BezpiecznaCiaza112023

plamienie w 11 tygodniu

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #31908 przez izzy_26
Ja mam pytanie do was czy to normalne jak mam plamienia w 11 tygodniu??
jest to moja pierwsza ciaza ostatni raz ok mialam 4 lipca pozniej w sierpniu mialam tylko brazowe plamienia lekarz powiedzial mi wtedy zebym sie nie martwila bo bo didzus szuka sobie miejscaa i dlatego mam te plamienia.
Noi teraz we wrzesniu ( 18.09) dostalam plamienia( nie sa one duze ale so), moj chlopak mowi ze wszystko jest ok a ja mam usg dopiero 5.10.2010. czy powinnam pojsc do lekarza cz pocekac na USG prosze o pomoc.
Z gory dziekuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #31929 przez wiola
IZZY,wydaje mi się,że będąc w ciąży,każde krwawienie wymaga konsultacji,lekarskiej,czy nie dzieje się nic złego,życzę ci z całego serca,aby wszystko było wporzadku,ale wydaje mi się że należy to sprawdzić,nie czekać do usg,pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #31932 przez paulina2209
ja miałam krwawienia w 11 tyg i był to krwiak. lepiej idź jak najszybciej do lekarza. pamiętaj w ciąży nie ma głupich alarmów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31958 przez sloneczko
Izzy, po pierwsze prosze o zwracanie uwagi gdzie nalezy dany watke wstawic, bo to nie nalezalo do "przedstaw sie" i w tytule witam. to tak od moderatora

a teraz ode mnie mysle ze tez powinnas skontaktowac sie z lekarzem, ciaza w 11 tygodniu jest jeszcze niepewna ciaza, wiec jakie kolwiek bole, plamienia, rozne dolegliwosci powinno sie z lekarzem skonsultowac.
Trzymam kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32215 przez Asiersa
Ja również miałam plamienie, ale to było w 5 tyg ciąży... Miałam już założoną kartę ciąży, choć u maluszka nawet nie było serduszka. Zadzwoniłam do położnej a ona kazała jak najszybciej udać się na izbę przyjęć. Na izbie przyjęć zbadano mnie i zrobiono Usg. Było już wtedy widać śliczne, bijące serduszko :) Dlatego nie martw się, na pewno wszystko będzie dobrze. Czasem się tak zdarza, ale nie wolno przeczekiwać i bagatelizować sprawy! Udaj się jak najszybciej do lekarza lub na izbę przyjęć.
Życzę dużo zdrówka :*




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32278 przez sloneczko
izzy przyrko mi.... trzymaj sie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #32400 przez sylka
Dołącvze do tematu żeby nie zakładać nowego. Czy miałyście brązowe plamienie po badaniu ginekologicznym. Badanie miałąm wczoraj wieczorem a plamienie pojawiło siędziś po południu. Lekarz mówił, że może wystąpić ale zastanawiam się, że dopiero dzień później.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #32403 przez sloneczko
tak jest to mozliwe ze nawet dzien po badaniu, mnie lekarz powiedzial ze dopoki nie pojawi sie krew jest to normalne i nie ma obaw.

wiec mysle ze spokojnie jezeli bedzie coraz wiecej albo pojawi sie plamienie, zglos sie do lekarza.
ale mysle ze nic nie powinno byc ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #32405 przez wiola
Sylka,wydaje mi się że to normalne podczas badania lekarz ci naruszył,i poobserwuj i zobacz ,jeżeli sie nasili lub będzie to krew to nie czekaj idz do lekarza,buziaki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #32445 przez sylka
Dzięki dziewczyny za szybkie op. dziś jest już ok. plamienie minęło. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl