BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 3 miesiąc temu #291554 przez milibryl
martyna 123:no to witak w klubie mamy takie same daty porodu,a tak swoją drogą to trochę dziwnie się urodzić 29 lutego :)
z tym napięciem brzucha to mam tak samo, od 3 dni wieczorem jak kładę się spać napina mi się brzuch tak że mam wrażenie że mi pęknie, i w dodatku kłuje mnie bo bokach tak jakby jajniki ale dziewczyny na lutowym mnie uspokoiły że to są skurcze przepowiadające, no chyba że bardzo boli to wtedy trzeba do lekarza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #291571 przez gaabrysia
hej milibryl rozgość się u nas

Emma powodzenia trzymamy kciuki ;D

poprasowałm i kręgosłup mi chyba zaraz pęknie.. jutro też mnie to czeka.. i pomyśleć ,że teraz będzie trzeba regularnie pracować :/

hmm ja za to mam tak,że mój syn chyba w poprzek się przekreca i nie ukrywam,że boli to!

"Witaj na forum ja mam termin na 29 lutego a według okresu na 8 marca. " - chodzi o wielkość dziecka? z czego ustala się inny termin niż okresu ? 8 dni to chyba spora rozbieżność .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #291574 przez martyna123
milibryl napisał:

martyna 123:no to witak w klubie mamy takie same daty porodu,a tak swoją drogą to trochę dziwnie się urodzić 29 lutego :)
z tym napięciem brzucha to mam tak samo, od 3 dni wieczorem jak kładę się spać napina mi się brzuch tak że mam wrażenie że mi pęknie, i w dodatku kłuje mnie bo bokach tak jakby jajniki ale dziewczyny na lutowym mnie uspokoiły że to są skurcze przepowiadające, no chyba że bardzo boli to wtedy trzeba do lekarza



no ja też od 3 dni mam tak szczególnie wieczorem. Mam nadzieje że to nie oznaka porodu lecz moja mama urodziła mnie w 36 tyg a mojego brata w 37 to jak pójdę w jej ślady to urodze gdzieś za 2 lub 3 tyg ;) zobaczymy jak to bedzie jak ból będzie się nasilał to zadzwonie do lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #291577 przez mariola2041
HEJ MAMUSIE JAK TAM ŻYJECIE??
JA TO CHYBA SIĘ ZAŁAMIE PRZEZ TO ŻE NIE ROZUMIEM TEGO JĘZYKA O MAŁO CO ZAWAŁU DZIŚ NIE DOSTAŁAM...BYŁAM U MAŁEJ I SIĘ PYTAM CZY DOSTANĘ JA NA PIERSI TAK JAK ZAWSZE A ONI DO MNIE ŻE NIBY Z MAŁA JEST ŹLE I ŻE JEJ NIE DOSTANĘ A TU CHODZIŁO O TO ŻE INNE DZIECKO TRZEBA BYŁO RATOWAĆ I NIE DALI MI MI MOJEJ BO GDYBY COŚ SIĘ DZIAŁO TAMTEMU TO JA BYM IM PRZESZKADZAŁA...A JA DO DOMU Z RYKIEM WRÓCIŁAM...MĄŻ POJECHAŁ I SIĘ WYJAŚNIŁO O CO CHODZIŁO...AH TEN JĘZYK;P

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #291579 przez martyna123
gaabrysia napisał:

hej milibryl rozgość się u nas

Emma powodzenia trzymamy kciuki ;D

poprasowałm i kręgosłup mi chyba zaraz pęknie.. jutro też mnie to czeka.. i pomyśleć ,że teraz będzie trzeba regularnie pracować :/

hmm ja za to mam tak,że mój syn chyba w poprzek się przekreca i nie ukrywam,że boli to!

"Witaj na forum ja mam termin na 29 lutego a według okresu na 8 marca. " - chodzi o wielkość dziecka? z czego ustala się inny termin niż okresu ? 8 dni to chyba spora rozbieżność .


tak chodzi o wielkość że według wielkości 29 luty a według okresu 8 marca lecz bardziej zawsze lepiej sie kierować datą z miesiączki moim zdaniem niż wielkością lecz może się okazać że żaden z tych terminów to nie będzie bo różnie to bywa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #291640 przez marigra
pisałam posta wczesniej i go nie widać na forum hmmm...why???? :angry: no trudno

z tymi terminami to zawsze jest ustalany +/- 2 tygodnie. Nigdy nie da sie ustali jednoznacznie stad te rozbieznosci...ja juz KTG mam od 36tyg, zeby ewentualnie byc bardziej przygotowanym. Wiadomo kazda z nas chce donosic dzidzie jak najdluzej ale nie zawsze sie da....

gaabrysia- ty tak nie szalej tak z tym prasowaniem, bo teraz powinnysmy jak najwiecej odpoczywac...ja tam wszystko prasowałam na siedzaco

a z tym brzuchem tez tak miałam jednego dnia, ze łspały mnie skurcze, brzuch twardnial nie jakos bolesnie, ale nieprzyjemnie. Miałam juz jechać na IP - ale przeszło

mariola - najwazniesze ze z malutką dobrze, kazda z nas by sie wystraszyła. Najgorsza ta bariera jezykowa. Ale moze jutro dadza ci malutka potrzymac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #291675 przez emma
na dobranoc. nie brzuch, ale: torba do szpitala - spakowana! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #291707 przez marigra
emma napisał:

na dobranoc. nie brzuch, ale: torba do szpitala - spakowana! :)



ale piekna kitka i jak pilnuje torby :lol: a powiedz dla dziecka juz tez wszystko spakowałas?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #291711 przez asiula2134
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #291717 przez marigra
no nic kochane uciekam spac - obejrze minimki i do łozka, do jutra, spokojnych kolorowych snów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #291784 przez emma
dziewczyny, dla dzidzi mam wszystko-wszystko (nie wygotowalam tylko butelki, bo nie jestem pewna, co ze smoczkiem - tylko umyc czy tez wygotowac?!? :unsure: ), a dla siebie mam wszystko oprocz koszul do karmienia, ciagle nie moge sie po nie wybrac - juz od miesiaca... :huh: . zdjecie pokazuje, ze moj kot jest naprawde dziwny, musi zbadac wszystko, co nowe i nieznane i co jego zdaniem dziwnie pachnie. raczej nie boje sie o dzidzie, bo kot jest raczej... karny :blink: . poza tym siedzi tylko w domu, nie wypuszczam go, codziennie tule i caluje i toxo nie mam. pewnie, ze bedziemy go pilnowac, bo jest strasznie ciekawski, ale bedzie musial ustapic miejsca prawdziwemu dzidziusiowi, choc moze mu sie to nie podobac :).

dobrej nocy! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #291823 przez Renia2108
Martyna kochanie ty moje :D Ja jak wiesz mialam termin z okresu na 12 sierpnia a mała sie urodzila zUSG 22 sierpnia ;)

Tak sobie tu weszlam poopodgladać co u innych mam :D

Co tam slychac ?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #291854 przez Karola1990
Hejka dziewczyny:)
Ja wczoraj miałam oglądać mimimki ale zasnełam o 9. a myślałam że jak w dzien spałam prawie 3h to wieczorem nie zasnę tak szybko.

Mała coś ruszać mi się nie chce. Głaskałam ją i nic. teraz zjadłam płatki na mleku i idę się położyć, może się odezwie do mamusi bo całą noc nie kopnęła ani razu. dziś jeszcze też nie. Stęskniłam się już.

Z tymi terminami to tak jest. Przeważnie wahania są o 2 tyg. Mi lekarz na każdej wizycie inna datę podaje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #291869 przez Karola1990
mam pytanie jeszcze. poodcinałyście metki z nowych ubranek ?
Bo ja widziałam na tych co miała moja siostra że na żadnym nie było metki.

Wiem że głupie pytanie ale wolę zapytać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #291871 przez aliah85
Karola1990 napisał:

aliah ... to niech maluszek pomieszka jeszcze jakieś 2 tygodnie. Dziś czytałam że poród w 36 m-cu jest uznawany jako normalny i dzieci już nie są wcześniakami.
Mi też się lekko oddycha jakoś, siku robię częściej ale to dlatego że pije okropnie dużo. Wczoraj wypiłam prawie 4,5l wody niegazowanej. !!! Jak bym na kacu gigancie była.

A tak swoja droga ciekawe która z nas teraz pochwali się maleństwem :)


No to naprawdę chciało Ci się pić :laugh: Położna też mi powiedziała,że do 37tyg mam się trzymać więc..będę się trzymać w dwupaku ;)
Miłego dnia Wam życzę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl