BezpiecznaCiaza112023

Płeć-kiedy poznałyście?

14 lata 1 miesiąc temu #8536 przez Madzia89862
u nas Fifi tak robi:)choc i tak mama jest niezastapiona bo tata sie nudzi po 10 minutach zabawy mu i mama znowu w kregu zainteresowan:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8563 przez basik_twins
No ja szczerze powiedziawszy byłam nastawiona na chłopaków ale po tym jak dr powiedziała, że fiutek jej nigdzie nie mignoł a raczej powinien i że chyba bedą dziewuszki to się zaczynam przestawiać - tak mi się wydaje. Sugestia nie ma co ;)

Mam taką ogromną nadzieje, że za 2 tyg dokładnie będzie widać i dr powie że na stówe jest pewna kupujcie ciuszki, juz mnie nie obchodzi co byle by wiedzieć :blush:

Dla mnie tam mogą być dziewuchy Oliwia Ewa i Maja Jeszcze nie wiem jak na drógie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8566 przez Madzia89862
a chłopczyki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8578 przez basik_twins
Ryszard Piotr i Krzysztof Dawid

Pierwsze imiona po dziadkach - moj Rysio :blink:
Krzysztof w ogóle mi się nie podoba ale mój by mnie chyba pobił jakbym zrobiła inaczej koniec kropka nie mam szans zero kompromisu.
Drugie imiona są takie jakie zawsze chciałam miec. Z tym ze Rysiu mi się podoba :)

Dlatego w sumie jakby były dziewczynki to później bym sobie zrobiła trzecie i jakby udał się chłopczyk to mogłabym go nazwać już jak chce :silly: bo Szymon strasznie córcie chciał to później by już raczej nie walczył :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8760 przez sloneczko
basik_twins napisał:


Dla mnie tam mogą być dziewuchy Oliwia Ewa i Maja Jeszcze nie wiem jak na drógie :silly:


polecam Ewa, sama tak mam na imie ;) hahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8767 przez basik_twins
haha

Bedzie Ewcia po Babci :lol:
Zreszta po jednej i drgiej
Moja mama Ewa a Szymona mama ma Barbara Ewa :lol:

Ale że ja też Baśka to Majce napewno Barbara na drugie nie damy - koniec z Baśkami ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8836 przez Margolec
Rety Basik! Gratuluję!
Podwójne szczęście, cudowna sprawa. Ja się boję jak sobie z jednym poradzę, a Ty masz pakiecik:) A z tę płcią ja wiedziałam, że będzie Stasio koło 19 tc. W 24 i 26 dwóch lekarzy potwierdziło "rozpoznanie" ;P więc już jesteśmy mocno nastawieni na chłopca choć i parę różowych ciuszków "w spadku" dostaliśmy:)





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8841 przez basik_twins
Margolecku ale widzisz.... nad bliźniakami nie trzeba tak cały czas wisieć bo one ze sobą w wyrze gaają wiec jak dziecko ma napady ze chce poswiecenia uwagi non stop to ja az w takich opałach nie bede chociaz róznie to z dziecmi bywa, ja sie juz nie boje tego jak na początku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8881 przez sara125
Madzia89862 napisał:

u nas Fifi tak robi:)choc i tak mama jest niezastapiona bo tata sie nudzi po 10 minutach zabawy mu i mama znowu w kregu zainteresowan:)


u nas tylko mama i mama tata to na maks 5 min. i mamy lek separacyjny... mowie wam koszmar...tylko znikne z zasiegu wzroku juz ryk jakby ktos go ze skory obdzieraL.Nawet nie moge czasem to wc sama wyjsc. teraz jak raczkuje to tylko znikne mu z oczu a jest na podlodze to odrazu idzie za mna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8902 przez mysia-sia
Ja od dziecka chciałam pierwszego chłopca. Koniec i kropka:P Pod koniec 19 tygodnia usłyszałam, że maleństwo wygląa na dziewczynkę. I to prawda basik, że sugestia sprawia, że człowiek się przestawia:P chociaż nadal chciałam chłopca, ale stwierdziłam, że już teraz to nic nie poradzę:P ale w poniedziałek, czyli 25 tydzień, poszliśmy razem z mężem na USG (chciałam żeby na własne oczy zobaczył jak to wygląa, a nie ja tylko będę mu opowiadać, bo to przecież nie to samo;)) i lekarz mówi: "no to tak jak ostatnim razem będzie chłopak!" :ohmy: :cheer: heh no i okazało się, że poprzedni lekarz się pomylił:) więc będę miała synka:) i dobrze!:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #11165 przez basik_twins
A ja właśnie wrciłam z kolejnego USG na którym w końcu moja grzeczniutka Oliwka się rozkraczyła i pokazała cipke :lol:

Będe miała D W I E D Z I E W C Z Y N K I

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #11166 przez Mirella
Dwie duże buźki od nas dla dziewczynek, :) :) a dla Ciebie trzecia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #11173 przez julcia_81
ja dowiedzialam sie dopiero w 31 tyg poniewaz moja corka za kazdym razem gdy mialysmy wizyte na usg to odwracala sie do monitoru tylkiem wygladalo to strasznie smiesznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #11206 przez elwirkaxxxx
ja dowiedzialam sie w 22 tyg. ze bedziemy mieli synka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #11208 przez sloneczko
czyli dowiedzialas sie teraz na dniach, bo we wczesniejszym poscie pisalas ze jestes w 22tc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl