BezpiecznaCiaza112023

Zachcianki :)

13 lata 4 miesiąc temu #41478 przez angellika1
Asta to gratuluje synusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41509 przez Asta
Dziekuję!!! :lol:
Moje przeczucia się sprawdziły :)
To chyba mogę sie już wybrać na małe zakupy dla dzidziusia... :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41518 przez angellika1
Pamiętam że jak byłam w ciąży (nie wiek który miesiąc) to nie mogłam znieść pieczonego/smażonego/gotowanego zapach mięsa, jak przechodziłam koło budki z kurczakami z rożna t wstrzymywałam oddech żeby nie poczuc tego zapachu a jak w domu ktoś np piekł mięso to zamykałam sie w pokoju i zatykałam kocami wszystkie szpary w drzwiach było to cos nie do zniesienia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41526 przez bombel779
Ja na początq nie znosiłam zapachu smażonego oleju!Na przełomie 2 i 3 mc pojechaliśmy z mężem nad morze na kilka dni i po prostu nie mogłam przechodzić koło tych wszystkich budek z fast-foodami,z rybami,....bo momentalnie robiło mi się niedobrze,słabo i w ogóle źle :P Ohydne to było!!! Nie powiem,żebym teraz lubiła takie zapachy :P ale już mi tak nie przeszkadzają jak w I trymestrze :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41547 przez hasia_86
no mięso kurczaka lub ryba wędzona to jest straszne <bleee>
ale wracając do tematu ja bym tak bardzo zjadła czereśnie .... a tu nigdzie nie ma i raczej się nie doczekam ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41622 przez DariaEm
no hasia na czeresnie to bedziesz musiala z deczka poczekac ;) no chyba ze mrozone :laugh:

A swoja droga to ja nie mialam odrzucenia co do zapachu miesa smażonego, jedynie nie moglam zniesc zapachu perfum mojego M ktore tak zawsze mi sie podobaly...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41638 przez Asta
Dziewczyny, nie zazdroszczę Wam takich "doznań"... :huh:
Mnie denerwował tylko jeden zapach... antyperspirantu w kulce, którego używałam juz dość długi czas - wylądował w koszu, a na półce stanął bezzapachowy. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41675 przez angellika1
Pamietam jak "wcinałam" kotleta schabowego ze śmietaną :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #47991 przez aska27
Czytając o tych zachcianach,aż się sama do siebie uśmiecham :) jak to wszystko w ciąży się zmienia :woohoo:
W moim przypadku więcej jest rzeczy za którymi nie przepadam niż te na które mam wielką ochotę.. tak się stało,że ja zwolenniczka ziemniaków teraz na nie nie mogę nawet patrzeć, podobnie na chleb... nie mam też apetytu jeśli chodzi o mięso...a co ważne, przed ciąża jadłam mnóstwo czekolady :lol: a teraz mogłaby nie istnieć!
Smakują mi za to owoce :)

Na pewno jeszcze wiele się zmieni! Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #115338 przez krzymina
ja miałam zachcianki na pomidory,zupę pomidorową z ryżem i kurczaka w każdej postaci oraz serki z czosnkiem,na słodycze wcale -teraz już zachcianek nie mam bo nie mogę nic jeść wszystko mi śmierdzi,cofa mnie jak myślę o jedzeniu i chyba umrę śmiercią głodową,
mdli mnie koszmarnie bez przerwy i nic nie pomaga,nawet pościel mi śmierdzi chociaż jest świeżo zmieniona,nie mogę patrzeć nawet na herbatę po której mnie mdli nie mówiąc o jakimkolwiek jedzeniu,oszaleję chyba,chodzę i ryczę już ze złości a raczej nie chodzę tylko prawie pełzam

a śledzie to w ciąży można jeść? podobno tylko można smażone ryby?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #115622 przez bombel779
Nie słyszałam żeby śledzie w ciąży były zabronione.. :unsure: A smażone ryby?Hmm.. ja w pierwszym trymestrze nie moglam znieść zapachu smażonych potraw!!W tym właśnie ryb!Jak pojechałam nad morze to mnie nosiło bo tam wszędzie stały budki z rybami..


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #115920 przez krzymina
aaa to dlatego ja po smażonej rybie wymiotuję dalej niż widzę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #115936 przez madziaska
Na poczatku jadlabym wszystko w ogromnych ilosciach.... oprocz slodyczy ;) Pozniej przyszly mdlosci i czesto bywaly razem z ogromnym glodem... teraz przechodza i pojawiaja sie wieczorami... znowu zaczynam jesc duuuzo ;) nadal bez slodyczy... Krzymina mi tez wszystko smierdzi, doslownie... posciel rowniez, nawet moja skora zaczela mi przeszkadzac ostatnio, a przeciez sie kapie dwa razy dziennie ;)Aaaa i za miesem nie bardzo przepadam teraz...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116007 przez krzymina
acha Madzia to mamy podobnie,ja od początku ciąży nie mogę patrzeć na słodycze,wręcz mnie od nich odrzuca

a jak mam mdłości to też powiązane są z głodem bo nie mogę patrzeć na jedzenie a w ogóle to nie miewam wcale porannych mdłości tylko albo całodniowe albo popołudniowo-wieczorne

mam teraz taki wyczulony węch i smak że aż mnie to denerwuje np.2-dniowej wędliny z lodówki już nie zjem bo mi się wydaje że śmierdzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116058 przez kabrik
Przed ciążą uwielbiałam słodycze!!! To przez nie miałam nadwagę. Teraz nie mogę na nie patrzeć. Za to mam ogromną ochotę na ogórki kiszone, śledzie, warzywa.. Ciekawe czy w związku z tym będzie chłopiec? Mój mąż chce bardzo dziewczynkę. Mi to jest obojętne, bo mamy już córkę i syna:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl