BezpiecznaCiaza112023

Zachcianki :)

13 lata 6 miesiąc temu #34880 przez Emme
A ja od niedawna zauważyłam, że podoba mi się zapach.... różnych detergentów, paliwa (co mnie do mdłości doprowadzało) i wszelakie drażniące zapachy. Mogłabym stać i wąchać... Dobrze, że nie zapominam przy tym że jestem w ciąży! :laugh:
I do tego mam silną potrzebę żucia gumy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #36215 przez bombel779
Heheh ale się uśmiałam czytając niektóre posty :) ..Bekonowe czipsy z jogurtem :lol: Rogalik z szynką :lol: ... hehehehhe Niemożliwe rewolucje odchodzą w ciąży :) :P
Ja jestem w 20tyg. i jeszcze nic a nic mi się nie chce.Żadnych zachcianek..ciekawe czy i kiedy to się zmieni ??? :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #36226 przez raczek10
ECH zachcianki to doopiero było coś :) 80 deko winogronu zjeść na raz to dopiero był spust :lol:
a teraz winogron be :( . JA jak EMME lubiłam zapach paliwa i nie wiem czemu bo teraz to fujii

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41094 przez hasia_86
Witam dziewczynki, tak mnie naszło jedno pytanie, a nie znalazłam na naszym forum odpowiedzi. Powiedzcie mi czy którejś z Was udało się na podstawie zachcianek przewidzieć płeć dziecka. ja dzisiaj powiedziałam że nie chce mi sie słodyczy (zawsze je uwielbiałam), że wole coś ostrego albo kwaśnego to mi babcia powiedziała ze na bank bedzie chłopak :P fajnie by było ale ciekawa jestem czy to tylko kolejny zabobon czy też jest może tu jakies ziarenko prawdy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41100 przez sylka
Ja podobnie zawsze przepadałam za słodkościami prawie codziennie musiałam coś wciągnąć :) a od początki ciąży do końca 4 mies. wogóle nie ciągneło mnie do słodyczy. Zawsze lubiłam pikantne rzeczy więc je zjadałam. Po 4 mies. uległo zmianie tylko to że czuję większą chęć na słodycze mimi że spodziewam się synka. Także można powiedzieć że do pewnego momentu odrzucało mnie od słodyczy a teraz praktycznie wcinam wszystko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41110 przez bombel779
Ja w dalszym ciągu jeszcze nie mam żadnych zachcianek! :P Płci dziecka też nie znam,więc może po prostu ktoś się nie może zdecydować czy chce być chłopcem czy dziewczynką :P :) :lol: hehe Zobaczymy co będzie dalej i co powie lekarz ( 6.12. mam wizytę :) ) Jak się coś pozmienia,to się pochwalę co wyszło z tych pseudo badań ;) :P


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41112 przez sloneczko
otoz takie watki juz byly, wszystkie wlozylam do jednego wora, i na spokojnie mozecie sobie poczytac jak inne mamy sie wypowiadaly ;)


ja osobiscie od pierwszych dni jadlam slodkie czyli na dziewczynke, brzuszek mialam okragly czyli na dziewczynke, u mnie sie sprawdzilo, moja dziewczynka teraz smacznie spi w pokoju obok ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41136 przez jedynaczka
a mnie odrzuciło całkowicie od słodyczy wyjątkiem, tak jak pisałam wcześniej były kopy lodów ;D
miałam ochote na ostre rzeczy i mega pikantne, kwaśne itp. no i mam chłopca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41150 przez alutka1011
A u mnie się nie sprawdziło od poczatku miałam smaka na ogórki kapuste kwaśne mandarynki i mirinde i jest Maja co tylo się sprawdziło to właśnie lody :lol: niezawodne na zgage :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41151 przez DariaEm
No to czyli cos w tym jest :laugh: ja porzeram ogromne ilosci slodyczy co juz po mnie nie zle widac, a raczej na wadze hehe i hoduje w brzuszku dziewczynke:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41155 przez miskiewicz88
Ja od początku jem słodkości i czekamy na dziewczynkę....Ani razu nie miałam ochoty na kwaśne lub ostre...:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41165 przez alutka1011
W sumie ja to pożerałam wszystko co spotkałam na swojej drodze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41199 przez wiola
U mnie się nie sprawdziło tonami wcinałam słodkie,co do tej pory mi zostało,nie miałam ochoty na kwaśne,a po zatym uwielbiałam lody,i co mamy FILIPKA,nie wierzę w to,pozdrawiam ,a miała być ZUSKA. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41214 przez miniaturka
alutka1011 napisał:

W sumie ja to pożerałam wszystko co spotkałam na swojej drodze :)



Ja mam tak samo :silly:

Byle by coś przeżuwać :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41441 przez Asta
TRUSKAWKI! TRUSKAWKI! I jescze raz TRUSKAWKI! :silly: Jednak pora roku nie ta... :dry: ale są mrożone :lol: innych zachcianek nie mam. :)
Chociaż - właśnie mi sie przypomniało - miałam ochotę na kanapki z żółtym serem i majonezem... smakowało mi, mąż był baaarrrdzoo zaskoczony bo to wogóle nie mój przysmak. :blink:

Jeśli chodzi o upodobania kulinarne a płeć dzidziusia - słodycze zawsze lubiła i jem dość często, pikatne potrawy też uwielbiam, w ciąży nic się nie zmieniło - słodycze i ostre dania są na porządku dziennym i jest chłopiec :lol: (właśnie dzisiaj się dowiedzieliśmy) :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl