BezpiecznaCiaza112023

Z cyklu: czy jestem w ciązy?

12 lata 11 miesiąc temu #109538 przez Mirella
poczekać troszkę i zrobić jeszcze jeden test, albo iść na betę i wszystko będzie jasne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109750 przez natmur11
bez obrazy motylku ale rowny miesiac temu tez pisalas post czy to moze byc ciaza. proponuje albo zaczac sie zabezpieczac jesli nie chcesz dziecka kolejnego albo jesli chcesz to zaczac naprawde dzialac. pisalam ci juz w tamtym poscie ze na forum nikt nie jest w stanie przewidziec czy jestes w ciazy czy nie bo jakim sposobem? chyba ze sa tu moze jakies znachorki o ktorych ja nic nie wiem. zrob test albo idz na bete i bedziesz wiedziala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109757 przez Emme
jesteś 3 miesiące po porodzie więc czemu oczekujesz regularnych miesiączek?
poza tym zabezpieczajcie się dla pewności

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109778 przez raczek10
nie stresuj się i zrób testa za kilka dni a potem do Gina tak ,czy tak przecież można się zabezpieczyć i nie będziesz się tak denerwować jeśli na razie nie chcesz mieć więcej dzieci :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111309 przez motylek2209
uff nie jestem, dopiero dziś dostałam okres, drugi test negatywny;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #130144 przez amelia17
hej dziewczyny, zastanawiam się czy mogę być w ciązy skoro pod koniec 7 tygodnia byłam u ginekologa i on nic nie stwierdził na USG?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #130152 przez renata329
wydaje mi sie ze gin juz by cos zauwazył moja kolezanka ostatnio poszła do ginekologa i własnie była w 7 tyg ciazy ,mi jak sie spoznił okres pare dni tez szybko poleciałam do gin i on juz pozbadaniu mnie stwierdził ze to ciaza dokładnie w 5 tyg

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #130172 przez amelia17
właśnie czytałam,ze w 7 juz widać, a w 8 bije serduszko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #130177 przez Emme
ja byłam w 6 tyg u lekarza, widać było pęcherzyk, w 9 dopiero było widać zarodek. co do danych w internecie, to są one orientacyjne i nie oznacza, że tak musi być. a robiłaś test?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #130183 przez amelia17
robiłam, negatywny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #130642 przez motylek2209
hej dziewczyny, moja koleżanka ma trochę problem, mnie się zaczęła pytać ale w sumie mam już dwoje dzieci ale jakoś nie umiem jej tego wytłumaczyć:)hehehe może wy pomożecie, bo ona się martwi:(ze może jest w ciąży, jest młodziutka ma 17lat, ja jestem dla niej dość bliska osoba, bo na rodziców nie może liczyć.Wiec, tak cykle ma co 26dni, co 34dni i 30,31,1 kochała się z swoim chłopakiem bez zabezpieczenia, z spuszczeniem do środka...(wiem ze jest nie poważna, no ale co zrobić)mówiła mi ze wczoraj pobolewał ja brzuch tak jak na miesiączkę.I trochę miała brzuch obolały jakby miała dni płodne, boi się ze może być w ciąży. Czy to jest możliwe?Ja bym jej pomogła gdyby jednak była w ciąży. jej chłopak tez na pewno by z nią był. odpiszcie. Aha ostatnia miesiączkę miała 26.05.2011r

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #130673 przez raczek10
wiesz co motylku wszystko jest możliwe :huh: wiele dziewczyn zachodzi w ciążę właśnie kochając się przed miesiączka :huh: więc może tylko trzeba będzie koleżance pogratulować :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #130758 przez Emme
nie ma w życiu rzeczy niemożliwych, tak więc ciąża jest prawdopodobna. najlepiej niech zrobi test lub uda się do lekarza. my tu nic orzec nie możemy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #130768 przez Marysia27
Sorry, ale żenujące te dylematy- może być ciąża, nie może być i nie wiadomo co jeszcze :unsure: Halo, test ciążowy nie kosztuje majątku, i jest cholernie prosty w obsłudze, radzę więc albo doszkolić się w temacie antykoncepcji, albo zainwestować w duużą ilość testów ciążowych. Koniec. Kropka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #131210 przez raczek10
Marysia27 napisał:

Sorry, ale żenujące te dylematy- może być ciąża, nie może być i nie wiadomo co jeszcze :unsure: Halo, test ciążowy nie kosztuje majątku, i jest cholernie prosty w obsłudze, radzę więc albo doszkolić się w temacie antykoncepcji, albo zainwestować w duużą ilość testów ciążowych. Koniec. Kropka.



Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl