BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 2 miesiąc temu #312162 przez Karola1990
ale jestem zdenerwowana. cała noc nie spałam do pierwszej się wierciłam i wyobrażałam sobie jak ten facet mnie oblewa. później tylko czuwałam do 6 i ciągle w myślach próbowałam sobie przypomnieć tego co sie uczyłam ale nic mi nie wychodziło. Teraz spróbuje się zrelaksować trochę.
Brzuch mnie z tych nerwów boli i krocze jak na okres i w pachwinach do tego wczoraj miałam pierwszy raz te skurcze przepowiadające. Nie powiem żeby to było miłe. Oleńka też chyba się razem z mamą denerwuje bo wierci sie niesamowicie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312184 przez georgette102
strangerwold ja już od kilku tygodni liczę ruchy (tak mnie lekarz uszczęśliwił znajdując mi zajęcie) 3x dziennie po 1 godzinie

Karola1990 spokojnie, wszystko będzie dobrze, a niestety Twój nastrój udziela się córce, więc jeszcze raz... spokojnie :)

emma jak Twój nastrój? ja wczoraj osiągnęłam maximum zdołowania i przepłakałam cały wieczór, ale dzisiaj jest już lepiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312194 przez Karola1990
no niestety udziela się i to bardzo. wszystko mnie boli do tego. zastanawiam sie nad zakupem jakiś tabletek uspokajających ale szkoda mi czasu na jazdę po aptekach kiedy w tym czasie mogę się czegoś nauczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312195 przez gaabrysia
Witajcie

Karola nie stresuj się bo mi też ostatnio lekarz pow ,że mój nastrój udziela się Adriankowi - jak zaczełam panikować coś o porodzie, za to wczoraj z siostra rozmawialam i polecała cały poród być aktywną tzn chodzić skakać itd, a nie leżec i czekać.

Ja ruchów nie liczę, bo ciąglę się wierci.. chociaż nad ranem chyba śpi ,ale to dobrze bo i ja też mogę.

Ale co mnie martw od 2 dni czuję się jakbym spedziła chociaż z tydz na siłowni wszystko mnie boli rece nogi kregosłup..(jak w takiej kondycji rodzić? :/) a co dziwne nad ranem budzę się ze zdrętwiałą przynajmniej jedna dłonia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312246 przez gusiag
Dziekujemy za gratulacje. Ola czuje sie dobrze, spi duzo wlasnie spi i pomrukuje mi na klatce piersiowej :) ja dzis wstalam siku i probowalam pochodzic.. Strasznie ciezko, slabo mi i mialam zawroty glowy wiec sprobuje jak maz dotrze do nas. Poza tym jak malenka tak slodko spi to zal mi ja oddawac. Tu jest tak ze zostaje sie z dzieckiem w szpitalu do momentu az bedzie na tyle silne. Dzis powiedzieli mi ze to bedzie 10, max 14 dni. Wiec nie wiem czemu Mariola nie mogla zostac tylko musi dojezdzac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312277 przez sylka
Mój synek też jest wcześniakiem i leżeliśmy w szpitalu tydzień. Ja mogłam wyjśc juz po 2 dniach, ale nikt mnie nie wyganiał i poleżałam jeszcze z małym czekając na jego wypis :) Zeszta przy karmieniu piersią takie dochodzenie byłoby bez sensu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 5 lata 11 miesiąc temu #312315 przez asiula2134
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312328 przez mariola2041

Dziekujemy za gratulacje. Ola czuje sie dobrze, spi duzo wlasnie spi i pomrukuje mi na klatce piersiowej ja dzis wstalam siku i probowalam pochodzic.. Strasznie ciezko, slabo mi i mialam zawroty glowy wiec sprobuje jak maz dotrze do nas. Poza tym jak malenka tak slodko spi to zal mi ja oddawac. Tu jest tak ze zostaje sie z dzieckiem w szpitalu do momentu az bedzie na tyle silne. Dzis powiedzieli mi ze to bedzie 10, max 14 dni. Wiec nie wiem czemu Mariola nie mogla zostac tylko musi dojezdzac.

gusiag
hej słuchaj ja nie moglam zostać bo moja mała nie będzie leżala tam 2 tygodnie ona juz tam miesiąc jest i bedzie jeszcze dluzej chodzi o to ze ona nie ssie cycyka jeszcze ale potem moge na tydzien wrocic

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312331 przez gaabrysia
Mariola to super ,że wrócisz do Zosi a już niedługo ona pójdzie z Toba do domku ;D :D
Kurdę już mamy 2 mamusie.. a ledwo co się "zapoznawałyśmy" ;)

a tak pozatym gdzie się podziewają wszystkie mamusie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312357 przez mariola2041
u mnie wszystko oki.;p u Zosi też...tylko nie chciało się jej pić dziś z butelki więc dostała przez sondę;p mądra się zrobiła i wie że z butelki trzeba ciągnąc a przez sondę nie;p jak tu nie kochać takiego maleństwa;p
a ja zrobiłam trochę porządków ale jeszcze nie do końca;p

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312384 przez Karola1990
ja modlę się żeby był już jutrzejszy wieczór. im bliżej do egzaminu tym mniej umiem i bardziej się stresuje. Myślę że dzisiejsza noc nie będzie przespana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312391 przez gaabrysia
Karola wrzuć na luz będzie dobrze.. ;D a stres faktycznie może spowodować pustkę w głowie(i nie tylko)...będziemy trzymać kciuki! :laugh:

a gdzie reszta mam ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312392 przez strangerwold
czesc wszystkim ;)
Mam kiepski dzien...;/
Złe sny miałam i mam takiegooo lenia !!
Jakoś nie lubię sobot;/
i Mam wielką ochotę na frytki z surówka i schabowym mmm :laugh:
i męczy mnie zgaga ale to od początku ciąży wieć pfff ;)

Gabi widzę że poradziłaś sobie z suwaczkami:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312407 przez gaabrysia
tak i podejrzewam, że problem tkwił w tym że nie można dodawać 2 suwaczków z tego forum.

A Ciebie to chyba myślami ściągnełam bo nic się dziś nie odzywałaś,ale widziałam że jestes online .. ;)

soboty to jak się latało do pracy wymarzony dzień więc jak możesz ich nie lubić ?
a ja słodkiego coś bym chciała! np sernik na zimno bo po czekoladzie niczym nie jestem w stanie "zabić" zgagi..

A Ty Emma wskoczyłaś w tą zaspę ?taki żarcik :silly: jak wizyta gości się udała?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312440 przez strangerwold
Ja tam mam dwa suwaczki z tego forum i jeden z babyboom ale Twoje takie ładne :D
Telepatycznie mnie ściągnęłaś :D :laugh:

Ja jak pracowałam w domu weselnym na weselach to zawsze sobota niedziela pracowałam i to były dłuuugie dni:D a teraz to się obijam i nudno mi w weekend

Ja jeszcze mam mikołajka w czekoladzie ze świąt chcesz? :lol:
Mi te frytki chodzą po głowie :silly: ale mama robi gołąbki z sosem pomidorowym mniam !
Jejku ale ona mnie rozpieszcza :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl