BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 4 miesiąc temu #282677 przez strangerwold
Nom ja też się trochę uśmiałam z waszych sposobów by dzidzia zmieniła pozycję hehe :D
Kto jak kto ale ciężarne mają najlepsze pomysły :laugh:
Ja dzisiaj z rana wstałam maluszek obudził mamusie poszłam sobie z pieskiem na spacer cieszyłam się jak małe dziecko ze śniegu :D już nawet chciałam się położyć na śniegu i aniołka zrobić ale zrezygnowałam bo bym nie miała siły wstać :D
A jak wróciłam ze spaceru to się zdrzemnęłam z dwie godzinki;))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #282703 przez Karola1990
www.babymama.pl/Smoko,przytulaki,WubbaNub-p1151.html
tu jest obrazek jak one wyglądają i są jak dla mnie przesłodkie :)

strangerwold ja tez bym teraz tylko spała. w dzien drzemka w nocy od 20 do 9 ... jak nie mam koszmarów :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #282712 przez strangerwold
ale swietne te smokiii ! :)))

Mi ostatnio cały czas chce się spać ,ale na wieczór nie zasnę wcześniej niż okolo 23 czy 24 a wstaje tak o 8,9 rano;) no i po poludniu drzemka ale dzisiaj jakos po 10 zachcialo mi się spać sobie myślę a co mam innego do roboty trzeba korzystac poki jeszcze moge:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #282746 przez marigra
ufff to widze ze nie tylko ja taka senna.

Wczoraj np. wstałam o 9 - bo przyjechał kurier, zjadłam sniadanie i tak sie zmeczyłam faktem odbierania paczki i otwierania mojej paszczy podczas sniadania, ze spalam od 10 do 13 :lol: a dodam ze noc przespałam bez zadnych problemów sennych :lol:
ale spie póki moge, bo pozniej juz nie bedzie tak kolorowo:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #282754 przez strangerwold
To ładnie Cie ten kurier wymęczył hehe :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #282756 przez gaabrysia
ja jakoś nie mogę tyle spać chociaż bym chciała, smieje się ze syn juz mnie przygotowuje do bezsennych nocy :D

bardzo fajne te smoki - chociaz ja nie kupuje i jak narazie bede twarda w tym bo wiem ,że można. a jeszcze fajniejsza stronka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #282765 przez gucha86
Super te smoczki :)
Dziewczyny ja śpię na raty, nie jestem wstanie przespać dłużej niż 4 godziny bo wstaję na siusiu a potem ciężko mi się ułożyć i mijają 2 godzinki i znowu zasypiam i tak mogłabym w kółko :)

Agnieszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #282870 przez gaabrysia
ja też .. a od kad nie chodze do pracy to nie spie po nocy, pozniej pól przechodze prze siusiam i jem i jem, nad ranem się chwilkę tylko prześpie.. a w ciągu dnia jakoś nie umiem spać..

ale mnie wzieło.. i to na placki ziemniaczane :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #282877 przez Karola1990
ja ostatnio robiłam z mięsem ... chyba z 50 placków zjedliśmy w jeden wieczór tak mi się chciało.
Mój mężczyzna jest w ciąży ze mną i tez ma zachcianki z kosmosu czasem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #282931 przez marigra
gaabrysia napisał:

bardzo fajne te smoki - chociaz ja nie kupuje i jak narazie bede twarda w tym bo wiem ,że można. a jeszcze fajniejsza stronka.



ja tez cały czas sie upieram ze wychowam Zuzie bez smoczka, ale ugięłam się i na wszelki wypadek kupiłam 1. Mam nadzieję, ze nie bede zmuszona z niego korzystać. Bo nie zawsze to co ja chce moze być odpowiednie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #282935 przez marigra
gaabrysia napisał:

ale mnie wzieło.. i to na placki ziemniaczane :D



o matenko nie piszcie takich rzeczy bo juz mi sie szperacz lodówkowy włącza:D


karola1990 - a jakie to są z mięsem??? bo ja takie stadardowe to uwielbiam, ale z mięsem nigdy nie praktykowałam hmmmmm........


wiecie własnie podsumowałam wszystkie rzeczy potrzebne dla dziecka i odkryłam ze zapomniałam o przewijaku na łózeczko.... ale szczerze zastanawiam sie czy kupowac hm..... zawsze wydawalo mi sie to jakies niewygdne, przewijanie dziecka na takiej wysokości i mam teraz dlemat czy kupować, czy wstrzymac sie... Mi sie wydaje ze wygodniej bedzie przeiwjac dziecko poprostu na lozku gdzie moge wygodnie usiasc mam duzo miejsca niz taki malutki przewijak, co o tym sadziecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #282961 przez gaabrysia
ja jednak proponuje Ci kupić. na początku kupki "musztardki" mogą wypływać, a pozniej jak już dziecko będzie się żwawiej poruszac to Ci wszystko dookoła wysmaruje :)koszt niewielki a wygoda moim zdaniem ogromna, ja córe mojej siostry tylko na tym przewijałam, łatwiej przetrzeć cerate niż uprać np całe łóżko ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #282967 przez strangerwold
Ja myślałam o przewijaku ale jednak zostaję przy tym że będę na łóżku przewijać zawsze można pare pieluch podłożyć jakby czymś miało się łóżko pobrudzic:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #282980 przez Karola1990
to takie normalne placki tylko że dodajemy do masy z ziemniaków pokrojone kawałki wędliny. Ja zawsze mam taka w lodówce którą trzeba zjeść albo kiełbasę. Ja od kiedy dowiedziałam się o tym pomyśle innych nie robię.

A dziś tatulek miał kupić dla naszej córeczki granata ale trochę go poniosło i kupił chyba cały dział z owocami.
Teraz zajadam sobie sałatkę owocową a Oleńka szaleje z radości :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #283009 przez gucha86
Też uwielbiam takie placki z wędlinką i do tego jeszcze ketchup mniam mniam.
A co do przewijaka to ja też nie kupuję, będę przebierała na łóżku na ceratce a po za tym i tak większość czasu będziemy spędzać na dole w salonie więc nie będę biegała za każdym razem na górę aby przewinąć dziecko.

Agnieszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl