BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 2 miesiąc temu #309671 przez strangerwold
ewelina.zak.1991 - już myślałam że się nie doczekam Twojego wpisu :laugh:
Duuużo odpoczywaj no i 3mamy kciuki żeby maluszek jak najdłużej posiedział w brzusiu;*
Chociaż powiem wam dziewczyny że najgorsze tygodnie już za nami i bez obaw możemy rodzić ale tfu tfu niech maluchom się nie śpieszy !:))
Karola nie wiem jak u Ciebie w szpitalu ale u mnie robia przed porodem usg.
Współczuję Ci ja bym nie mogła się skupić w ogóle na nauce w naszym stanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #309711 przez Karola1990
właśnie też nie wiem czy robią.
pokazałam przed chwilką tatusiowi jak ma przygotować pokoik na wypadek jak bym nie zdążyła sama tego zrobić. co gdzie jest. co do czego i ile wszystkiego jest. Ma już dużo przygotowane tylko łóżeczko zaścielić będzie musiał bo materacyk w foli jest kołderka w pokrowcu w szafie i te maty pod prześcieradełko w szafeczce. ale pewnie jeszcze ze 100 razy mu powiem jeszcze co ma zrobić :D

teraz dla rozrywki odśnieża a ja się uczę ;( bleee

zjadłabym kopytka w sosem jakimś z mięsem. albo babkę ziemniaczaną. chyba sobie tosta zrobię bo poprzednie to za bardzo pracochłonne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #309784 przez mariola2041
hej wam wszystkim;p u mnie wszystko oki...mała ssała cyca ale się za mocno zmęczyła co spowodowało że przestała oddychać na dość długo i zrobiła się sina ale pielęgniarka przywróciła ją do normalnego trybu...jest jeszcze za mała na ciągnięcie cyca...ale tak po za tym jest z nią wszystko dobrze...a ze mną też...rana się już zagoiła została mi tylko blizna bardzo piękna;p ale to nie ważne dla mnie...liczy się Zosia teraz...i tak ćwiczyć można dopiero po dwóch miesiącach;p

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310101 przez Karola1990
Ale dziś dzień obrzarstwa :)
na śniadanie zjadłam pączka z kawą i teraz mi troche niedobrze bo się przesłodziłam ale później też pewnie wtrząsnę jakiegoś pączusia :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #310129 przez asiula2134
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310179 przez gusiag
Po badaniach.. Moje lozysko przestaje dzialac, doppler wyszedl gorzej niz tydzien temu. Mala ma tylko 1814g i podobno za maksymalnie tydzien cesarka. Jestem zalamana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310197 przez Karola1990
wiesz ważne że będą robić wszystko żeby maleństwo było zdrowe. Lepsze to jak by miało się męczyć w brzuszku. Będzie dobrze. Zobaczysz że niedługo wstawisz zdjęcie dzieciątka na forum i będziemy je podziwiać jak maleńką Marioli.
Będzie dobrze zobaczysz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #310246 przez asiula2134
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310283 przez gusiag
Masakra, powiedzieli mi wlasnie ze to musi byc jutro!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310289 przez emma
gusiag, nie zalamuj sie, pomysl, ze to tylko miesiac wczesniej niz planowo! 8 miesiac to nie tragedia! jak mowia dziewczyny, najwazniejsze, ze dzidzius bedzie zdrowy, lekarze wiedza, co robia! na pocieche powiem ci, ze ja tez urodzilam sie miesiac za wczesnie, bo moja mama palila w ciazy, po urodzeniu mialam calkowita transfuzje krwi i lezakowalam w inkubatorze, a teraz mam sie swietnie, dobiegam 28 lat, a za 2 tygodnie sama bede mamusia! :) nie stresuj sie, dacie rade! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310324 przez georgette102
gusiag jesteśmy z Tobą! wszystko będzie dobrze!!! dla dzidziusia jest już naprawdę bezpiecznie, więc po prostu "zobaczycie" się wcześniej niż to było planowane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310380 przez emma
wlasnie, dziewczyny, jestesmy juz na takim etapie ciazy, ze nie ma co sie zalamywac wczesniejszym rozwiazaniem - za kilka tygodni juz wszystkie bedziemy mamusiami! :)

ja od wczoraj zauwazam u siebie wieksze niz zwykle ilosci bialawej wydzieliny i zastanawiam sie, jak odroznic to od czopa - pewnie bedzie tego znacznie wiecej i nijak tego nie przegapie - tak sobie powtarzam :). poza tym tez miewam bole przypominajace miesiaczkowe, ale moja dr powiedziala, ze na tym etapie juz wszystko ma prawo bolec, niestety... :dry:

wyjatkowo dobrze mi sie dzis spalo i mialam smieszny sen: snila mi sie operacja, ze wyjmuja mi dziecko z brzucha, troche musze lezec, ale wszystko jest w porzadku, a niewiele pozniej moj bobas juz sam siada, a nawet gada (np. "o, piesio biegnie") :blink: :lol: . tak mnie ten sen rozsmieszyl, ze od rana mam dobry humor! :) teraz gotuje rosolek, zaraz bede odkurzac, a po poludniu czekam na gosci z pączkami (choc oczywiscie bardziej na pączki niz gosci :blink: )!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310403 przez mariola2041
hej ja właśnie wróciłam od malej;p
nie dość że pokazuje mi ciągle środkowego palca to dziś mnie jeszcze osrała i się przy tym śmiała;p mam jej takie fajne zdjęcie zaraz zrzucę to wam link wyślę to sobie zobaczycie;p a gdzie życzenia dla mojej Zosieńki;p przecież dziś miesiąc skończyła;p oj ciotki nie spisujecie się ;p
żart

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310414 przez mariola2041

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310569 przez gaabrysia
Gusiag bądz dzielna.. jesteś w rękach lekarzy, napewno będzie wszystko w porządku.
Mariola.. aleee ten czas leci sprawdza się powiedzenie,że biegnący czas najbardziej po dzieciach widać.

Za to ja z rana się wypuściłam na zakupy jakoś tak tryskam energią , zwiedziłam 3 sklepy dla dzieci :D i kupiłabym dosłownie wszystko! ale poprzestałam na przewijaku, koszuli dla siebie..
pączki jem już od wczoraj.. i już mi bokiem wychodzą, ale dziś roboty "teściowej" mniam.. nie mogłam sobie odmówić :D a co! po porodzie przecież trzeba będzie się ściśle pilnować ..

dziewczyny a czy wy dla swoich szkrabów macie kołdry ? ja kupiłam taki komplet na alergo i kołdra jest 70 x 90 z jednej str to dobrze bo jest mała lekka i myślę ,że w sam raz dla niemowlaka. Dziś chciałam dokupić jakiś komplet i okazuje się że standardowy rozmiar kołdry to 100x135.. hmmm większa niż łożeczka.. chyba poprostu dokupie na allergo, a jak trochę podrośnie zmienimy na ten "standardowy"..
o taki : allegro.pl/6-elementowa-posciel-orginaln...cja-i2103148591.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl