BezpiecznaCiaza112023

o bolu!!!

14 lata 10 godzin temu #14039 przez Moniq
julcia_81 napisał:

a mozecie mi powiedziec co sie czuje jak glowka jest juz nisko?

a to różnie, bo każda jest inna :) ale może być ucisk, parcie albo po prostu mozesz cały czas chcieć siku :)
dziewczyny, trzymamy za Was kciuki, czekam na wieści z niecierpliwością, wiem jak to jest z jednej strony nie chce się żeby się już zaczęło a z drugiej niczego bardziej się nie pragnie jak mieć maluszka na rękach :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 9 godzin temu #14050 przez sylwus136
Moniq napisał:

julcia_81 napisał:

a mozecie mi powiedziec co sie czuje jak glowka jest juz nisko?

a to różnie, bo każda jest inna :) ale może być ucisk, parcie albo po prostu mozesz cały czas chcieć siku :)
dziewczyny, trzymamy za Was kciuki, czekam na wieści z niecierpliwością, wiem jak to jest z jednej strony nie chce się żeby się już zaczęło a z drugiej niczego bardziej się nie pragnie jak mieć maluszka na rękach :lol:




oj ja czułam wielki ból.Miałam takie wrazenie jak by mnie tam w środku rozrywało cos albo jak bym robiła kupkę.Uczucie niezapomniane.w chwili porodu jak dla mnie bardzo bolesne a zwłaszcza ze mój synuś miał problemy z wyjsciem własnie głowką i urodził sie z taką podłużną ( teraz juz ma normalną:D)ale po samym porodzie jak ujrzysz dzieciatko zapominasz o wszystkim :)
jak dla mnie dar życia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 9 godzin temu #14051 przez Madzia89862
zawsze po porodzie dzidzius ma lekko znieksztalcona glowke czyli podluzna bo przeciez musi jakos sie dopasowac a glowka jest bardzo miekka wiec dopasowac sie mogla do kanalu rodnego:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 9 godzin temu #14059 przez basik_twins
A ja się zapytam - ale nie że panikuje czy wymyślam tylko chce wiedzieć poprostu (luzik ;)) - Bo jedna leży baaaaardzo nisko główke ma zaraz obok dziurki albo lekko leży na dole tzn nie zawsze pionowo na dzirke ze u góry nogi na dole glowa czasem tak troche zwinienta ze powiedzmy karkiem na dziurce główka tak na boku i sikam jak pomylona bo oczywiście jeszcze druga jest wiec troche ciezko i tez brzuch tak wyglada jakby schodził w duch co oczywiście nie ma nic wspolnego z porodem :P heh tylko mnie zastanawia czy powinnam być uczulona na rozwarcie w takim przypadku czy raczej lekarze wiedza czy jest git czy nie?

Pisałam tutaj post na ten temat jak to u mnie w NL mniej wiecej wygląda

www.zapytajpolozna.pl/forum/ciaza-forum/...rozwarcie.html#11324

i nie wiem czy lepiej robić z siebie panikare dla bezpieczenstwa czy powinnam byc spokojna i w razie jakiegoś odczucia ich gnębić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 godzin temu #14113 przez Moniq
basik bez potrzeby nie panikuj :) Maluchy w brzusiach stukają w pęcherz i okolicę krocza, możesz zaczyanć czuć większe parcie na mocz albo ucisk, ale nie powinnaś czuć żadnego rozpierania, rozrywania w środku, w dziurce albo w okolicy odbytu i takie odczucia powinny Cię trochę niepokoić i lepiej to sprawdzić, jeśli Cię jednak coś innego zaniepokoi to nie popuść, niech badają sprawdzają :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 godzin temu #14114 przez basik_twins
nie no rozciagania i tego z posladkami nie mam tylko tak iles roznych wypowiedzi powyciągało mnie się z kontekstów i zle zrozumiałam tzn ze mna wszystko w porzadeczku :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 14 minut temu #14146 przez Kathi
julcia_81 napisał:

jestem jestem kathi! zlapala mnie grypka i nawet nie mam ochoty przez to siedziec przy laptopie wszystko boli


nooooo to dobrze, bo nie chcę przegapić info, że jedzieszzzzzzzzz :laugh:

julcia_81 napisał:

a mozecie mi powiedziec co sie czuje jak glowka jest juz nisko?


ja miałam wrażenie, że mam Jego główke między udami i jak wsadzę ręke w majty to poczuje główkę :blush: I jak weszłam do lekarza to mówię "Pani Doktor On juz chyba wychodzi" miała ubaw :laugh:

Madzia89862 napisał:

zawsze po porodzie dzidzius ma lekko znieksztalcona glowke czyli podluzna bo przeciez musi jakos sie dopasowac a glowka jest bardzo miekka wiec dopasowac sie mogla do kanalu rodnego:)


jak jest długi poród, to dzidziu€ może tak mieć. Mój synek miał i ma śliczna kształtną główkę, a od 21tyg już był obrócony i ładnie "wstawiony" pod koniec ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14163 przez Madzia89862
moj tez byl ladnie wstawiony porod trwal 3 gorz a mimo to mial podluzna glowke ale to normalne.pojakims czasie wrocilo do normy wszystko.tak to juz jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14175 przez sylwus136
mój miał bardzo podłuzna główke:) wyglądał jak mały kosmita :D
i jeszcze zdazył po odejsciu wód zrobic sobie kupe w brzuchu wiec wyszedł cały zielony...musieli go przetykac rurkami i odrazu brac pod lampy.Zdazyłam mu tylko dac buzi.i przez to nie słyszał na pocztatku na jedno uszko bo miał zasluzowane i nie miał zapchany nosek.
ale teraz juz sie wszytsko unormowało i wyglada juz ślicznie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14195 przez Madzia89862
nie ma co ukrywac ze kazde malenstwo jest przesliczne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14325 przez julcia_81
do terminu mam jeszcze 4 dni a u mnie cisza jak makiem zasial czuje sie jak bym nie byla w 40 tyg ciazy .Zostalo mi chyba czekanie do 10 maja bo wtedy mam sie zglosic na wywolanie porodu masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14327 przez Madzia89862
julcia mi po terminie nie chcieli wywolac choc bardzo chcialam w rezultacie jednak maly urodzil sie sam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14350 przez sylwus136
oj tak malutkie dzieciatka są przesliczne :D ale jak wiadomo dlakazdej mamy jej dzidzia jest najładniejsza :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14352 przez Mirella
Julcia, tak bez monitoringu??? po prostu dwa tygodnie masz czekać??? Ja musiałam latać na KTG i USG, i właśnie na USG wyszło że nie ma na co czekać bo małowodzie się zrobiło i wylądowałam na patologii.....
Kurczę, no co kraj to obyczaj, w tym wypadku, co szpital to obyczaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14359 przez julcia_81
wiesz co gdy bym byla pod prywatna opieka to byl by i monitoring ale szpitale i przychodnie na NFZ maja to gdzies nie wiem jak jest w innych miastach ale w Bydgoszczy jest totalna olewka na pacjentow chodzi mi o wszystkie dziedziny lekarskie .Skandal!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl