BezpiecznaCiaza112023

Pierwsze objawy ciąży

11 lata 2 miesiąc temu #564921 przez natalka
U mnie nie było żadnych objawów fasolki, cierpliwie czekałam na @ bo lubiła się spóźniać. Podczas zakupów w sklepie nie mogłam się oprzeć i kupiłam sobie sok pomidorowy, którego nigdy nie lubiłam. Następnego dnia rano zrobiłam test, który pokazał dwie cudne kreski :laugh:



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567826 przez patio
natalka - co w tym soku pomidorowym jest?! nigdy nie lubiłam soków pomidorowych, a teraz miewam niesamowitą ochotę (moja siostra miała tak samo :P)
A co do objawów, to hmm.. o ciąży wiedziałam jeszcze przed testem... Ok 4 tygodnia napadła mnie niepohamowana senność, i to był główny objaw. Mogłam spać i spać i spać :P
A teraz to ciągnie brzuch, mam jakieś zachcianki, mdłości, i w sumie od rana brak chęci na jakiekolwiek jedzenie. W ogóle jakby zaczęłam mniej jeść.



Antoś 05.04.2014

Link - tabela Luty 2015 docs.google.com/spreadsheets/d/1ggTDIhF6...ldX8v_MCU/edit#gid=0
Link - przydatne rzeczy docs.google.com/spreadsheets/d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #575141 przez all for pregnant

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #601333 przez madzix2013
Witam.

Jestem juz w 28 tyg ale moich objawow ciazy nie da sie zapomniec.. zaczelo sie od drzemek w ciagu dnia , lekkie pobolewanie podbrzusza (jajnikow) a potem horror mdlosci ...rano wieczor , zero apetytu , nie moglam jesc tlustego , co wczesniej mnie jakos nie odtracalo.. jadlam w malych ilosciach i jedyne co mi pomagalo na te mdlosci byla puszka coca coli, ktorej przed ciaza nie pilam i zbytnio nie lubilam.. naszczescie nie cierpialam na zadne odwodnienia jak to sie czasem zdaza przy czestych wymiotach, wszystko przebiegalo prawidlowo (rozwoj dziecka) pozniej doszly zapracia.. a teraz w ostatecznosci mam straszne humorki ktore nie tyle co mecza innych, jak mnie , sa dni ze siedze i placze z niewiadomych mi przyczyn , wszytsko mnie denerwuje , na co kiedys bym w ogole nie zwrocila uwagi.. np ostanio zrobilam dla mojego mezusia kolacyjke (bylam tak dobra ;p) ja patrze a on kupil jakies gotowe bulki, i co zrobilam usiadlam i plakalam po czym zaczelam sie smiac sama z siebie.. no to tak wygladaja moje nastroje..np. ostania zauwazalna dla mnie zmiana podczas ciazy jest to ze mam duze parcie na slodycze , dziennie musze zjesc batona paczka , cos slodkiego..a przed ciaza nie jadlam slodkiego .. a to wszytsko zasluga OLIWKI ;) POZDRAWIAM I ZYCZE WYTRWAŁOSCI ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #605925 przez trussskawkowa
Cześć. Jest tu pierwszy raz i nie wiem czy dobry wątek wybrałam. Ale mam pytanie do mam obecnych i przyszłych. Przyjmuję tabletki anty, nie robiłam przerwy na okres, aby nie wypadł na święta. Jednak cały miesiąc miałam uciążliwe plamienia (za małe na tampon, za duże na wkładkę) - mimo stosowania anktów. Plamienie ustąpiło wraz z rozpoczęciem nowego opakowania (czyli przedwczoraj). Jednak 2 tyg temu dopadło mnie omdlenie, do dnia dzisiejszego mam zawroty głowy, wieczorne bóle głowy i okropne mdłości. Czy to mogą być objawy ciąży?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #605959 przez Katarzynka
mogą ale nie muszą. Zrób test albo idź do ginekologa to się wyjaśni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #607747 przez Niesia
Tabletki antykoncepcyjne to tabletki hormonalne. Wzięłaś jedno opakowanie za drugim, może Twój organizm potrzebuje tej 7 dniowej przerwy, której nie miał i dlatego zareagował omdleniem? Funkcjonowanie nas kobiet jest bardzo zależne od hormonów płciowych. Zrób za jakiś czas test a w razie dalszych wątpliwości idź do lekarza. Powodzenia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #610425 przez Monika23083
W moim przypadku zaczęły bardzo wypadać mi włosy, pojawiło się więcej pryszczy na twarzy.
Jednak zaniepokoiło mnie to spanie po pracy najbardziej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl