BezpiecznaCiaza112023

Z cyklu: czy jestem w ciązy?

13 lata 4 tygodni temu - 13 lata 4 tygodni temu #92903 przez happymamma
Mirella to u nas płeć całkiem trafnie wróży, ale testu ciążowego raczej nie zastapi :silly:
Zrób więc test...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #93043 przez natmur11
happymama wlasnie to mialam napisac nikt z nas nie potrafi okresic czy jestes w ciazy czy nie. test ciazowy tylko i wylacznie. swoja droga zastanawiam sie jak w XXI wieku mozna sadzic ze stosunek przerywany albo karmienie piersia jest idealna forma antykoncepcji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #93077 przez SISUNIA88
jak dla mnie to może być ciąża... ale najlepiej zrób test...

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #93613 przez motylek2209
Dziewczyny ja doskonale wiem ze karmienie piersią przed ciąża nie zabezpiecza, nawet mój gin mi to mówił. Martwię się trochę...bo dziś tez ze dwie kropelki poleciało brązowej wydzieliny...i to ma być mój okres??Czy mogą wypowiedzieć się na tym forum panie które były w takiej sytuacji? i kiedy po CC dostaje się normalne krwawienie te poprzedni okres który dostałam 2-marca był normalny trwał około 7 może 8dni obfity. Cykle zawsze miałam co 28dni... :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #93629 przez natmur11
motylek kazda kobieta ma inny organizm. nawet jesli znajdzie sie osoba na tym forum ktora miala podobna sytuacje nie musi to oznaczac ze u ciebie tez skonczy sie ciaza albo tyliko nerwami. nie prosciej zrobic test niz sugerowac sie objawami innych osob? dla mnie to bardzioej wiarygodne zrodlo sytuacji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #93633 przez jedynaczka
a ja na Twoim miejscu zdecydowałaby się na wizyte u gin, wszystko się wyjaśni, bo jeśli to nie jest ciąża, to takie niby krawienie, też może oznaczać coś niezbyt dobrego..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #93644 przez kaśku
Mirella napisał:

no akurat konczyć w środku to nie musi, to mit. Nie słyszałaś o kropelkowaniu?


dokładnie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #93696 przez motylek2209
do Gina mam iść końcem kwietnia lub maja tak mi powiedział. No macie racje muszę zrobić test, ale nie mogę nic mojemu mężowi powiedzieć bo jakoś się boje, wydaje mi się ze nie powinnam być w ciąży jedynie głodna jestem, ale raczej tak zawsze miałam przed okresem, przed chwila zjadłam 3kanapki z pasztetem za minute mandarynkę za druga minute trochę czipsów i gorzka czekoladę...czy to normalne i ja się nie stresuje ja jestem podejścia takiego jak będę w ciąży to będę jak nie to tez będzie, dobrze wiem ze jakbym była to i tak bym urodziła i wychowała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #93715 przez Mirella
motylku łapki opadają, nie obraź się
ja po cesarce dostałam pierwszy okres równiutko po sześciu tygodniach, a cztery miesiące karmiłam
do apteki biegusiem, dla własnego dobra powinnas wiedzieć a nie czekać miesiąc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #93748 przez motylek2209
no to biegnę cium jutro się odezwę nie jestem obrażona, nie należę do tych obrażalskich osób :P :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #93864 przez Marysia27
Mirella napisał:

motylku łapki opadają, nie obraź się
ja po cesarce dostałam pierwszy okres równiutko po sześciu tygodniach, a cztery miesiące karmiłam
do apteki biegusiem, dla własnego dobra powinnas wiedzieć a nie czekać miesiąc


Mirella, jak delikatnie to ujęłaś :lol: ale fakt jest niezaprzeczalny- zrobić test ciążowy i odetchnąć z ulgą...albo i nie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #94370 przez angellika1
motylku i jaki wynik testu??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #96667 przez kitek12314
:( Ostatnią miesiączkę miałam 25 lutego do tej pory nie dostałam nigdy mi sie nie spózniał zrobilam 3 testy i negatywne . juz do lekarzy sie zarejestrowałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #96673 przez Emme
nie pozostaje nic innego, jak czekać na lekarza. może to być spowodowane nawet zmiana pogody, stresem, chorobą...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109525 przez motylek2209
Czesc, mam problem kochalam sie z mezem przez ok 2tyg kazdy dzien ale on nie konczyl we mnie nigdy, teraz spoznia mi sie okres jakie 2-3dni objawow jakich takich nie mam. Tylko mam zasinione wargi sromowe, martwie sie ze moge byc w ciazy bo mam coreczke 3letnia i druga coreczke 3miesieczna. No ale jakby bylo trzecie to bym tez wychowała zrobilam dzien po spodziewanej miesiaczce test i wyszedł negatywnie, dodam ze to byl )pink test) co mam zrobic bo nigdy mi sie nie spoznial okres zawsze mialam jak w zegarku co 28dni teraz od porodu byl by to moj trzeci okres no ale go nie ma...pomozcie czy ktos mial podobna sytuacje do mojej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl