BezpiecznaCiaza112023

o bolu!!!

13 lata 11 miesiąc temu #15798 przez Kathi
oj, to chyba też juz tuz tuż ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15857 przez angela660
Kathi - chciałabym już, ale jakoś mały się tam twardo trzyma, wczoraj odszedł albo od wczoraj odchodzi mi czop bo nie wiem czy to fragmenty czy całość w każdym bądź razie dzieje się, ale co z tego jak niby czop może odejść nawet 2 tyg. przed porodem... eh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15866 przez sylwus136
angela660 dokładnie z czopem jest róznie.Mnie odszedł pod koniec marca jakos a 13 kwietnia urodzilam ale na to nie ma reguły.jakies dziewczyny pisały tu kiedys ze odszedł im czop i na nastepny dzień jechały.
Trzymam za Ciebie kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15869 przez angela660
no ja też czytałam jakiś post, że po odejściu czopa urodziła po 3h jakoś ;o
ah, dziękuję sylwus:) wychodzę zaraz na spacerek- zobaczymy co się będzie działo;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16092 przez sloneczko
a no wlasnie moja lala miala sie 8maja urodzic a tu 29 kwietnia byla juz ze mna.

mnie czop odchodzil od 34tc ale krwisty na dwa dni przed porodem, podczas porodu tez ciagle wychodzil, wiec czop nie ma znaczenia.

wlasnie znajoma mi napisala miala termin na 6go i 6go rano ok 9 odszedl jej czop a o 12 juz urodzila, ciesze sie ze malo bywa takich porodow jak moj (29godzin) z czego do dzis nie moge do siebie dojsc... a to juz 10 dni po urodzeniu..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17694 przez basik_twins
Laski mam pytanie.... poniewaz w ciazy blizniaczej skurcze moga byc bardzo lekko odczuwalne brzuch nie twardniec itd....

dzisiaj z rana mialam co chwile bule w podbrzuszu jak na okres no ale brzuch terz mocno swedzi wiec rosnie ale tak bolało przestało po chwili nie wiem jakiej znow mnie obudzil ból taki jak przy okresie i puscił zasnelam i znowu puzniej zaczelam myslec zeby patrzec na zegarek ale w sumie z tego wszystkiego wstalam i juz mi przeszlo przy popoludniowej dzemce to samo a kupam codziennie nawet po 2 razy jak nigdy od kilku dni bo na żelazie caly czas wiec mialam regularnie co kilka dni jakas przerwe a teraz ostatnio jakos inaczej.

Wiem że to 27 tydz ale moje dziewuchy beda juz ready w 34 tyg a do 37 musza wyjsc czyli ostatecznie wywołanie 28 lipca srednio zostało mi 50 dni czy to mozliw ze organizm juz wie ze bedzie rodził i się tak niby szykuje???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17824 przez Moniq
basik, macica w drugiej połowie ciąży ćwiczyć przed porodem, ale jak to jest w ciążach zwiększonego ryzyka, to dokładnie nie wiem, więc jak by coś jeszcze oprócz tego lekkiego twardnienia brzuszka Cię niepokoiło, to pędź do lekarza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17858 przez basik_twins
no w czwartek mam USG to sie zapytam babeczki w konu cała ciąże sie widujemy co 2 tyg to mi powie a na drugi dzien zaraz lekarza to wytrwam bo na drugi dzien mnie ciaglo po bokach bardziej tez z rana ze mnie to obudzilo a mama mi mowila ze ona takie bóle miala jak jej brzuch się obniżał, to poczekam do jutra narobie zdhjec i zobacze czy cos widac bo tak to przy takim obszernym blizniaczym benbenku to nie widze :(

A na ile średnio przed porodem sie obniża ???

Wypadało by żeby moje panny zaczekały z 53dni no i w ogole zauwazam delikatny śluz którego wcześniej chyba nie było

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17865 przez Madzia89862
srednio chyba na okolo miesiac przed sie obniza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049155 przez Andreaa
Dziewczyny a jak poradzić sobie z bólem wynikającym z rwy kulszowej ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049161 przez justam
Ogólnie rwa kulszowa w ciązy to bardzo ciężka sprawa Nie powinno sie nigdy nadużywać leków ponieważ mogą wpłynać na maluszka. Często jednak to tak boli,że po prostu nie można wytrzymać. Wiem ogólnie co czujesz ponieważ sama również się z tym męczyłam.
Zerknij sobie kochana na stronę:
rwakulszowa.net.pl/

Jest tutaj opis tej choroby oraz sposobów na ulżenie sobie. Wielu osobom pomagają okłady.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050331 przez Domii1983
Też to miałam, ale jeszcze przed ciążą. Ból rzeczywiście okropny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl