BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 2 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #308885 przez asiula2134
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #309010 przez strangerwold
Witajcie perełki !:)))
Jak się dzisiaj macie?
Ja się czuję fantastycznie jestem przeszcześliwa !
Noo pomijając to że czuję się ciężka jak słoń bo ledwo mogę wejść na swoje łóżko a jest ono niskie :laugh: no i ogolnie kiepsko z ubieraniem;]
Wczoraj z mamą wózek poskładałam i juz nie mogę się doczekać pierwszego spacerku jejjkuus ;))
A dzisiaj ma przyjśc komplet pościeli z allegro więc też już nie mogę się doczekać:))

Asiula ty już masz torbe spakowana? ja dopiero zamierzam;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #309035 przez asiula2134
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #309046 przez strangerwold
Ja mam na dzisiaj termin z ostatniego usg wg wagi malego;D
Nie no a tak serio to mi lekarz mowil ze mam byc gotowa ze na koniec lutego na pewno moge urodzic;)

Ja mam wózek micralite toro, dostałam od kuzynki sprawdze moze jest na allegro ciezko znaleźć ten moj wozek w necie;]

A ten twój wozek to mi się podoba najbardziej kolor x-47

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #309049 przez strangerwold
Tu znalazłam ten mój ja mam akurat pomarańczowy;)

www.bobowozki.com.pl/product_info.php?pr...id=1388&%3CosCsid%3E

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #309127 przez emma
czesc, marcowki! :laugh:
ja niestety bardzo lubie zime i snieg i nawet wczoraj narzekalam mezowi, ze do luftu ta zima i ze w warszawie w ogole nie bylo sniegu, tylko jakis syf na ulicach i trzeba ciagle do myjni jezdzic ;), wiec dzisiaj obudzil mnie, mowiac, ze "spelnilo sie moje marzenie i jest sniezyca" :blink: . no i faktycznie, az milo popatrzec i nie musze myc auta :laugh: . a powaznie, to fajnie patrzec na to przez okno, ale po zakupy raczej nie wyskocze, choc od wczoraj jestem kura domowa: odkurzam, piore, prasuje, gotuje i tak w kolko ;). co do walentynek, to my obchodzilismy dzien wczesniej: poszlismy na kolacje w poniedzialek, nie bylo tlumow i tak sie obzarlam, ze nie moglam sie wytoczyc :blink: , a dzisiaj "poprawiny" i idzemy do kina - tak, szukamy sobie rozrywek, bo niedlugo pewnie bedziemy mogli o nich tylko pomarzyc ;). wlasnie konczy sie drugie pranie, dostalam od tesciowej mikroskopijne conversy dla dzidzi i wlasnie je upralam - strasznie rozczulajace :laugh: .
badania i konsultacje z prof. niestety dopiero w przyszlym tygodniu, wiec jakby co, mam jechac na izbe przyjec i krzyczec "ulozenie glowkowe" :lol: . ale mam nadzieje wytrzymac do marca. niewiele juz czasu, dziewczyny! uwazajcie na siebie! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #309217 przez mariola2041

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #309237 przez strangerwold
Dziewczyny rozmawiałam z Mariolą u niej wszystko ok tyle że tęskni za swoją małą i wiadomo jak każda mama chciałaby mieć córcie przy sobie cały czas a nie tylko pare razy na dzień :(
Zosia już waży 1800g i jutro już miesiąc będzie miała! Jak ten czas szybko leci nie?
A i najważniejsze dzisiaj Zosia będzie przystawiana do piersi;)
Mariola przeprasza że nie pisze na forum no ale wiadomo obowiązki ale nie zapomina o nas jest na bieżąco :)
A no i pozdrowienia od Marioli :laugh:

Ale to chyba każda z nas mimo że nie piszemy to czytamy wszystkie posty nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #309242 przez Karola1990
Ale słodko śpi maleńka :) mniam do schrupania :P

Ja dziś po wizycie, wszystko jest jak najlepiej, nawet ciśnienie miałam takie jak na początku ciąży :) czyli 110/70
Teraz będę miała kontrole co 3 tygodnie. ale ten czas leci nieubłaganie. zanim się obejrzę to już po porodzie będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #309263 przez marigra
cześćdziewczynki,

ja po wizycie u lekarza i powiem wam, ze na ktg wyszły mi 2 wielkie skurcze - ja ich nie czułam, a po badaniu okazało się, że moja szyjka powoli "puszcza", doktor stwierdziła, ze miesci sie tam cały palec, a od wewnątrz jest rozwarcie na opuszek palca.....mam być już przygotowana i uważać na siebie......powiem wam ze sie lekko zestresowałam tym faktem. KTG mam już teraz 2 razy w tygodniu :ohmy: Eh nie sądziłam że to już powoli się zbliża :)
Dobrze, ze wczoraj zamówiliśmy wóżek - chociaz czeka sie na niego od 1-4, wiec moze sie kazać że nie zdąrzmy go odebrać ,a dziecko będzie już na swiecie :lol:
i tez sie pochwale mam taki: kolor wrzos


allegro.pl/tako-laret-3w1-nowosc-w-najle...nie-i2098931463.html

emma - ty to kobito naprawde jak nie pracujesz, to pierzesz ,albo sprzatasz i gotujesz. Odpocznij troche:), o widzisz kolacja, kino, to jest to co w tym momencie powinnysmy robic :lol:

mariola - ale Zosia się zmienia z dnia na dzień dosłownie, super i jakiego ma fajnego smoka.

asiula - mi osobiscie podoba sie kolor X-30, ale ja lubie żywe kolory, sama sie wahałam nad taką barwą przy sowim wózku, ale był za jaskrawy

no własnie gdzie jest aliah - ostatnio cos sie kiepsko czuła i miała chore dzieci.....

strangerwold - ja tez juz mam spakowaną torbę, a po dzisiejszej wizycie, to juz dopakuje ją do końca :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #309382 przez MamaHaniulki
Witam wszystkie przyszłe Mamy
Chciałabym Was poprosić o wypełnienie ankiety dotyczącej samoleczenie kobiet w ciąży. Ankieta jest anonimowa a zebrane dane posłużą mi jedynie w celach naukowych. Z góry dziękuję.
Pozdrawiam i życzę zdrówka dla Dzieciaczków.

Tu znajduje się ankieta
www.ankietka.pl/ankieta/69589/samoleczenie-kobiet-w-ciazy.html

pod pojęciem leku należy również rozumieć tzw "domowe sposoby".

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #309652 przez aliah85
Cześć dziewczyny. Wybaczcie za moja nieobecność, ale choroba dzieci tak mnie pochłonęła,że nie miałam czasu na nic..:(
Byłam dzisiaj u lekarza i oto co mi powiedział:
szyjka skrócona w 90%, rozwarcie na 1cm (stąd te ostatnie skurcze,o których wspominałam). Zresztą parę razy dziennie się z nimi męczę.. Mały waży 3116g i jest w ustawieniu do porodu więc czekamy;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #309661 przez strangerwold
wow Aliah z tego co patrze to masz termin na 05.03 a to juz lada moment urodzisz mozna nawet powiedziec ze na dniach!
Ale mały ładnie już waży:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #309663 przez ewelina.zak.1991
Hej dziewczyny:) Przepraszam,że tak długo nie pisałam ale miałam trochę skomplikowanych spraw... do tego pobyt w szpitalu, wróciłam w piątek i wszystko jest ok, poza tym,że mogę wcześniej urodzić, ale czytając zaległości to już nie jest nam obce... Mój synuś rozwija się o tydzień szybciej, waży już ponad 2700g więc szacowana data porodu ulega zmianie, do tego ciągłe skurcze więc mogę się spodziewać porodu w każdej chwili. Długo mi zajęło przeczytanie tylu postów, masakra ale naskrobałyście;)Dobrze,że czasami czytałam bo tak to zajęłoby mi to chyba z tydzień :D Jak tam się czujecie?:)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=31694 [/url]

Moje maleństwo !!!:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #309666 przez Karola1990
a ja mam doła i sterte do prasowania!
nie wiem jak ja sobie poradzę z tymi egzaminami. mam 11 stron A4 do nauki na piątek.
chciałabym już tak jak wy spokojnie czekać na przyjście maluszka.
Zastanawiam się czy będę miała jeszcze usg przed porodem. Nie wiem ile waży moja mała. Mogę się tylko domyślać i czytać w książkach normy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl