:/ wiedzialam ze jak juz katar to id razu cos powaznego zlapie... Teraz w nocy dostal goraczki jest wpol do 3 w nocy a my nie spimy od 1... A o 4.30 musze wstac bo wpol do 6 mam pociag do szkoly.. Musze jechac bo mam 2 egzaminy... ja nie wiem jak ja bede myslec tam... Nie dosc ze chore dziexko zostawiam to jeszcze tyle godz niewyspania... jak sobir pomysle to mi sie plakac chce... Ale wroce jod razu po egzaminach , na 16 powinnam byc w domu. I jesli nadal bedzie goraczkowal to w niedziele nie pojade wogole...

Moje maleństwo !!!:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl