BezpiecznaCiaza112023

Płeć-kiedy poznałyście?

14 lata 2 miesiąc temu #4661 przez majkarodzik
A nasz uparciuch tak sie ukrywa, ze dalej nie wiemy kim jest. Pewnie dowiem sie w kwietniu jak urodze:) Chociaz teraz 13 lutego mam wizyte to jeszcze jest nadzieje, ze sie dowiemy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4664 przez Moniq
chce Wam zrobić niespodziankę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4671 przez Scholastyka21
hehe to niezłe historie z tymi pomyłkami, najgorsze jak już sie zrobi np. różową wyprawkę a tu "pach" chłopak heh :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4794 przez ilona
No ja zaczęłam 7 miesiąc niby ma być chłopiec :)mam już cała wyprawkę i duuuuuuużo niebieskiego :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4803 przez andziaa35
Marzena napisał:

z pierwszym maleństwem nie wiedziałam do samego końca:) z drugą natomiast dzidzią do samego końca miał być chłopiec tak powiedział lekarz koło 20 tygodnia...ale cóż mój chłopiec ma dziurkę:))))

a podobno jak mowia ze dzewczynka to w czasie porodu moze sie okazac ze to chlopak
a w druga strone to nie przypuszczalabym bo moze dziwczynce cos urosnac hihi pewnie lekarz zle sprawdzil...
ale mieliscie niespodzianke :)
jak uda mi sie po raz drugi zostac mamusia to nie chce znac plci :) taka mila niespodzianke chce sobie zrobic- z zaskoczenia... :lol:


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4886 przez tysia178
ja się dowiedziałam w 20 tygodniu ciąży ,że chłopiec i faktycznie tak zostało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4905 przez Moniq
andziaa35 napisał:

a podobno jak mowia ze dzewczynka to w czasie porodu moze sie okazac ze to chlopak
a w druga strone to nie przypuszczalabym bo moze dziwczynce cos urosnac hihi pewnie lekarz zle sprawdzil...

:lol:


podobno często pomyłki bywają w tą stronę, czyli chłopcy zmieniają się w dziewczynki, bo czasem spuchnięte wargi sromowe wyglądają jak jąderka i stąd z chłopczyków rodzą się dziewuszki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5019 przez martela89
Idę w czwartek na USG :) trzymajcie kciuki za to żeby moja dzidzia pokazała co tam ma :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5187 przez martela89
No cóż byłam wczoraj na USG i jeszcze nie widać u mojego maleństwa czy to chłopczyk czy dziewczynka :( ale najważniejsze,że dobrze się rozwija i wszystko ma na miejscu :) Nawet serduszko słyszałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5188 przez _aga86_
No... ja pamietam jak pierwszy raz uslyszalam bicie serduszka- poplakalam sie:) To niesamowite uczucie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5209 przez majkarodzik
Jak juz wczesniej pisalam, ze mam miec usg. I jestem wlasnie po:) A wiec jest to 30 tydzien ciazy i w koncu nasz bobasek sie zlitowal na walenynki:) A wiec bedziemy mieli corke - Julke. Mala jest zdrowa i wazy cale 1500g:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5210 przez martela89
Gratuluje córci. Super prezent na walentynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5211 przez sylwus136
gratuluje córci :)
ja sie dowiedziałam w 21 tyg. ze bedzie chłopiec i lekarz potwierdził to dwa razy ale wiadomo nigdy nic nie wiadomo :D
wszyscy w rodzinie mówią już do mojego maluszka Kacperek :) tak wierzymy ale jak bedzie dziewczynka to imię już wrazie czego mamy (Julka) wiec nie bedzie źle :D
a rzeczy kupowaliśmy takie uniwersalne :D takie najlepsze :D w razie pomyłki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu - 14 lata 2 miesiąc temu #5216 przez _aga86_
majkarodzik gratuluje:) I ja mam coreczke Julke. Ostatnio dosc popularne jest to imie- pewnie dlatego, ze sliczne:) POZDRAWIAM

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5232 przez Madzia89862
moj mąz od kiedy tylko dowiedział sie że jestem w ciąży mówił:będzie chłopak,będzie chłopak"ja chciałalm dziewczynke ale z biegiem czasu nie myślałam o tym byle by było zdrowe i silne mówiłam.a płeć poznaliśmy w 21 tygodniu ciąży.nie chcieliśmy znać płci do samego porodu ale tak sie nam ułozył na usg w tym 21 tyg że nie można było niezauważyc że to chłopiec:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl