BezpiecznaCiaza112023

Zachcianki :)

12 lata 11 miesiąc temu #116366 przez krzymina
Niby jak ciągnie do słodyczy to na dziewczynkę a do kwaśnego na chłopaka ale ja uważam że nie ma reguły tak jak z tymi kształtami brzuszków że na chłopaka jest bardziej szpiczasty a na dziewczynkę na boki bardziej się rozchodzi,dla mnie najważniejsze żeby było zdrowe i żeby poród odbył się bez jakiś drastycznych scen

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117991 przez lilian355
a ja mam takie pytanko :) jakie miałyście zachcianki będąc w ciąży z chlopcem a jak z dziewczynką? strasznie mnie to interesuje :) ja póki co nie wiem co będę mieć, ale takowych zachcianek nie mam... ale też nie mam ochoty na slodkie, a wolę jeśc konkrety hehe :) ciekawe co mi z tego wyrośnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #125427 przez Dorciaition
Lilian jak byłam z chłopcem w ciąży t ozajadałam się czekoladą z orzechami i wafelkami, typu Grzesiek :) A podobno słodycze na dziewczynkę :)

Teraz różnie, słodkiego mniej. W tej chwili królują truskawki i pomidorówka.
Jedyny mój wyczyn, co się skończył przytulaniem z kibelkiem to były truskawki z ogórkami kiszonymi na przemian ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #168251 przez tygrysica
Pierwsza była miłość do lodów, ryb i nabiału. Potem fascynacja szparagami, truskawkami i czekoladą połączona ze wstrętem do mięsa. Wstręt pozostał, a doszła miłość do fasolki szparagowej, pomidorów malinowych, bobu, śledzi i ogórków kiszonych ... zachcianki ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #168260 przez bombel779
tygrysica napisał:

pomidorów malinowych

pomidory malinowe :unsure: :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #168266 przez Asiersa
bombelku, to taka odmiana pomidora :) Bardzo pyszna odmiana :P
www.deruiter.com.pl/-produkty_category_27.html




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #168272 przez bombel779
ACHAAA :laugh: Myślałam że pomidor to pomidor :silly: :lol:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #168273 przez tygrysica
wręcz najpyszniejsza z najpyszniejszych- ale ta powszechnie nazywana na placach/targach "malinówkami", bo niektórzy sprzedają też "pomidory malinowe"- taką odmianę zwykłych...zresztą też pyszną... z cebulką..hmm...śinka mi znowu cieknie...pędzę do lodówki po...pomidory ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #168286 przez chłopek
ja w ciązy miałam zachcianki na śledzie(przeważnie w jakiś sosach) ogólnie ich nie jadam, pomidorki koktajlowe,ze słonecznikiem :) ogórki kiszone.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #168313 przez sylwus136
ja miałam na sałatki rybne te w małych pojemniczkach kupowane w marketach no normalnie kochałam je i co w jakimś sklepie byłam tam zawsze kupowałam.Potem wcinałam krakersy.Kochałam też Kebab co uwielbiam do teraz ale starałam się ograniczać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #169381 przez nanga1989
oo mama mia ja jak uwielbialam sledzie wszelkiego rodzaju czy w oleju czy w smietanie...czy jakies salatki sledziowe tak jak zaszlam w ciaze tak po dzis a jestem w 5-miesiacu nie chycilam sie sledzi ani ogorkow:D za to nabial,ryby, faaaasolka szparagowa mniaaam ...Kebab oczywiscie :D najlepsze jest to ze jak sie dowiedzialam ze bede miec dziewczynke dopiero wtedy zaczelo mnie brac na slodkie hehe np. wczoraj o 23.25 wyciagnelam meza z lozka zeby mnie zawiozl do mc donalda na loda z polewa tofi :D inaczej bym nie usnela noo niema szans normalnie:D W nagrode niKolcia niedala mamie spac po lodach bo tak sie ruszala:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #169770 przez krzymina
ja już teraz nie mam jakiś specjalnych zachcianek,staram się nie zapychać bezwartościowym jedzeniem,czasem zaszaleję jak mnie najdzie na pizzę

miałam zachcianki na truskawki ale można by je raczej nazwać chlustawkami ponieważ ani razu nie udało mi się ich utrzymać w żołądku dłużej niż 10 minut

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #170107 przez tygrysica
krzymina: współczuje... nasłuchałam się tylko o mdłościach. Mi nic nie było.Tylko czasem, jak np jadąc na czczo na badania mnie mdliło, ale wystarczyło coś zjeść i przechodziło.
Z niezdrowych rzeczy to czasem b-smarta z twisterem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #170670 przez krzymina
heh teraz tylko wymiotuję w samochodzie bo mam chorobę (ciążową) lokomocyjną ale tak to przez pierwsze 3,5 miesiąca witałam się z sedesem około 30 razy dziennie,kilka razy nawet i z krwią a ile razy zdarzyło mi się z wysiłku posikać przy wymiotach to nie zliczę ,nawet przeciwwymiotny lek nie pomagał,teraz za to męczą mnie gigantyczne 3 lub 4-dniowe migreny tak żeby mi nie było zbyt fajnie czasem ale zeszłam z wątku,miało być o zachciankach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #170742 przez lilian355
jak ja się cieszę że mnie ominęly takie ciążowe "ekscesy" :) chociaż zawsze myślałam, że też będę ciężko przechodzić ciąże... a tu nic :D aby zdażyło mi się zwymiotować może z 3 razy i to wsio...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl