BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

10 lata 1 miesiąc temu #867136 przez ewelinda83
Rece opadaja, juz trace nadzieje na spokojne zycie :( przez te sytuacje z mama niestety Kini sie obrywa :(

Dorora co Maje tym razem dopadlo ?

Gosia lapcie slonka jak najwięcej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867356 przez gusiag
do domu dotarłyśmy po 20 bo poszliśmy we trójkę na lody prosto z placu zabaw :)

co u Was???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867376 przez Wiki81
Witam się z Wami po dłuższej nieobecności :)

Na początku w imieniu Ali bardzo dziękuję za życzenia i wszystkim maluchom, których urodzinki umknęły mi w między czasie, życzę przede wszystkim dużo zdrówka i szczęścia!

Ewa my niestety też mamy problem z kupkami i z tego co ja już zdążyłam się zorientować to warto podczas takich problemów ograniczyć w diecie malucha ryż i banany. Innych złoczyńców nie znam ;) a co do czekolady to nie będę się wypowiadać czy powoduje zaparcia czy nie, bo Ala nie zna jej smaku a zaparcia ma :( a najgorsze jest to, że soku jabłkowego (i ogólnie żadnego soku) nie chce pić :( pije tylko wodę i rooibosa z żurawiną :dry:

Dorota duuuużo zdrowia dla Was!

Przepraszam, że reszcie nie odpiszę, ale niestety nie za bardzo mam jak nadrobić zaległości w czytaniu, bo praktycznie przez całe dni jesteśmy z Młoda same a komputera przy niej to raczej nie da się otworzyć, bo od razu pcha się na kolana i pstryka tymi swoimi małymi paluchami w klawisze :)

Jak mi się uda to pochwalę się jutro naszym tortem, który co prawda nie był tak fantastyczny jak chociażby Ewy, ale co tam, zły nie był :) i całkiem smaczny :)

A teraz spadam, bo już 23 a ja mam jeszcze górę rzeczy do prasowania :(

Dobrej nocki życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867413 przez ewelina.zak.1991
Gosia dzieki ;) mial byc tir na torcie ale nie moglam znalexc odpowiedniego i w koncu kupilam pociag bo tez uwielbia albo auto. I panie cukiernixzki mialy wybrac ktory bo myslalam ze pociag sie nie zmiesci .. To zrobily tort ponas 2kg i obydwa sie zmiescily. Jismy go 3 dni :p ale pyszny byl malinowy :) co do wygladu to tort na roczek bardziej mnie zachwycil ale ten tez byl ok ;) a Kinii tort po prostu super :)
przyjecie ok, takiw salatki pyszne mi wyszly jak nigdy :) nawet tesciowa chwalila :p haha
a Michas caly dzien upominal sie o tort i pokazywal jak zdmuchnie swiexzke a jak przyszlo co do czego to zabral bumy i tyle ;) hehe

a bylismy ba bilansie. Michas wazy 12,5 kg, 88cm, jajeczka w porzadku. Kto moze niech uaktualni bo ja na tel pisze. Aaa wlasnie co do siusiaczkow odciagacie ? Kazala mi tam odciagac i myc a ja sie boje bo strasznie plakal jak mu odciagneka i mowil potem ze mu pani ziazi zrobila w sisi...

Moje maleństwo !!!:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867678 przez georgette102
ewelinda, gusiag do końca nie wiem co jest małej, bo to T z nią był u lekarza, tamten zbadał małą, wypisał receptę i nic nie powiedział, a ten nawet nie zapytał :angry: w sumie najważniejsze, że Mai przechodzi, nie ma już takiej gorączki u mnie też już lepiej, jutro wracam do pracy

wiki dzięki :kiss:

dzisiaj T ma urodziny i w ramach prezentu umówiłam go na kurs nauki pływania, miała być niespodzianka i wszystkiego miał dowiedzieć się na miejscu ale nie dam rady iść dzisiaj na basen, więc mu powiedziałam i widać, że się ucieszył, mam nadzieję, że instruktor nauczy go pływać :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867775 przez aisod
Ja tylko na chwilkę... przperosić jak zwykle za brak czasu... Mój W chodzi na popołudniu do pracy, a rano jeździ do siostry na budowę, więc nie mam jak go wykorzystać do opieki nad dzieciakami. Zanim się ogarnę ze śniadaniem i ubraniem to już prawie na spacer musimy iść, potem obiad, teraz Misiek ma drzemkę, za to Kinga dowodzi i nie wiem ile będę mogła tu siedzieć ;). Jak się młody obudzi to znowu jakieś żarło mu muszę przygotować, potem kolacja kąpiel i spać. Jak już mi maluchy usną to ja padam na twarz, bo w międzyczasie trzeba przecież odkurzyć, wyprać, umyć naczynia itp. :P, więc wieczorem tylko wchodze poczytam co tu się dzieje i idę w kimono :D

Dorota złóż życzenia swojemu T :) Fajną niespodziankę mu zrobiłaś :)

Ewa weź normalnie kopnij swoją mamę ode mnie :P, bo Tobie nie wolno :D Ja na zaparcia polecam kompot z jabłek. Jedno albo dwa jabłka na pół litra wody, możesz trochę posłodzić nawet (będą słodycze :P ), jak nie wypije kompotu to może jej zasmakuje takie jabłko gotowane. Ja tego się opiłam teraz po porodzie i Misiek mi pomagał w jedzeniu owoców to go parę razy dziennie musiałam przebierać. Kurde najgorsze jak dziecko się boi kupy zrobić... Trzymam kciuki za poprawę.

No nic uciekam, bo mała woła... :/ Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #867790 przez ewelinda83
aisod dziekuje za twoja rade, jak i za poprzednie :) chyba przejdziemy na diete jablkowa :silly:
dobrze ze tak dzielnie sobue radzisz z domem i dzieciakami, jestem z ciebie dumna :kiss:

Dorota musialyscie zlapac jakas zaraze, ale dobrze ze juz wam lepiej :)
fajny prezent dla meza, oby sie nauczyl plywac :) za jakis czas bedzie mogl wykorzystac swoje nauki na zabawie z Maja :) sto lat dla meza :) :) :)

Wiki ja tez do konca nie jestem pewna czy czekolada powoduje problemy kupkowe, ale myslalam ze wykorzystam ten fakt i moja mama przestanie na okraglo faszerowac Kinge slodyczami - niestety nie zadziałało :angry:
a swoja droga jak wam sie udalo to, ze Ala nie zna jeszcze smaku czekolady ?

ewelina zdrowy chlop z Michasia :) przy siusiaku nie pomoge bo Kinia go nie posiada :silly:

jeszcze raz dziekuje za mile slowa odnosnie tortu Kini, nam też sie bardzo podobal i smakowal :P Kinia byla bardzo zadowolona :) jak znajde chwile do wkleje jakies urodzinowe zdjęcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #867811 przez aisod
Może się uda...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

No i się udało, ale ta znów płacze, więc uciekam.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868040 przez Wiki81
aisod śliczne masz te dzieciaki! :) a tak w ogóle to ja Ciebie podziwiam, że przy dwójce takich maluchów Ty masz jeszcze czas i siłę, żeby coś tu naskrobać :)
Tort super! Sama robiłaś?

Ewa my mamy trochę ułatwione zadanie, bo Ala jest uczulona na soję, a w związku z tym, że 99% słodyczy (czekolad, ciastek, batoników itp.) zawiera lecytynę sojową, to Ala ma kategoryczny zakaz jedzenia tego a w związku z tym, że nie zna smaku tych ratyrasków, to nawet się o nie nie upomina :)

My jutro wyjeżdżamy na 4 dni do dziadków więc może sobie trochę odpocznę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868283 przez ewelinda83
aisod bardzo ladny tort, jak dla mnie bardziej cieszy zrobiony wlasnorecznie niz kupiony :) a ze ja az tak piec nie potrafie to szukalam wymyslnego kupnego :silly:
jak sie robi te cukierkowe kolory ?
dzieciaki przeslodkie :)

Wiki tak myslalam , ze to przez uczulenie :dry: no coz moze niedlugo i Ala pozna smak tego pysznego swinstwa ;) w granicach rozsadku ;)
udanego odpoczynku :)

syrop podzialal na Kinge po same skarpety :lol: mam nadzieje ze jak juz ja ruszylo to teraz bedzie z gorki i na samych jablkach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868318 przez ewelina.zak.1991
hahaha Ewelinda to niezle jak po same skarpety :) swoja droga ja yez tak mialam ostatnio ale po kolanka :P hahhaha

Aisod jaka piekna dzidzia! zazdroszcze :) Misiek tez robi sie coraz przystojniejszy, ale bedzie mial branie :D

Moje maleństwo !!!:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #868389 przez gusiag
witam Was w ten piękny gorący dzień :)
Wiki udanego wypoczynku u dziadków, wracaj do nas szybko :)
Ewelina super z tymi autami, bez urazy dla innych oczywiście ale bardzo mi się podobał! żal że nie dało się spróbować :) my z Olką takie samochodziary, żeby nie powiedzieć inaczej :)
a Michaś drobny jak i Ola :) ale najważniejsze, że dobrze wszystko!
Dorota ten Twój mąż i lekarz zresztą też to wyluzowani :) to kolejny raz jak T poszedł z małą do lekarza i wrócił bez diagnozy :D śmiesznie, oby wszystko już było dobrze! i super pomysł urodzinowy, wszystkiego dobrego od nas też!
Aisod fantastyczne dzieciaki! a o zdjęcia to nie płacz trudno, ale rozumiem, też jak mi zależy na zdjeciach a ktoś by ich nie zrobił to mam ochotę bić, czasem obrywa maż ale już się nauczył i robi najlepiej jak umie :)
i tort z traktorem mega! ale masz zdolności kochana, zazdroszczę :)
Ewa no to super, że syrop zadziałał, nawet skarpet nie żal ;)
u nas z nocnikiem jest tak, że jak goła biega to zawsze przybiega na nocnik a jak bez pieluchy a w spodniach to już zapomina że pieluszki brak i leje. A wczoraj wiedziałam, że chce jej się kupę i posadziłam ją na nocnik i w 2 min zrobiła, wstała i mówi "ojej jakaś kupa!" :)

my jak zwykle na dworze, pogoda dopisuje, niestety ma być burzowo od niedzieli, zobaczymy jak to będzie. Przyszłyśmy tylko na drzemkę do domu, i jak wstanie i zechce zjeść to wychodzimy dalej.
byłam dziś u gina, zrobiła mi cytologie, badanie piersi i dała receptę na tabletki te nowe z 4 tabletkami placebo bez hormonów.Mam te popróbować, bo się w końcu na tabsy zdecydowałam i poprosiłam o coś nowego i coś co poprawi mi cerę, bo wyglądam jak pryszczata nastolatka a nie 31 letnia kobieta :(
zobaczymy jak będę się czuła, zacznę od weekendu bo tak mam mieć okres w sobotę jakoś.
obym była tak zadowolona jak Gabi :)
no właśnie Gabi a gdzieś Ty się podziała??
Asia Tee Was też dawno już tu nie widziałam???
Marigra daj znaka co u Was??
Emma pracusiu buziaki!
Martyna co z Wami?
Meli melduj
Justyna co w domu jak sytuacja??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868417 przez meli1990
co tu meldować? @ przyszła jednak i się własnie skończyła i dalej będziemy się starać. Co do domu to chyba już pisałam ze jest już nasz i remont nas czeka ale to jeszcze zejdzie. Przez ten głupi @ już nie zdążę zaciążyć by urodzić w tym roku. przesunął mi się 2 tygodnie i myślałam że się udało tym razem ale jednak w konia mnie zrobiło. mam nadzieje następny rok będzie lepszy.

Tym dzieciaczkom co nie składaliśmy życzeń z Dominikiem
Wszystkiego Najlepszego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868526 przez emma
Ja tylko na chwilę podziękować Gosi za buziaki :-) mam taki katar, że umieram i mam ochotę oderwać sobie nochal.... ech, co za życie. .. :silly:

Idę się relaksować, napiszę jutro na pewno! Miłego wieczoru! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868546 przez georgette102
gusiag dzisiaj babcia była z Mają u lekarza, bo jednak gorączka wróciła, poznałam dzięki temu diagnozę, ma zapalenie gardła i powiększony migdał, widocznie zaraziła się ode mnie, antybiotyk który przepisał lekarz na pogotowiu nie zadziałał, więc od dzisiaj ma nowy, w ogóle wściekła byłam na lekarza, który przepisał ten pierwszy antybiotyk bo to były tabletki, których Maja nie mogła połknąć a jak rozrobiliśmy je z wodą to zostawały grudki, którymi mała się krztusiła i prawie wymiotowała, masakra była z tym lekiem, a teraz dostała taki rozrabiany w formie syropu, więc szybko wypiła i z głowy

ewelinda dobrze, że syropek zadziałał, mam nadzieję, że te dolegliwości nie powrócą

aisod śliczne te twoje dzieciaki, i ja też podziwiam cię, że tak dobrze radzisz sobie z dwójką maluchów

meli trzymam kciuki za dalsze starania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl