BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 4 miesiąc temu #283571 przez georgette102
może faktycznie to pogoda... w sumie nie ma co narzekać, bo zawsze może być gorzej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #283577 przez Karola1990
www.wykop.pl/ramka/956837/jak-sie-robi-dzieci/

tu jest link gdzie zobaczycie jak się robi dzieci :)
rewelacja!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #283581 przez gusiag
będę uważać na siebie obiecuję :) ja mam to szczęście, że to tak niedaleko bo tylko 2 godziny autem, więc można sobie na taki wypad pozwolić. Póki jeszcze dam radę.
A co do samopoczucia to też jestem dziś jak rozmemłana - ale nie wiem czy to pogoda bo od każdej z Was odległościowo jestem dość daleko.
Idę na spacer póki chmurki na niebie nie ma ani jednej.

pieluszki też póki co kupiłam Pampers - siostra używała do swoich dzieci i z tych które próbowała te akurat nie uczulały.

Naczytałam się w gazecie o samopoczuciu po porodzie naturalnym i po cc i boję się już i jednego i drugiego!! Jak tak piszą, że wszystko Cię boli, zewsząd Ci cieknie i najlepiej to powinnaś spać to ciekawe jak się tym dzieciątkiem zająć :(

ehh.. idę na spacer
buziaki mamuśki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 5 lata 11 miesiąc temu #283596 przez asiula2134
error

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #283600 przez marigra
georgette102- ja tez niestey w nocy mam wycieczki na siusius, ale na szczescie albo moje dziecko spi, albo ja jestem tak "nieczuła", ze nie czuje ruchów nocnych (oby maała spała i ak jej zostało po porodzie:)


karola = spij ile mozesz, pozniej docenisz ten stan

wiecie a mi chyba juz macica na mozg uciska, bo zaczełam sie zastanawiać czy Pampersy które kupłam mają to wyciecie na pepek, a nigdzie na opakowaniu nie ma takiej informacji i teraz nie wiem :unsure: moze wy cos mi poradzicie, bo ja juz swiruje od tych wszystkich rzeczy.
A i poiwem wamze znalazlam fajna aukcje na allegro, gdzie chusteczki Pampers sa po 4,9. Normalnie w sklepie ok 8.5 wiec polecam sama kupiłam 10 szt.
allegro.pl/chusteczki-pampers-baby-fresh...nio-i2057327167.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 5 lata 11 miesiąc temu #283609 przez asiula2134
error

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #283637 przez karotka18
emma napisał:

karotka18 napisał:

jestem mamą marzec 2011 i jestem po cc i wcale nie jest to takie straszne jesli jestes zainteresowana moge opisac jak to było w moim przypadku


jasne, karotka, napisz, zwlaszcza jesli nie masz traumatycznych wspomnien. ciagle mam nadzieje, ze Zosia jeszcze sie odwroci (wczoraj bujalam biodrami chyba przez kwadrans ;)), ale chetnie poczytam!

Trauma tycznie u mnie to nie wyglądało :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


wrazie pytan dodatkowych zapraszam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #283641 przez asiula2134
karotka18 może Ty już jako doświadczona mama polecisz nam pieluchy na początek?? podejrzewam, że przetestowaliście trochę pampersów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #283669 przez Karola1990
ciekawe czy przebicie pęcherza boli?
ja jestem jak narazie dobrej myśli. Wyniki mam super Oleńka jest zdrowa duża i kocham ją z całego serca. Pięknie ułożyła się główką do dołu i mam nadzieję że poród też będzie tak książkowy jak wszystko inne :)
Wam tez tego życzę !

A co do marioli to ciekawe co u niej? może znaleźli nowe mieszkanie, właśnie się przeprowadzają i nie ma czasu napisać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #283672 przez karotka18
Na start poszły dada z biedronki (dla mnie leprze niż pampersy oryginalne, małego nie uczulały nic nie przeciekało) , próbowałam tez tych z rosmana ( dla mnie mało chłonne były) do nr 5 używaliśmy tylko dade biedronkową. Problemy zaczęły sie w pieluszkach nr 5 zaczeły uczulac wysypało mi synka na wzgórku łonowym zaczęłam zmieniać na pierwszy plan poszła firma pampers ale uczulenie sie pogłębiało, później przeszłam na bella happy i używam je obecnie uczulenia nie ma . tak wiec z czystym sumieniem polecam dade do nr 5 i nr 5 ale bella happy u nas tak to wyglądało ale wiadomo dzieci są różne i różnie reagują

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #283680 przez karotka18
Karola1990 napisał:

ciekawe czy przebicie pęcherza boli?
ja jestem jak narazie dobrej myśli. Wyniki mam super Oleńka jest zdrowa duża i kocham ją z całego serca. Pięknie ułożyła się główką do dołu i mam nadzieję że poród też będzie tak książkowy jak wszystko inne :)
Wam tez tego życzę !

A co do marioli to ciekawe co u niej? może znaleźli nowe mieszkanie, właśnie się przeprowadzają i nie ma czasu napisać.

przebicie pęcherza płodowego nie boli dziwne uczucie bo wylatuje z ciebie ciepła woda i nie masz nad tym kontroli( tu przydają sie podkłady te gigantyczne bella bo woda sączy sie cały czas, by nie kapało z ciebie jak będziesz spacerowac.Nieprzyjemne są badania jak ci lekarze wkładają palce i sprawdzają rozwarcie. masażu szyjki nie miałam wiec nie wypowiadam się czy boli bardziej od badanie w którym sprawdzają rozwarcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #283683 przez asiula2134
hmmm położna też mówiła o pieluszkach DADA i chyba się skuszę, kurcze jest taki wybór, że oszaleć można. Może podpowiedz nam co kupić w wyprawce kosmetycznej dla maluszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #283685 przez emma
karotka, dzieki, ze sie tym z nami podzielilas. :) umknelo mi tylko, co stalo sie z dzieckiem po narodzinach? bo tego sie troche boje... przyniesiono ci je dopiero nastepnego dnia? mialas jakies problemy z laktacja? slyszalam, ze po cc sa trudnosci w karmieniu piersia, ale nie wiem, czy to prawda... :unsure:

marigra, dzieki za link, moze sie skusze :). a te pieluchy z wycieciem na pepek to huggies newborn (kupilam 2 paczki po 27 sztuk), pampersy newborn nie maja takiego wyciecia, ale tez kupilam (72 szt.), bedziemy probowac :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #283687 przez Karola1990
ale z tego co ja wiem to dady zaczynają się o 2
Ja chyba w ty m-cu na zakupach wezmę ze dwie paczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #283703 przez karotka18
emma napisał:

karotka, dzieki, ze sie tym z nami podzielilas. :) umknelo mi tylko, co stalo sie z dzieckiem po narodzinach? bo tego sie troche boje... przyniesiono ci je dopiero nastepnego dnia? mialas jakies problemy z laktacja? slyszalam, ze po cc sa trudnosci w karmieniu piersia, ale nie wiem, czy to prawda... :unsure:

marigra, dzieki za link, moze sie skusze :). a te pieluchy z wycieciem na pepek to huggies newborn (kupilam 2 paczki po 27 sztuk), pampersy newborn nie maja takiego wyciecia, ale tez kupilam (72 szt.), bedziemy probowac :D


Po wyjeciu z brzucha pokazali mi synka nad głową wzieli go do koncika noworodkowego zmierzyli zwarzyli pediatra zbadał ubrali i dostał małego mąż mój i przyszedł z nim w tym wózku dla naworodków na sale pooperacyjną i był maluch z nami do puki mąż nie poszedł pozniej przyszło pani od noworodków i wzieła mi synka na oddział noworodkowy dostałam go dnia następnego jak przeszłam na sale ogólną z laktacją problemów nie było

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl