BezpiecznaCiaza112023

Z cyklu: czy jestem w ciązy?

13 lata 5 miesiąc temu #34490 przez sara125
zgadzam sie z wami w zupelnosci:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #37600 przez anulka020126
witajcie postanowilam zapytac bo dzis odebralam wyniki bety i nie wiem co sadzic a jestem przed wizyta u gina moj wynik jest nastepujacy 5,1 czy to znaczy ze to wczesna ciaza??miesiaczka juz sie 3 dni spoznia ostatnia mialam 10 pazdziernika..pomocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #37602 przez anulka020126
dodam ze ma piersi pelniejsze zylki na nich i brodawki sie zmienily bola...czesciej oddaje mocz...jestem rozdrazniona szybko sie mecze...jajniki mnie kluja...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #39610 przez Alexa
Czytałam już kilka tematów tutaj na ten temat, ale w sumie nic mi nie nasunęły. Na pewno powiecie żebym zrobiła test itp, ale ten muszę dopiero kupić a do apteki muszę niestety jechać do innego miasta co na razie jest nie możliwe, bo samochodu brak.
W niedzielę skończył mi się okres, który trwał 6 dni (u mnie standardowo) dostałam go planowo więc nie spodziewałam się niczego nadzwyczajnego, skurcze pojawiały się w trakcie miesiączki, normalne. Okres się skończył a ja wczorajszy wieczór spędziłam w łóżku, bo tak było mi nie dobrze, wciąż czułam skurcze i pobolewania. Dzisiaj rano jak wstałam to myślałam ze nie dobiegnę do łazienki, ale nim zdążyłam wejść mdłości przeszły. Caly dzień dziś czuje brzuszek, ciągnie mnie do łazienki, jestem ospała, a mdłości przychodzą i odchodzą. Dodam że w trakcie miesiączki kilka dni przespałam do godziny 12, co jest dziwne bo ja zazwyczaj wstaje dość szybko.
Czy może to być ciąża? Słyszałam że są takie przypadki że kobiety miesiączkują nawet do 3 miesiąca... nie wiem co o tym myśleć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #39617 przez Mirella
No masz rację, powiemy żebyś zrobiła test.... Teoretycznie wszystko jest możliwe, w praktyce nie ma co gdybać.
Znam taki przypadek że kobieta miesiączkowała do trzeciego miesiąca, ale nie umiem powiedzieć czy Twój przypadek jest taki sam.... Na wszelki wypadek dbaj o siebie, nie pij mocnej kawy, alkoholu i nie bierz żadnych leków, bo może jednak....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #39662 przez bewipo
A może po prostu jakaś grypa. Teraz wszyscy mają takie żołądkowe objawy. Pij dużo płynów i uważaj żeby się nie odwodnić jak cię dopadną wymioty. No i koniecznie teścik dla pewności jak najszybciej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #42379 przez rejmang
Mam pytanie. Ostatnio straciłam dziewictwo. Dzień po współżyciu dostałam miesiączkę- miewam je regularnie, jednak tym razem dostałam tydzień wczesniej. Dzień po zakończeniu krawawienia miałam ponowny kontakt seksualny z chłopakiem, jednak przebieg wygladal inaczej. Chłopak miał wytrysk kiedy nie był we mnie. po jakimś czasie- może 2h, wszedł we mnie, ale nie do konca-niegłeboko, bez prezerwatywy. Nie miał wtedy wytrysku. MOje pytanie brzmi- czy nasienie moglo pozostac na czlonku i zostac przeniesione do mojej pochwy? czy wobec tego istnieje mozliwosc zaplodnienia? nawet jesli wszedl płytko, na chwile? i jeszcze jedno pytanie. Czy wtedy mialam dni plodne? (przypominam, ze bylam dzien po nieregularnej miesiaczce).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #42400 przez martela89
Nawet bez stosunku można zajść w ciążę bo nasienie można przenieść na palcach więc przypuszczam,że mogło dojść do zapłodnienia,a do zajścia w ciążę nie zawsze są potrzebne dni płodne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #42615 przez Millerna
Dokładnie tak jak mówi Martela - nawet bez stosunku można zajść w ciążę. Choć taka możliwość jest mało prawdopodobna, ale jak najbardziej jest. Jeżeli chłopak po wytrysku nie umył się to ryzyko znacznie wzrasta.

Ja przyznam się, ze jakieś dwa miesiące po porodzie bałam się, że znów jestem w ciąży... Niby to było tylko raz i niby z zabezpieczeniem i niby bez finału, ale szalałam jak głupia. Trzy testy zrobiłam... A wszystko przez to,że ubzdurałam sobie, że spóźnia mi się okres. A tymczasem to krwawienie miesiąc po porodzie (które wg mnie miało być pierwszym okresem) było jeszcze krwawieniem po porodowym...

I teraz mam psychiczną blokadę przed seksem :dry: Dotykać się nie pozwalam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #42617 przez Millerna
No trochę nie na temat, ale jakoś tak mi się samo napisało...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #53109 przez Karolina123
Witam ;) Mam na imię Karolina i mam do was pytanie.
Od tygodnia mam nudności (i to bardzo uciążliwe)jestem bardzo senne, myślałam że jestem w ciąży bo, 3.01 kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia jak i miesiąc temu ( więc jest duże prawdopodobieństwo że jestem w ciąży) więć zrobiłam test ale wyszedł Nagatywny.
Niewiem co mam teraz robić, bo jeżeli to nie jest ciąża to co ?! :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #53112 przez Mirella
Nie masz @?
Może test jeszcze nie wykazał z jakichś powodów, najlepiej idź na betę.
A jak to nie ciąża to może być wszystko, grypa choćby, nie ma co gdybać
pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #53116 przez Karolina123
Tak zrobię, właśnie umówiłam się na wizytę u lekarza żeby wypisał skierowanie. I zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 dni temu #89619 przez weronika
hej..Otóż Jestem 2 dni przed planowana miesiaczka(cykl 30dniowy) i zadnych oznak na zblizajacy sie okres,dodam ze pare dni wczesniej mialam slabe bole w dole brzucha jak na okres a dzis nic,tylko piersi od paru dni mam nabrzmiale i bolace przy dotyku..a i jeszcze ten sluz bialy pokazuje sie od czasu do czasu.. (dodam jeszcze ze wspolzylam 4 dni przed owulacja:)) Ciekawi mnie to co dzieje sie...?? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 dni temu #89655 przez Mirella
No jak przed owulacją to dziewczynka :D

Daj znać jak się wyjaśni :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl