BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 3 miesiąc temu #292477 przez marigra
mariola - bardzo dobre informacje :) a malutka jest silna po mamie...

asia - gratulacje sesji, kolejna rzecz z głowy :lol:

a my dzisiaj skrecamy łóżeczko i pakuje torbe do szpitala :blink: a co lepiej miec wszystko w zanadrzu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292534 przez gucha86
Hej wszystkim,

Wczoraj nie mogłam do was zajrzeć bo wysypało mnie tam na dole i nie mogłam nawet siąść, oczywiście moja położna to zbagatelizowała więc cały dzień w łóżku leżałam. Może któraś miała podobną sytuację, mogłybyście coś doradzić?
U mnie noc spokojna, super się wyspałam a rano mąż zrobił mi naleśniki, pyszności.
Dziewczyny wczoraj wieczorem zadzwoniła do mnie siostra z Amsterdamu i dała mi najlepszy prezent od nie pamiętam kiedy. W tajemnicy przede mną namówiła tatę na przyjazd do nas!!! Czekałam 5 i pół roku, gadałam, groziłam, obrażałam się i nic, nigdy nie chciał słyszeć na temat wizyty u nas, a teraz nie wiem jak to jej się udało. 18 marca przylatują na tydzień, wiem że krótko ale lepiej na tydzień niż wcale. Teraz to będę miała ciśnienie aby urodzić w terminie :)

Mariolu śliczna jest twoja Zuzia i nawet nie wiesz jaki podziw mnie bierze dla niej, ona ma taką silną wolę przetrwania i walki, kurcze dzieciaczki są silniejsze od nas, super że przybiera na wadze i uczy się nowych rzeczy, zdjęcie ze smoczkiem jest boskie.

Agnieszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292539 przez aliah85
Mariola cudna ta Twoja Zosia.. śliczna i na prawdę napatrzeć się nie mogę na nią :kiss: Zakochać się można:):) i widzisz, wszystko się układa tak jak powinno;) silna i baaardzo dzielna dziewczynka :)

A co do prania w zwykłym proszku i płynie to ja właśnie używam viziru i delikatnego płynu, który praktycznie tak słabo pachnie,że jest prawie nie wyczuwalny;) najważniejsze,że rzeczy są po nim delikatne.

emma gratuluję obrony :) i asiula zaliczenia sesji;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292541 przez gusiag
dziewczynki oglądam body ze śmiesznymi napisami i chyba oszaleje jak nie kupię czegoś :)
np body z napisem "mam urodę po mamuni, a rozum po tatuniu ;)" ; "mój tata jest silniejszy od twojego", "tap madl" i wiele innych. Normalnie się zakochałam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292552 przez emma
marigra napisał:

gaabrysia napisał:

Ja nie pytałam ;) narazie nie myślę o butelkach, chociaż 2 mam .. chciałabym cyckiem na początku.. jak to będzie się okaże. proponowałabym już po urodzeniu wlać wrzątek do butelki włożyć smoka odwrotnie i tyle ;)


a to przepraszam cos mi sie pokickało ;) widać ze mi macica mózg ściska :blink:


to ja pytalam o to butelki ;)
no i w sumie nadal nie wiem, czytalam gdzies, ze trzeba wygotowac, a smoczek tylko umyc, bo moze sie zniszczyc i chyba tak wlasnie zrobie, bo mam nadzieje, ze butelka sie nie przyda, przynajmniej przez pierwsze miesiace :).

asia! gratulacje z powodu sesji! wazne, ze wszystko do przodu i teraz mozna odpoczywac. umiarkowanie, bo ja niestety jutro wracam na 2 tygodnie do pracy, ale w sumie juz zaczynalo mi sie nudzic to sprzatanie i pranie, wiec chetnie sie oderwe, a dwa tygodnie szybko zleca. a jak zleca, bede juz w 37. tygodniu - cala w oczekiwaniu :).

georgette, twoja lista nie rozni sie bardzo od mojej, choc jest lekko na wyrost (po co komu 3 koszule poporodowe, skoro w szpitalu zostaje sie 2 dni? - przynajmniej u nas). chociaz kazdy szpital rzadzi sie swoimi prawami. polozne ze szkoly rodzenia powiedzialy mi, ze u nas nie ma potrzeby pakowania wiekszej ilosci rzeczy. poza tym do naszego szpitala jade z domu 10 min., w razie czego maz dowiezie mi to i owo :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292554 przez mariola2041
nawet nie wiecie jak ona codziennie mnie zaskakuje a powoli i reszta nam się zaczęła układać...mieszkanie sobie upatrzyliśmy teraz musimy się ugadać na obejrzenie go... a Zosia to naprawdę jest małe cudeńko,tylko ma problemy z oddychaniem co mnie martwi bo większość dzieci do 1 roku umiera na tak zwany bezdech:(a ona właśnie ma takie coś i to często...

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292571 przez gusiag
Mariola nawet nie myśl o takich rzeczach, ona właśnie po to jest w szpitalu, żeby płuca same nauczyły się oddychać i dlatego jest ciągle pod okiem specjalistów. W domu byłby to problem a tam przy każdym bezdechu oni jej pomagają.
Moja koleżanka urodziła w 32 tyg - wody odeszły jej w 30 tyg a w 32 już musieli dziecko wyjąć i też miała ogromne problemy z oddychaniem, była podłączona do czegoś co pipczało jak przestawała oddychać i trzeba było ją potrząsać. Po kilku tyg wyszły ze szpitala i mała oddychała już sama normalnie i wszystko jest dobrze do tej pory :)


nie dopuszczaj do siebie takich myśli nawet na chwile..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292711 przez gaabrysia
no pewnie MAriola, głowa do góry ! ;) Zosia jest silna ..
Emma też uważam ,że troche długa ta lista..(ale tak jak pow co szpital to inne wymogi)ale żeby 10 pieluch tetrowych - tylko tyle zakupiłam i teraz sie zastanawiam, starczy czy nie ? moja siostra pow, żebym nie szalała bo na szmaty do pogłogi wykorzystam a jak na moją kieszen trochę za drogie.. ;)

ale zima! wrrr,a jutro rano trzeba jechać na badania..

nie wkurza was "lustrzyca" ? :D ja szczerze współczuje facetom którzy mają takie brzuchy , ale z drugiej str nie muszą sie golić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292740 przez marigra
gaabrysia napisał:

nie wkurza was "lustrzyca" ? :D ja szczerze współczuje facetom którzy mają takie brzuchy , ale z drugiej str nie muszą sie golić ;)


lustrzyca??? a coż to takiego??? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292768 przez mariola2041
chyba chodzi o tam na dole miejsce zarośnięte;p
ja tam dawałam radę się ogolić chodź było mi ciężko;p
a dziś was zaskoczę...moja córcia będąc u mnie na biuście szukała cyca i obracała głowę z jednego na drugiego a jak nie udało jej się znaleźć to zaczęła płakać ...trochę za wcześnie na cycka;p

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #292788 przez Karola1990
Hejka dziewczyny :)

wielkie gratulacje z okazji zaliczenia sesji i obrony :)
Dla Zosi wielkie buziaki. Jest super dzielną dziewczynką :)

ja wzięłam się za prasowanie ale po 10 ciuszkach zrobiło mi się słabo i teraz usiadłam żeby odpocząć. Jak ja to wyprasuje?
Dobrze że teraz się za to wziełam bo później mogę nie mieć siły na stanie nad tą parą buchającą z żelazka.

Moja mała nie lubi jak siedzę na krześle i ciągle kopie mnie w żebra. Czuję jak jej nóżki przebierają na zmianę. Kochane maleństwo :) Idę się położyć bo to trochę przeszkadza. :lol:

pozdrowionka dla wszystkich maluszków i mamusiek :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292927 przez gusiag
hej..
jestem nieprzytomna, spałam tylko dwie godziny :( nie mogłam spać, bolały mnie plecy i podbrzusze, brzuch twardniał a mała kopała..
na dodatek zaraz jadę na wizytę, jestem nieżywa, głodna i nie wiem kiedy będę mogła zjeść bo dziś ta glukoza :(
co za dzień się zaczyna :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292931 przez gaabrysia
Gusiag łacze się z Tobą w bólu, też po całej nocy nieprzespanej-zaczynam się zastanawiać czy mi to przejdzie :/ lece na badania, na czczo :( po glukozie Ci się odechce jeść za to dzidziuś (przynajmniej u mnie tak było) będzie cały dzień mocno aktywny ;)

Wrr jeszcze trzeba wyjść na ten mróz ;(
tak tak chodziło mi o to,że już nie widzę mojego "krocza" i jakoś mnie to wkurza! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292944 przez strangerwold
Cześć dziewczyny :)
Ja też jakoś kiepsko spałam :(
A jak już nad ranem zasnęłam to śniło mi się że byłam u ginekologa i badał mnie i stwierdził"to co rodzimy teraz dziewczynke czy za tydzien?"
A ja szok no a lekarz mi mowi że za tydzień już mogę rodzić,i mówię co jaka dziewczynka przeciez chlopiec bedzie a on mowi ze jest pewien dziewczynki :D

Zaczynam się poważnie zastanawiać czy w moim brzuszku mieszka Lenka czy Bartuś:D hmm


Aaa dziewczyny mam pytanie będę miała malowanie pokoju w przyszły weekend i zastanawiam się jaki kolor macie jakiś pomysł beżowy zielony nom nie wiem byle nie różowy bo już jest:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292965 przez Karola1990
A ja dzis się wyspałam :)
Ale wolałabym nie widzieć tego bałaganu co mam w mieszkaniu. Zła jestem na chłopaka bo nie może nawet talerza do zmywarki wstawić! wszystko zostawia na wierzchu. teraz będę sprzątać nie wiadomo ile. :angry:

Ja chyba jakaś odwrotna jestem. Jak wy się wysypiacie to ja nie. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl